Mając nasz własny ogród bardzo często myślimy o tym, aby wykorzystać ten kawałek zieleni w celu zrelaksowania się i odpoczynku. Bardzo często nie wiemy jednak w jaki sposób taras można zagospodarować. Okazuje się, że własne spa, które gwarantować może nam wysokiej klasy hydromasaż, jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy tylko wyposażyć się w dmuchane jacuzzi!

W jaki jednak sposób upewnić się, że mamy do czynienia z bardzo dobrym produktem o świetnej charakterystyce? Które dmuchane jacuzzi ogrodowe będzie najlepszą opcją biorąc pod uwagę nasze wymagania i oczekiwania? Choć trudno na to pytanie odpowiedzieć, to istnieją specjalne listy i rankingi jacuzzi dmuchanych 2024. Jeden z takich artykułów zobaczymy poniżej!

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Dmuchane Jacuzzi Hydromasaz Bestway Lay Z Spa 6os 2

Bestway Lay-Z-Spa 6os

9.9

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
Jacuzzi dmuchane SPA 196x150cm 4w1 Intex 28426 1

Intex 28426

9.8

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
DMUCHANE JACUZZI BASEN OGRODOWY AVENLI 6 OSOB 40°C 1

Intex 28426

9.7

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
DMUCHANE JACUZZI SPA HELSINKI 180x66cm Bestway 7OS 1

Bestway HELSINKI 7OS

9.6

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
JACUZZI OGRODOWE DMUCHANE 6 OS. 900L PODGRZEWANIE 1

Uniprodo 10250468

9.5

Tania

Allegro Logo
JACUZZI MSPA AURORA 6 OS DMUCHANE OGRODOWE SPA 1

MSPA AURORA

9.4

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
Jacuzzi dmuchane SPA 185x70cm 4w1 MSPA Soho 1

MSPA Soho

9.3

Droga

Allegro Logo
 
empik logo

Na liście przygotowanej przez specjalistów dotyczących jacuzzi pompowanych do ogrodu znajdziemy przede wszystkim oferty od renomowanych producentów. Jednakże, uwzględnione zostały też nieco tańsze oferty z uwagi na ich świetne parametry i specyfikacje. Ogólnie rzecz biorąc istotne było, aby każde dmuchane spa wyróżniało się na tle rywali pojemnością i wielkością, liczbą dysz i też miejsc, a także cechami dodatkowymi i funkcjonalnościami. Naszej uwadze nie umknęły też dodatkowe informacje.

Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 6os

dmuchane jacuzzi

Producenci przygotowali dla nas jedną z najbardziej uniwersalnych opcji, która oprócz bardzo bogatego wyposażenia i świetnych funkcji oferować może nam świetne parametry i wiele ciekawych dodatków, a to wszystko w stosunkowo dobrej cenie, szczególnie kiedy porównamy ofertę z konkurencją.

Bestway oferuje nam nadmuchiwane jacuzzi, które idealnie sprawdzi się w przypadku osób o dość ograniczonym miejscu. Szerokość wynosząca 196 centymetrów i wysokość 71 cm pozwala na korzystanie ze sprzętu przez praktycznie każdego. Pojemność tej propozycji to 916 litrów, a więc jest ona nieco powyżej średniej. Warto natomiast zauważyć, że w celu zapewnienia stabilności zastosowano tutaj konstrukcję Y-Beam.

Kolejną zaletą jest zastosowanie aż 140 dysz, które to pozwalają na osiągnięcie ogromnej liczby bąbelków. Oczywiście wypuszczają one nagrzane powietrze dzięki wykorzystaniu dosyć dobrej pompy. Innym atrybutem tego rozwiązania jest Freeze Shield, czyli specjalna funkcja automatycznego ogrzewania, dzięki czemu woda utrzymuje temperaturę i nie zamarza w przypadku wystąpienia o wiele niższych temperatur.

R

Zalety

• Wielofunkcyjna propozycja;
• Bardzo bogate wyposażenie dodatkowe;
• Zmyślny system Freeze Shield;
• DuraPlus.
Q

Wady

  • Przeciętna pojemność.

Jacuzzi dmuchane SPA 196x150cm 4w1 Intex 28426

jacuzzi dmuchane spa

Propozycja ta przygotowana została przez bardzo popularną markę, jaką z pewnością jest Intex. Dopracowane i świetnie zaprojektowane jacuzzi oferuje nam świetną cenę i bardzo dobry design, który uzupełniony jest przez szereg akcesoriów i dodatków. Wszystko to przy zachowaniu nowoczesnej i pożądanej technologii.

Zacznijmy jednak od tego, co może nam się nie podobać. Jacuzzi dmuchane intex oferuje nam wyłącznie 795 litrów pojemności, co niestety nie jest bardzo dobrym wynikiem. Oprócz tego, zalecana liczba miejsc to tylko 4. W porównaniu do konkurencji, która za niewiele więcej gwarantuje większą średnicę i oczywiście możliwość pomieszczenia 6 osób, to mocno przeciętna cecha. Warto jednak pamiętać, że zestaw oferuje nam bardzo wiele dodatków. Oprócz samego basenu SPA i najnowszej pompy INTEX, otrzymujemy także 2 dodatkowe wkłady filtracyjne, zamykaną pokrywę, a także szereg dodatków, w tym paski testowe w ilości sztuk 20, czy też plandekę chroniącą przed zabrudzeniem.

Produkt oczywiście wyróżnia się na tle konkurencji dobrym wykonaniem, najwyższej klasy technologią, a także bardzo dobrą grzałką. Jej moc pozwala nam ogrzać wodę nawet do 40 stopni Celsjusza. A to wszystko przy przystępnej cenie.

R

Zalety

• Atrakcyjna cena;
• Bardzo dobre wykonanie;
• Wysokiej klasy grzałka.
Q

Wady

  • Dosyć mały.

DMUCHANE BASEN OGRODOWY JACUZZI AVENLI 6 OSÓB 40°C

jacuzzi dmuchane

Avenli oferuje nam kolejną konstrukcję nadmuchiwaną. Tutaj jednak mamy dostęp do bardzo dużej przestrzeni, co oferuje nam średnica o wartości 204 cm, a także wysokość na poziomie 70 cm. To przekłada się na pojemność wynoszącą aż 1200 litrów, co jest jedną z najważniejszych zalet tego rozwiązania.

Produkt cechuje się przede wszystkim bardzo komfortowym wykonaniem, co jest gwarantowane przez technologię podwójnego masażu. Warto oczywiście wspomnieć o tym, że produkcja oferuje nam ogromną funkcjonalność, dzięki czemu możemy skorzystać z aż 16 kolorów, które gwarantowane są przez 10 LEDów. Ponadto musimy pamiętać o tym, że jest to jacuzzi dmuchane z hydromasażem, a więc oferuje nam świetną funkcjonalność.

Co ciekawe, w bardzo przystępnej cenie mamy dostęp nie tylko do samego jacuzzi, które charakteryzuje się o wiele bardziej zaawansowanym wyposażeniem i funkcjonalnościami. Ponadto zastosowano tutaj szereg usprawnień takich jak grzałka w technologii PTC czy też A-Heat Tech, czyli grzałka z o wiele skuteczniejszą siłą działania.

R

Zalety

• Bardzo duża pojemność;
• Atrakcyjna cena;
• Szereg atrakcyjnych nowinek technologicznych.
Q

Wady

  • Przeciętna jakość wykonania.

Jacuzzi dmuchane Bestway DMUCHANE JACUZZI SPA HELSINKI 180x66cm Bestway 7OS

jacuzzi ogrodowe dmuchane

Model Lay-z 60025 to ciekawa produkcja, której maksymalna temperatura sięga tylko 40 stopni Celsjusza. Warto jednak zauważyć, że ogromne wymiary i pojemność do 7 osób sprawia, że oferta skierowana jest dla osób zainteresowanych sporym SPA o nieprzeciętnej jakości i bardzo wysokim komforcie.

Produkcja przygotowana przez Bestway oferuje nam najważniejsze funkcje typu Airjet, czyli system masujący, czy też filtracja wody włącznie z ogrzewaniem. Oczywiście pamiętajmy, że to jacuzzi dmuchane bestway oferuje nam funkcję hydromasażu, co jest niezwykle istotnym dodatkiem i usprawnia cały produkt.

Niestety, jedną z wad jest cena. Jest ona tak wysoka głównie z uwagi na to, że wykorzystano tutaj najwyższej klasy materiały, a zewnętrzna część została pokryta drewnopodobnym materiałem.

R

Zalety

• Bardzo ładne wykonanie;
• Pojemność aż do 7 osób;
• Bardzo wydajna grzałka;
• Funkcja hydromasażu.
Q

Wady

  • Bardzo droga

JACUZZI OGRODOWE DMUCHANE 6 OS. 900L PODGRZEWANIE

jacuzzi dmuchane intex

Tym razem mamy do czynienia z marką Uniprodo, która oferuje nam produkt o szerokości i długości 183 centymetry, lecz o niższej niż standardowo wysokości na poziomie 67 cm. Warto tutaj wskazać, że produkt oferuje nam pojemność na poziomie 900 litrów, a 130 zainstalowanych dysz daje nam lepsze niż przeciętne wyniki w przypadku standardowych jacuzzi ogrodowych nadmuchiwanych.

Produkt wykonany został z laminowanego PVC, a więc jest to standardowy materiał, którego wytrzymałość i odporność na przetarcia gwarantuje użytkowość na bardzo wysokim poziomie i pewność, że nawet przy bardzo mocnym zużyciu nie dojdzie do trwałego uszkodzenia sprzętu.

Ponadto warto wspomnieć, że propozycja oferuje nam bardzo komfortowe dno, które wyłożone zostało pianką EVA. To natomiast przekłada się na bardzo dobrej jakości wykonanie, wytrzymałość i oczywiście komfort. Ponadto, zastosowano tutaj element grzewczy, który jest w stanie podgrzać wszystkie ze 130 dysz w bardzo dobrym stopnia. Musimy oczywiście pamiętać, że produkt ten wyposażono w system filtrujący. Ten jednak wymaga wymiany co tydzień w celu utrzymania czystości.

R

Zalety

• Bardzo dobrej jakości wykonanie;
• Trwały i odporny na uszkodzenia materiał;
• Komfortowy i prosty w obsłudze;
• Efektywna grzałka.
Q

Wady

  • Mocno przeciętny system filtrujący. 

JACUZZI MSPA AURORA 6 OS DMUCHANE OGRODOWE SPA

Choć nie oferuje nam największej powierzchni, to jest to wciąż bardzo dobrze zaprojektowana opcja, która wyróżnia się na tle konkurencji najwyższej klasy wykonaniem, bardzo dobrymi parametrami, a także ciekawymi dodatkami. A to wszystko przy zachowaniu wysokiego poziomu estetyki!

Model Aurora przygotowany został z myślą o osobach, które uwielbiają komfortowy wypoczynek i relaks z hydromasażem. Produkt ma 930 litrów pojemności, a jego waga to 34 kilogramy. Model ten zaprojektowano w taki sposób, aby był stosunkowo lekki, a przy okazji bardzo nowoczesny i funkcjonalny. 138 dysz powietrznych dba o to, aby tysiące bąbelków oferowało nam rozluźnienie i odprężenie.

Warto tutaj też wspomnieć o grzałce, która jest jedną z mocniejszych na rynku. Szybkość zwiększania temperatury na poziomie 2 stopni Celsjusza na godzinę i możliwość podgrzania wody do nawet 40 stopni jest zdecydowanie bardzo dobrym wynikiem. Oprócz tego, produkt oferuje też wbudowany generator ozonu na poziomie 30-50 miligramów na godzinę, a także pompę filtracyjną z bardzo wysoką wydajnością – aż do 1800 litrów na godzinę.

R

Zalety

• Bardzo wysokiej klasy wykonanie;
• Bardzo mocna grzałka – możliwość podgrzania wody do nawet 40 stopni;
• Dużo dysz powietrznych i innych gadżetów;
• Generator ozonu i wiele dodatkowych funkcjonalności. 
Q

Wady

  • Bardzo wysoka cena.

Jacuzzi dmuchane SPA 185x70cm 4w1 MSPA Soho

Produkt, podobnie jak inne oferty w zestawieniu, gwarantuje nam szereg usprawnień i udogodnień. Jego cena nie jest najniższa, aczkolwiek w porównaniu do pozostałych produktów oferuje nam bardzo dobry stosunek jakości i ilości funkcji do ceny. Produkt oczywiście ma w sobie wszystko, czego tak naprawdę można oczekiwać.

Spójrzmy najpierw na parametry. Propozycja oferowana jest w formie kwadratowej z bokami o długości 185 centymetrów. Wysokość tego jacuzzi jest nieco mniejsza niż standardowo, bo ma 68 cm. To przekłada się na pojemność na poziomie 930 litrów. Dysz powietrznych, które odpowiadają za bąbelki i za hydroterapię, jest 132, a więc to przeciętna liczba.

Warto jednak pamiętać, że wraz z zakupem tego zestawu otrzymamy pilot, którym możemy sterować intensywność bąbelków, a także ich tryb działania. Poza tym, system filtrowania oferuje nam automatyczną filtrację, a generator ozonu O3 pozwala na utrzymanie SPA w bardzo dobrym stanie.

R

Zalety

• Bardzo dobry stosunek jakości do ceny;
• Bogaty zestaw w cenie;
• Generator ozonu i wiele innych gadżetów;
• Bardzo pozytywne opinie jacuzzi dmuchanego. 
Q

Wady

  • Mocno przeciętna jakość grzałki i systemu filtrującego.

Jacuzzi dmuchane intex, a może innej firmy? Sprawdź już teraz na co zwrócić uwagę kupując ten idealny produkt!

Jacuzzi dmuchane ranking na rok 2022 przedstawiony powyżej skupił się przede wszystkim na przedstawieniu zróżnicowanych modeli. Każda propozycja miała coś ciekawego do zaoferowania i, jak się pewnie domyślamy, różni się paroma parametrami. Nie zmienia to jednak faktu, że właściwie dobrane jacuzzi to podstawa i o tym nie możemy zapominać.

Dlatego zalecamy każdemu, kto nie jest przekonany odnośnie wyboru konkretnego jacuzzi dmuchanego, aby skorzystać z dzisiejszego poradnika zakupowego. Znajdziemy tam ogromną liczbę informacji odnośnie poszczególnych aspektów wpływających na wydajność dmuchanego spa.

Bardzo ważne jest oczywiście to, aby też stosować się do wskazówek technicznych, a mianowicie mocy grzałki, ilości dysz powietrznych, czy też mocy całkowitej grzałki. Nie bez znaczenia ma też wydajność filtrowania. Wielkość i opinie jacuzzi dmuchanego, a także wyposażenie dodatkowe może mieć kluczowe znaczenie. Więcej informacji znajdziemy też tutaj: https://budujemydom.pl/irbj/porady/42058-wlasne-spa-w-domu-lub-ogrodzie-na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze-urzadzenia-radzi-meadow-group

Przede wszystkim jakość wykonania

Każdy pragnie kupić przedmiot, który bez najmniejszych problemów poradzi sobie z próbą czasu i po wielu latach dalej będzie tak funkcyjny i wydajny jak przy pierwszym uruchomieniu. Niestety, z biegiem czasu rzeczy niszczeją i to normalne, że niektóre akcesoria czy też opcje przestają działać. Nie oznacza to oczywiście, że nie możemy wybrać produktu, który będzie niszczeć będzie wolniej od reszty.

To właśnie dlatego musimy upewnić się, że wybrane SPA dmuchane będzie wykonane z bardzo trwałych materiałów. Chodzi tutaj przede wszystkim o to, aby propozycja wyróżniała się na tle konkurencji trwałością, a to zagwarantować nam może lepszej klasy materiał. Oczywiście większość opcji wykonana jest z PVC, lecz należy upewnić się, że jest to najmocniejsza wersja dostępna na rynku, a dodatkowo zastosowano właściwe wzmocnienia.

Jacuzzi dmuchane SPA Intex 28426

jacuzzi dmuchane spa

DMUCHANE JACUZZI SPA HELSINKI Bestway

jacuzzi ogrodowe dmuchane

Wielkość i pojemność

Kolejny kluczowy aspekt podczas wyboru dmuchanego jacuzzi to wielkość. Tutaj można mówić o pojemności, którą wyraża się w litrach. Czteroosobowe propozycje uznawane są za małe i wtedy litraż wynosi około 700 l. Jednakże, takie opcje są z pewnością za małe dla większości z nas, dlatego o wiele lepiej szukać sześcioosobowych jacuzzi. Wtedy pojemność wzrośnie do 900 litrów.

Największe oferty spośród dmuchanych jacuzzi są niestety tylko nieco większe, co umożliwi komfortowe korzystanie ze SPA przez 7, maksymalnie 8 osób. Większe propozycje to już nie dmuchane produkty z uwagi na potrzebę wykorzystania mocniejszych materiałów.

Wydajność też ważna

Gdy mowa o wydajności, to musimy wspomnieć o paru oddzielnych kwestiach. Jak wszyscy wiemy, jacuzzi dmuchane musi być odpowiednio zarządzane i wymagane są właściwe elementy wyposażenia. To wszystko gwarantuje nam odpowiednie działanie i komfort, a to przecież jest najważniejsze.

Dlatego musimy uwzględnić parę kluczowych kwestii jak chociażby wydajność pompy filtrującej. Ta powinna działać na poziomie wynoszącym minimum 1400 litrów na godzinę. Jednakże, są też pompy o wydajności przekraczającej i 1800 litrów na godzinę. Z kolei wydajność generatora ozonu także jest ważna, bo wskazuje ona na efektywność oczyszczenia SPA. Oczywiście uwzględnijmy też moc grzałki i wydajność jej pracy, aby bez problemu radziła sobie z dogrzaniem jacuzzi do 40 stopni Celsjusza.

JACUZZI MSPA AURORA

jacuzzi dmuchane opinie

DMUCHANE JACUZZI BASEN OGRODOWY AVENLI

jacuzzi dmuchane

Funkcjonalność i gadżety

Skoro wspomnieliśmy już o wielu dodatkowych funkcjach i udogodnieniach, to warto powiedzieć dlaczego są one tak istotne. Ozon to jeden z najlepszych sposobów na utrzymanie jacuzzi w relatywnie czystym stanie. Możemy w ten sposób zadbać o higienę naszego zaawansowanego basenu.

Warto też pamiętać o relaksie, a na to największy wpływ będzie mieć zastosowanie dysz powietrznych. Gwarantują one bąbelki, które to w połączeniu z podgrzaną wodą oferują relaks na najwyższym poziomie i pewność, że odpoczniemy sobie po męczącym dniu ciesząc się ze skutecznej pracy hydromasażu.

Ponadto musimy pamiętać, że istotne jest też wybranie opcji, która wyposażona została w pilot do sterowania i specjalny system masażu. To oczywiście pozwoli nam odpocząć i cieszyć się w pełni zautomatyzowanym produktem o świetnym wykonaniu.

Rzecz jasna pamiętajmy też o akcesoriach

Każdy doskonale zdaje sobie sprawę jak ważne jest wyposażenie się w dodatkowe gadżety. To właśnie dzięki nim będziemy mogli bez najmniejszych problemów poradzić sobie z przeciwnościami losu jak, na przykład, spadające liście i inne odpady drzewne wprost do naszego jacuzzi, brak odpowiedniego systemu filtrującego dbającego o czystość wody czy też po prostu brak właściwego pokrowca i sposobu do sterowania ustawieniami jacuzzi zdalnie.

Te wszystkie dodatkowe elementy sprawiają, że dmuchane SPA jest o wiele lepszym wyborem, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Oczywiście pamiętać musimy też o tym, że im więcej dodatków, tym produkt jest zazwyczaj droższy. Warto jednak wybrać pełny zestaw, który czasami może okazać się świetną ofertą z uwagi na to, że nie będziemy musieli sami kupować wszystkie te akcesoria osobno.

Do najważniejszych gadżetów, które każdy zestaw jacuzzi powinien oferować, należą, między innymi, pokrywa do zasłonięcia jacuzzi gdy z niego nie korzystamy, pilot do zdalnego sterowania ustawieniami, siatka do liści, szczotka i inne dodatki do sprzątania.

Miłym akcentem będzie wyposażenie się w specjalne uchwyty-tacki na napoje, dzięki czemu będziemy mogli przekąsić co nieco podczas odpoczynku – to samo dotyczy autorskich poduszek i innych zagłówków.

Najlepsze Jacuzzi dmuchane – podsumowanie rankingu 2024

Trudno jest zdecydować która propozycja jest najlepsza, bo tak naprawdę w wielu przypadkach mamy do czynienia z bardzo różnymi konfiguracjami, specyfikacjami, a także cechami dodatkowymi. Pewnym jest, że wybrany przez nas model musi być wysoce zaawansowany i cieszyć się nietuzinkową funkcjonalnością.

Bardzo dobrym rozwiązaniem o świetnych parametrach jest Dmuchane Jacuzzi Hydromasaż Bestway Lay-Z- Spa 6os. Propozycja ta gwarantuje nam ponadprzeciętne parametry, świetną wydajność, a dodatkowo dostosowana została do użytku przez 6 osób, co w przypadku przeciętnego litrażu jest całkiem sporym zaskoczeniem. Jeśli jednak myślimy nad innym rozwiązaniem, które to będzie nieco większe bądź bardziej wydajne, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zapoznać się z dostępnymi propozycjami alternatywnymi w zestawieniu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie jacuzzi dmuchane wybrać
Average rating:  
 0 reviews