Odkurzacz automatyczny ranking to zestawienie 5 najlepszych produktów tej kategorii z różnych półek cenowych. Każdy produkt w naszym rankingu posiada bogate opisy w którym określamy najważniejsze cechy danego modelu. Prócz opisu najlepszych odkurzaczy samosprzatajacych na naszej stronie znajdziesz także porady jak wybrać produkt, który będzie dla nas idealny. Dodatkowo znajdziesz porady jak zaoszczędzić przy zakupie odkurzacza, gdzie kupić oraz skąd czerpać rzetelne opinie innych użytkowników.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      

Xiaomi Mi Robot 2/ Roborock S50

9.8

Średni


 

 

IROBOT ROOMBA 980

9.8

Drogi


 

ILife A8

9.7

Tani


 

 

IROBOT ROOMBA 805

9.6

Tani


Xiaomi Mi Vacum Cleaner Gen 1

9.5

Średni


 

 

Ilife V7S Plus

9.5

Tani


 

 

XIOMI XIAOWA LITE C102

9.5

Tani


 

 

PHILIPS FC8776

9.4

Średni


 

 

Samsun Powerbot VR20M705PU

9.4

Średni


 

iLife A4S

9.2

strong>Tani


 

 

Nie wiesz jaki odkurzacz automatyczny będzie najlepszy? Poznaj zwycięzcę naszego rankingu z 2020, czyli XIOMI MI ROBOT 2.

odkurzacz automatyczny ranking

Numer jeden to produkt marki Xiaomi, który zamiata i zmywa podłogę. Urządzenie wpierw zamiata a potem zmywa obszar. Precyzyjne sensory LDS skanują przestrzeń dookoła odkurzacza tak by wybrać jak najlepszą trasę odkurzania. Całość podlega konfiguracji i sami możemy determinować trasę oraz styl pracy. W Xiaomi MI ROBOT 2 umieszczony jest sensor nacisku, który zapobiega kolizjom i pozwala z łatwością omijać przeszkody. Zbiornik umieszczony pod spodem odkurzacza automatycznego Xiaomi sam determinuje ile wody potrzebuje do zmycia danej powierzchni. Zbiornik zajmuje mało miejsca i łatwo możemy uzupełniać wodę.

Na pochwałę zasługuje wydajna bateria litowa o pojemności 5200mAh. Taka pojemność baterii pozwala na nawet 2.5 h pracy w trybie standardowym. Bardzo ciekawą funkcją jest automatyczne ładowanie odkurzacza. Model został zaprojektowany tak by w przypadku słabej baterii automatycznie wrócić na stanowisko ładowania i po uzupełnieniu baterii wrócić do miejsca pracy. Odkurzacz sterowany może być poprzez aplikacje Mijia w której sprawdzamy status urządzenia.

Cena tego modelu nie jest wygórowana. Z pewnością jest to produkt, który cenowo zadowoli każdego użytkownika oczekującego pracy na wysokim poziomie.

R

Zalety

• pojemna bateria 5200 mAh,
• wydajna, cicha praca,
• zaawansowane sensory.
Q

Wady

  • do działania aplikacji może być wymagana instalacja dodatkowego oprogramowania.

Numerem 2 w zestawieniu – roboty sprzątające ranking z

to IROBOT ROOMBA 980.

odkurzacz automatyczny opinie

Produkt firmy iRobot to bardzo wydajny, rewolucyjny odkurzacz automatyczny. Odkurzacz ten dzięki kamerze umiejscowionej na obudowanie mapuje powierzchnie na bieżąco co pozwala na 100% pokrycie powierzchni sprzątającej. iRobot Home to aplikacja mobilna, która pozwala na zdalne włączenie robota. Co więcej możemy z panelu administratora zaprogramować harmonogram pracy, ustalić trasę sprzątania a także przeglądać raporty „Clean map”. Dodatkowo na aplikacji otrzymać możemy powiadomienia push, które zawierają aktualny stan wykonanej pracy.

Delikatnym minusem iRobot Rooma 980 jest mała pojemność baterii. Bateria litowo-jonowa o pojemności 3200 mAh pozwala na 60 minutowy cykl pracy. Czas ładowania w zależności od napięcia sieci może wynosić do 180 minut. Ciekawa funkcja odkurzacza automatycznego Rooma 980 to w pełni zautomatyzowany powrót do miejsca pracy w przypadku rozładowania baterii. Urządzenie posiada funkcje carpet boost, która automatycznie dobiera moc ssącą do sprzątanej powierzchni. Dodatek ten świetnie spisuje się podczas czyszczenia dywanów. Okres gwarancyjny wynosi nawet 3 lata.

Jest to stanowczo dobry odkurzacz robot jednak jego cena jest dosyć wysoka. Z pewnością jest to produkt z wyższej półki cenowej. Warto jednak mieć na uwadze jak wiele ten odkurzacz automatyczny oferuje.

R

Zalety

• solidna konstrukcja,
• cicha praca,
• 3 letnia gwarancja (door to door),
• ciekawy design.
Q

Wady

  • wysoka cena.

Poszukując ciekawych rozwiązań wybierz ILIFE A8

roboty sprzątające ranking

Jeżeli interesują was odkurzacze samojezdne to produkt jakim jest ILIFE A8 stanowi tutaj interesujące rozwiązanie, a wszystko to za sprawą szeregu aspektów, jak i bogatej oferty. Już przy pierwszym zetknięciu się z ofertą naszym oczom ukazuje się dość mocne wychwalanie jego niezwykłej skuteczności, jak i szybkiego czyszczenia. Wszystko to on osiąga dzięki kamerze mającej zakres 360 stopni a także bardzo inteligentnemu wbudowanemu systemowi pozwalającemu na mapowanie pomieszczeń dzięki czemu wie, w którym miejscu już był i do którego powinien zajrzeć. Automatycznie rozwiązanie to pozwala nam uniknąć sytuację, że odkurzacz wróci w to samo miejsce, co przekłada się na oszczędność baterii, jak i efektywniejsze czyszczenie. Dodatkowo producenci wyposażyli to rozwiązanie w szereg zaawansowanych czujników, które umożliwiają dokładniejsze i szybsze skanowanie podłogi, a obecność, aż trzech procesorów pozwala na wydajne przetwarzanie danych i wykonywanie poszczególnych poleceń. Wśród szeregu funkcji z jakimi możemy zetknąć się warto wyróżnić tutaj między innymi automatyczny powrót do bazy ładującej, jak i wznowienie czyszczenia po naładowaniu. W ostatecznym rozrachunku owy produkt to rozwiązanie nie tylko funkcjonalne, ale także bardzo eleganckie przez co idealnie wkomponowuje się do wystroju pomieszczeń, a do tego jest niezwykle ciche. W ofercie znajdziemy także wysokiej jakości ściereczki z mikrofibry, oryginalną torbę do wyposażenia, profesjonalną szczotka do czyszczenia ręcznego, a także środek do czyszczenia również ręcznego. Oprócz tego oferta wyposażona jest w szereg różnego rodzaju filtrów i zbiorników na zanieczyszczenia.

R

Zalety

• wysoka jakość wykonania,
• korzystne stosunek jakości do ceny,
• obecność wysokiej jakości czujników,
• funkcjonalność.
Q

Wady

  • problemy przy wjeżdżaniu na lekkie wzniesienia.

Zdając się na markowe rozwiązania ze średniej półki cenowej wybieramy iRobot Roomba 805

roboty sprzątające ranking

Roomba to seria robotów automatycznych które mają bardzo bogatą historię i praktycznie są pierwszą myślą jaka wpadam do głowy, gdy widzimy tego typu rozwiązanie. W efekcie jeżeli sami zdecydujemy się na odkurzacz samobieżny faktycznie rumba jest doskonałym wyborem w szczególności jeśli decydujemy się na model jakim jest iRobot Roomba 805. Stykamy się tutaj z specjalną technologią, jak i wysokiej jakości szczotkami, które w efekcie usuwają aż do 50% więcej brudu kurzu i różnego rodzaju innych zanieczyszczeń w stosunku do innych produktów. Oprócz tego model ten jest wyposażony w standardowo technologię tej serii to jest specjalny system nawigacji, który podejmuje decyzję w czasie rzeczywistym, omija przeszkody i odkurza pod meblami. Oprócz tego wyróżniamy tu obecność wirtualnej ściany, która blokuje o dojazdu do pomieszczeń do których nie może wjeżdżać a także możliwość ustawienia harmonogramu pracy. Sam produkt jest niezwykle prosty w użytkowaniu wystarczy wcisnąć przycisk, aby rozpocząć sprzątanie a on już samodzielnie zadba o odpowiedni poziom baterii do posprzątania, czy też jego szybkość. Wśród dodatkowych funkcji znajdziemy tutaj między innymi szereg czynników w tym antykolizyjny, kilka opcji sprzątania, automatyczny powrót do bazy, szereg zabezpieczeń chroniących przed zaplątaniem się kable, a także możliwość pracy na wszystkich rodzajach podłóg.

R

Zalety

• Wysoka funkcjonalność,
• dużo funkcji,
• prostota obsługi,
• przystepna cena jak na IRobot.
Q

Wady

  • mało dodatkowych opcji w stosunku do innych modeli

Decydując się na podbój rynku XIAOMI Mi Robot Vacuum Cleaner Gen 1

roboty sprzątające ranking

Marki Xiaomi chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Każdy z nas wie, że produkty od tego producenta cechują się niepowtarzalnymi parametrami w stosunku do oferowanej ceny. Nie inaczej jest w przypadku rozwiązania, które mamy przyjemność przedstawić, a mianowicie jest to Robot odkurzający XIAOMI Mi Robot Vacuum Cleaner. Stykamy się tutaj z bardzo interesującym rozwiązaniem pozwalającym na pracę aż do dwóch i pół godziny na jednym ładowaniu co wyróżnia go pod kątem mocy akumulatora w stosunku do wszystkich swoich konkurentów. Posiada on też, aż 12 czujników pozwalających na wykrywanie nie tylko przeszkód, ale także uskoków podłoża dzięki czemu nie dojdzie do sytuacji, w której nasz odkurzacz zatnie się na danej powierzchni. Kolejnym istotnym elementem, który wyróżnia go na tle innych produktów tego typu jest możliwość połączenia go z aplikacją mi Home która będzie informowała nas o pojemności jej zapełnieniu, pozwalała na ustawienie mocy odkurzacza, jak i pozwoli nam na obejrzenie skanu przestrzeni, którą posprzątał nasz odkurzacz, a także miejsce, w którym aktualnie przebywa lub które właśnie posprzątał. Oprócz tego produkt wyposażony jest w automatyczny powrót do bazy a także specjalny filtr antyalergiczny tak, aby idealnie wpasował się w potrzeby aktualnego społeczeństwa. Ostatecznie więc jest to rozwiązanie niezwykle interesujące ciche a także eleganckie i mając możliwość warto zdecydować się na ten produkt.

R

Zalety

• duża funkcjonalność,
• wysoka jakość wykonania,
• możliwość połączenia się z aplikacją.
Q

Wady

  • nie nadaje się do każdej powierzchni
  • mało dokładny

Poszukując futurystycznych rozwiązań proponujemy Xiomi Xiaowa Lite C102

roboty sprzątające ranking

Xiaomi Xiaowa Lite C102 Roborock Biały White to futurystyczny odkurzacz, który sam odkurza, a przy tym wygląda nieprawdopodobnie dobrze i futurystycznie. Oprócz standardowych funkcji jakimi cechują się takowe produkty na rynku czyli automatyczny powrót do bazy, automatyczne wyłączanie oraz szereg czynników w tym antykolizyjny, wykrywanie krawędzi i odległości, rozwiązanie to wyróżnia się bardzo dużą mocą ssania dzięki czemu jest dokładny a także dużą pojemnością na zabrudzenia dzięki czemu nie będziemy musieli co chwilę opróżniać jego pojemnika. W efekcie, jeżeli poszukujemy czegoś prostego, co będzie wykonywał po prostu swoją pracę a przy tym wyglądało dobrze to faktycznie warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem. Oczywiście nie jest to odkurzacz samojezdny który sprawdzi się idealnie na każdej powierzchni i nada się wszelkiego rodzaju zabrudzeń. Jednakże, jeżeli chcemy faktycznie usunąć podstawowe zabrudzenia to nic nie sprawdzi się lepiej.

R

Zalety

• prosta obsługa,
• korzystny stosunek jakości do ceny,
• ciekawy wygląd.
Q

Wady

  • nie nadaje się do każdej powierzchni
  • mało dokładny

Poszukując eleganckich rozwiązań od Europejskiego producenta otrzymujemu Philips FC8776

roboty sprzątające ranking

Odkurzacze samojezdne są bardzo bogatą grupą, w której możemy spotkać się z niezwykle różnorodnymi produktami. Jeżeli jednak wymagamy od takiego rozwiązania nie tylko funkcjonalności, ale także estetycznego wyglądu to nie sposób przejść obojętnie wobec produktu jakim jest robot PHILIPS FC8776/01. Dostajemy tutaj bardzo bogate wyposażenie zachwycające swoim designem a wszystko to w ramach dość rozsądnej ceny. Sam produkt pozwala na sprzątanie do dwóch godzin i jest wyposażony w cztery kółka a jego wąska konstrukcja o wysokości 6 centymetrów pozwala na wyjeżdżanie praktycznie pod każdy mebel. owe rozwiązanie zostało wyposażony również w bardzo szeroko nasadkę XL dającą możliwość skutecznego odkurzania 2 razy szybciej. To wszystko za sprawą po pierwsze swojej wielkości a po drugie trzech otworów ssących zbierających kurz z przodu i po bokach. ponadto Produkt został wyposażony w specjalny system Smart Detection umożliwiający łatwe dostosowanie się do otoczenia dzięki czemu odkurzacz wybierze algorytm pozwalający na najbardziej ekonomiczne i szybkie sprzątanie. Ponadto znajdziemy tu między innymi czujniki podczerwieni wykrywający kolejne przeszkody, czy też możliwość planowania pracy, jak i automatyczny powrót do stacji dokującej w celu naładowania.

R

Zalety

• niepowtarzalny design,
• wysoka jakość wykonania,
• korzystny stosunek jakości do ceny.
Q

Wady

  • mało dokładnie odkurza drobne zakamarki

Gigant chce wejśc na rynek odkurzaczy samojezdnych z Samsung Powerbot VR20M705PU

roboty sprzątające ranking

Samsung Powerbot VR20M705PU to rozwiązanie, które jest najlepsze z najlepszych na rynku i choć posiada tylko 0,2 pojemnika i pozwala na półtora godzinną pracę to został wyposażony w tak bogate i zaawansowane funkcje, które sprawiają, że czyści najlepiej ze wszystkich. Na szczególne wyróżnienie zasługuje tutaj specjalne automatyczne dostosowanie moc ssania do rodzaju powierzchni, która jest odkurzana. Oprócz tego wyróżniamy tutaj dodatkowe funkcje typu Turbo która przyspiesza pracę, jak i możliwość odkurzania punktowego. Co więcej sam odkurzacz został wyposażony w bardzo bogaty programator pozwalający na ustawienie jego pracy na najbliższe 7 dni tygodnia. Dodatkowo istnieje możliwość sterowania pilotem a także znajdziemy tu również takie funkcje, takie jak specjalny sensor wykrywania otoczenia, czy też tworzenie mapy domu. W efekcie produkt ten będzie bardzo szybko przemieszczał się, sprzątał i robił to niezwykle dokładnie. Jego kolor – czarno-srebrny jest bardzo elegancki i podkreśla on dodatkowo wysoką jakość detali z jaką został wykonany owy produkt.

R

Zalety

• wysoka jakość wykonania,
• duża liczba dodatkowych funkcji,
• bardzo dokładne czyszczenie.
Q

Wady

  • niekorzystny stosunek jakości do ceny

Jak wybrać robota sprzątającego?

Dobry odkurzacz robot powinien przede wszystkim sprzątać wiele rodzajów powierzchni. Warto zainteresować się tematem i upewnić się czy dany model jest w stanie sprzątać np. chodnik, panele czy dywany oraz inne rodzaje nawierzchni. Dodatkowo warto zainteresować się jakie czujniki i system nawigacji posiada dany model. Obsługa, pojemność baterii oraz czas pracy i długość ładowania to kolejne elementy warte naszej uwagi.

Nawigacja, harmonogram pracy

System nawigacji to bardzo istotny aspekt na jaki koniecznie zwrócić musimy uwagę, jeżeli zależy nam na jak największej wydajności. W momencie, gdy odkurzacz automatyczny nie posiada możliwości konfiguracji trybu sprzątania urządzenie jeździ chaotycznie omijając kolejne przeszkody. Drugi, bardziej pożądany tryb to funkcja wyznaczania trasy sprzątania. Robot w przypadku takiego trybu porusza się po trasie wyznaczonej przez nas dokładnie skanując otoczenie w poszukiwaniu przeszkód. Warto by urządzenie posiadało także harmonogram pracy, który możemy sami zdefiniować i ustalić, gdzie i kiedy odkurzacz ma sprzątać.

Czujniki gwarancją bezpieczeństwa i dokładnego sprzątania

Czujniki w odkurzaczu automatycznym dzielą się na podstawowe, które ustalają czy na drodze sprzątania znajdują się jakieś obiekty do ominięcia oraz na dodatkowe. Dodatkowe czujniki to np. czujnik brudu, który po wykryciu innego rodzaju zabrudzenia zmienia tryb pracy na intensywniejszy lub zmiękcza dane zabrudzenie by efektywniej je usunąć. Wielu użytkowników odkurzaczy automatycznych obawia się o swoje urządzenie w przypadku posiadania schodów. Czujnik krawędzi to bardzo istotna funkcja, która zagwarantuje nam, że odkurzacz nie spadanie ze schodów podczas wykonywania pracy.

Sterowanie odkurzaczem automatycznym, jakie wybrać?

Obsługa odkurzacza automatycznego – warto wybrać model taki, który pozwoli nam sterować odkurzaczem w takiej formie jaką preferujemy. Wyróżnia się sterowanie poprzez panel dostępny na urządzeniu oraz sterowanie za pomocą pilota czy aplikacji w telefonie. Najlepszym narzędziem do sterowania jest aplikacja, która pozwala na zdalne kontrolowanie pracy odkurzacza. Wiele aplikacji posiada rozbudowany system, w który możemy sami wyznaczać dokładną trasę pracy urządzenia. Dodatkowo aplikacje takie z reguły posiadają wbudowany harmonogram pracy, gdzie możemy wyznaczyć godziny sprzątania na każdy dzień w tygodniu.

Gwarancja

Kwestie gwarancji to bardzo istotny temat. Warto mieć na uwadze takie produkty, które nie tylko oferują długi okres gwarancyjny, ale także najlepszy możliwy model (door to door). Wybieraj odkurzacz automatyczny taki, który ma gwarancje minimum 24 miesięczną. Dłuższa gwarancja to znak, że producent jest pewien jakości swojego wyrobu. Sprawdzona firma z magazynem i serwisem zlokalizowanym w Polsce. To podstawa, a wiele produktów z tej kategorii może nie być dostępnych w Polsce.

Warto upewnić się podczas zakupów przez Internet, że w przypadku uszkodzenia możemy bezproblemowo zwrócić produkt. Model door to door to duża wygoda dla kupującego. W przypadku awarii wystarczy wykonać połączenie telefoniczne lub wypełnić formularz gwarancyjny i wysłać drogą mailową. Po wstępnym określeniu uszkodzenia i ustalenia terminu firma zapewnia kuriera, który odbiera od nas uszkodzony sprzęt. W chwili, gdy przedmiot zostaje naprawiony otrzymujemy paczkę i znów możemy cieszyć się naszym robotem sprzątającym.

Opinie – czy powinny mieć wpływ na nasz wybór?

Wielu ludzi przed zakupem sprawdza roboty sprzątające opinie oraz odkurzacz robot opinie. Dlaczego tak często sięgamy po opinie innych użytkowników? Po pierwsze często możemy dowiedzieć się jakie są plusy i minusy danego modelu. Czym się charakteryzuje oraz jak często występują usterki czy awarie. Warto jednak selekcjonować opinie i brać pod uwagę tylko te, które pochodzą od zweryfikowanych użytkowników. Rozpoznać takich można np. poprzez dowód zakupu, który często jest wymagany do okazana w przypadku wystawiania opinii online. Przy czytaniu opinii i recenzji koniecznie wystrzegaj się artykułów sponsorowanych, które z reguły oferują określone wynagrodzenie za ‘przychylną” opinię na temat danej marki bądź produktu.

Dobrym źródłem opinii oraz dyskusji na temat danego modelu może być forum zrzeszające osoby zainteresowane omawianą kategorią produktu. Niezależne badania rynku dowodzą, że ponad połowa kupujących przed dokonaniem zakupu sprawdza opinie produktu lub firmy. Co nam to mówi? Nie ma lepszej metody na zweryfikowanie jakości produktu.

Cena, czyli ile kosztuje dobry odkurzacz robot.

Ceny odkurzaczy inteligentnych jakie zaprezentowaliśmy dziś w rankingu pochodzą z różnych półek cenowych. Warto jednak nadmienić, że każdy model różni się od siebie pewnymi funkcjami, wyglądem oraz wytrzymałością i długością gwarancji. Zadajesz sobie pytanie jak zaoszczędzić? To proste po pierwsze zdecyduj się jaki model spełnia Twoje wymaganie (po zapoznaniu się z rankingiem oraz poradnikiem jak wybrać najlepszy odkurzacz automatyczny). Gdy już znasz podstawy oraz wiesz jakie produkty znajdują się w czołówce to przyszedł czas na wybór sklepu. Wybierz sklep taki w którym cena bazowa jest najniższa. Sprawdź koniecznie czy wysyłka jest darmowa oraz jaką formę gwarancji oferuje dany sklep.

Warto sprawdzić opinie sklepu by wiedzieć, czy jest to rzetelna firma, która realizuje gwarancje w terminie. Kolejny punkt, który zagwarantować może zniżkę to zapisanie się do newsletteru. Sklepy często oferują mały rabat przy zapisaniu się do takiej listy. Bez problemu po zakupie można się z takiej listy mailingowej wypisać jednym kliknięciem.

 odkurzacz automatyczny plusy i minusy

A może robot mopujący – jaki produkt wybrać z tej kategorii

Rozwój technologii możemy dostrzec praktycznie na każdym kroku. Dlatego też nic w tym dziwnego, że również urządzenia AGD doczekały się znacznego postępu i bardzo często potrafią nas zaskoczyć swoimi możliwościami. Doskonałym tego przykładem są roboty mopujące, które jeszcze kilka lat temu było produktem dosłownie nie istniejącym na rynku. Rozwiązanie to jest urządzeniem o wiele mniejszym od odkurzacza, dodatkowo niskim na tyle, aby bez problemu wjechać pod różnego rodzaju meble i posiada możliwość przyczepienia do jego spodu specjalnego chłonnego materiału, który będzie nie tylko doskonale wycierał kurz, ale także usuwał brud. W efekcie robot mopujący pozwala na dwa tryby pracy jest ścieranie podłogi na mokro, gdzie naśladują typowe ruchy mopem poruszając się w przód i w tył, by zlikwidować zabrudzenie, jak i drugi typ, czyli ścieranie podłogi na sucho. Oczywiście samo działanie opiera się na tym, że my nie mamy tutaj żadnej pracy zaawansowana technologia bogato nasz region czynników pozwala na samodzielną pracę danego robota tak, by zajrzeć do każdego zakamarku i usunąć różnego rodzaju zabrudzenia. Oczywiście możliwości, jak i zasięg oraz czas pracy są w pełni zależne od firmy i modelu na jaki się zdecydujemy. Niemniej jednak najlepsze możliwe na rynku produkty pozwalają na wyczyszczenie w jednym podejściu aż 150 m kwadratowych podłogi .

Robot mopujący, na co zwrócić uwagę wybierając go?

Tak naprawdę zastanawiając się nad zakupem tego rodzaju produktu powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. pierwszym z nich i prawdopodobnie najważniejszym jest czas pracy na pełnym ładowaniu. Oczywiście standardem jest to, że każdy robot mopujący automatycznie powraca do swojej bazy w celu naładowania, a następnie kontynuuje pracę niemniej jednak z reguły takie ładowanie trwa nawet kilka godzin, a nikt z nas nie chciałby raczej, aby mycie podłogi wymuszało nas poświęcenie całego dnia. Dlatego też istotne jest to, aby wybierać takie modele, które posiadają jak najdłuższy czas pracy, a tym samym aby czyszczenie było jak najwydajniejsze. Drugi parametr to czas ładowania akumulatora. Jak już wspomnieliśmy jest on zazwyczaj dość długi i w tym przypadku warto zdecydować się na to rozwiązania, które będą posiadały dość odpowiednik stosunek czasu ładowania do wielkości baterii, by z jednej strony nie czekać zbyt długo, a z drugiej nie ładować zbyt często (dowiedz się więcej klikając tutaj: https://parenting.pl/robot-mopujacy-imop-zamiast-mopa-idealny-jesli-dzieci-ciagle-bawia-sie-na-podlodze).
Oprócz tego powinniśmy zwrócić uwagę na poziomie generowanego hałasu. Bardzo często roboty mopujące będą poruszały się w nocy, gdyż wtedy mogą „na spokojnie” wyczyścić całą podłogę. Z tego też właśnie powodu nikt z nas przecież nie chciałby, aby zakłócały na spokojny sen dlatego też głośność pracy ma tutaj dość duże znaczenie. następny aspekt to funkcje dodatkowe w tym tryb pracy. Robot mopujący może wykonywać kilka rodzajów pracy w tym między innymi tryb blokowania będący oczywiście podstawowym w, którym to robot będzie czyścił podłogę na mokro. drugim jest tryb zamiatanie wykorzystując do tego celu Słuchaj ściereczki, a trzecim tryb intensywnego mycia, w którym praca będzie wolniejsza, ale bardziej dokładna. ponadto Warto zwrócić uwagę na takie elementy Jak obecność ograniczonego obszaru mopowania, tak by wyznaczyć poszczególne miejsca gdzie robot napracować, a także funkcje takie jak możliwość generowania podglądu przebiegły przebyty dystans sprzedaż tworzenie mapy pomieszczeń. Podsumowując z pewnością kilka produktów wymienionych wyżej może spokojnie wejść konkurować w szranki w kategorii robot myjący podłogi ranking 2020.

 

 

Podsumowanie najlepszych odkurzaczy automatycznych dostępnych w sezonie 2020

Na dziś to już wszystko co dla Was przygotowaliśmy. Mamy nadzieje, że roboty sprzątające ranking pomógł w wyborze najlepszego odkurzacza automatycznego. Zestawienie to posiada kilka bardzo mocnych pozycji, w której każda wyróżnia się innymi funkcjami dodatkowymi. Każda pozycja to również inna cena – porównanie robotów odkurzających zostało zaprojektowane tak by każdy znalazł produkt na swoją kieszeń. Po zapoznaniu z całą treścią artykułu będziesz w stanie określić czy dany model spełni Twoje wymagania oraz będziesz wiedzieć na co zwrócić uwagę. Mamy nadzieje, że sekcja roboty sprzątające opinie oraz odkurzacz automatyczny plusy i minusy Ci się spodobały. Są to tematy, które chcieliście abyśmy poruszyli w tym rankingu. Odkurzacz automatyczny ranking nie jest sponsorowany i zawiera jedynie opinie naszych ekspertów, która poprzedzona została dogłębną analiza rynku.

Dodaj Komentarz
1
2
3
4
5
Dodaj
     
Anuluj

Stwórz Komentarz

Odkurzacz Automatyczny
Średnia Ocena:  
 43 reviews
przez Pawelec on Odkurzacz Automatyczny

Miałem robota od xioami , ale nie do końca byłem z niego zadowolony. Zbierał mało dokładnie i często trzeba było po nim poprawiać. Myślałam że bedzie lepszy :/

przez Klara on Odkurzacz Automatyczny

ja wybrałam roombę s9+ i nie żaluję ani złotówki

przez Marek on Odkurzacz Automatyczny

Wybieram roombe, nie ma co oszczędzać na odkurzaczu i kupować podróbki a iRobot zna się na tym co robi

przez Dawid on Odkurzacz Automatyczny

Ja polecam roboty sprzątające poniżej 1 tyś. zł, bo nie ma co przepłacać. A jak się znajdzie dobry sprzęt poniżej 800 zł, to nie ma się co zastanawiać 😉 Ja mam Eufy Robovac 35C i uważam to za jeden z najlepszych swoich wyborów zakupowych.

przez Adrianna on Odkurzacz Automatyczny

Tzw. robota kupiłam, jak padł mi stary tradycyjny odkurzacz. Nie chciałam inwestować w jakieś bardzo drogie sprzęty, zastanawiałam się nad Xiaxomi a Zeegmą. w końcu wybrałam Zeegmę w wersji podstawowej czyli Zonder Robo Basic. Nie radzi sobie tylko z wjeżdżaniem na wysokie dywany, ale kafelki, panele i niskie chodniki obrabia bezproblemowo.

przez Justyna on Odkurzacz Automatyczny

Również ufam jednej marce-roomba. Nie obija mi mebli przede wszystkim jak chiński zamiennik

przez Zenobiusz on Odkurzacz Automatyczny

Użytkuję już dłuższy czas odkurzacz roomba. Według mnie to najlepszy model na rynku a nie jest to mój pierwszy sprzęt tego typu. Radzi sobie z nawet z silnymi zabrudzeniami a ja przez niego zaoszczędzamy sporo czasu. A odkurzanie to jedno z tych zajęć których bardzo nie lubię. Polecam każdemu.

przez Tośka on Odkurzacz Automatyczny

u nas w domu rządzi roombą. to totalny hit.

przez Dekoria on Odkurzacz Automatyczny

Posiadam roombę 980 i polecam. Bardzo dobrze sprząta na każdej powierzchni, radzi sobie z przeszkodami, ma długi tryb pracy, sam wraca do stacji by naładować baterię. Sztos.

przez Anita i rodzina on Odkurzacz Automatyczny

Osobiście stawiam na sprawdzona markę jaka jest roomba.

przez Konrad on Odkurzacz Automatyczny

Mi natomiast najbardziej zależało na długim czasie pracy. Z tego powodu wykonałem dość spory research i finalnie wybrałem

przez Sandrunia15 on Odkurzacz Automatyczny

A ja znalazłam

przez Kamil on Odkurzacz Automatyczny

Ja mam roomba i bardzo polecam bo ma szczotki przeciwbieżne i to doskonale zbiera sierść

przez Cinek on Odkurzacz Automatyczny

to chyba nie do konca tak, bo artykul powstal w 2018r. więc wtedy jeszcze nie było i7+, co nie oznacza ze prezentuje sie genialnie

przez Julka on Odkurzacz Automatyczny

Fajny ranking, chociaż można by było do niego dorzucić jeszcze tefala explorer. Ma niewiele recenzji, a to naprawdę fajny robocik

przez Mazurek on Odkurzacz Automatyczny

Jak dla mnie to nie ma lepszego odkurzacza automatycznego jak firmy XIOMI. Jest on niezawodny no i bardzo ułatwia mi sprzątanie, a przy czwórce dzieciaków jest co robić

przez Danonxoxo on Odkurzacz Automatyczny

nie zgodzę się z tym, że xiao ma pierwsze miejsce. ja rozumiem, ze odkurza i zmywa właściwie za jednym razem tylko pytanie jak z efektem? bo jak dla mnie rozmazywanie to nie mycie i i tak trzeba po nim umyć podłoge. A jeśli chodzi o odkurzanie to jednak irobot wygrywa swoją precyzją.

przez Marl1988 on Odkurzacz Automatyczny

dokłądnie z tego samego założenia wyszłam i ja!

przez szałas on Odkurzacz Automatyczny

A ja postawiłam na nowoczesne rozwiązanie i kupiłam odkurzacz samojezdny firmy ILIFE A8. Może to i nie jest odkurzacz z górnej półki ale mi on wystarcza

przez Oliwka on Odkurzacz Automatyczny

i dobry wybór ta marka zawsze będzie sobie radziła lepiej, chociażby ze wględu na dwie szczotki działające wsysająco, pokarz mi to w innym

przez ruda on Odkurzacz Automatyczny

Dzięki za odpowiedź. jakiś tydzień temu kupiłam i jak na razie jest ok

przez mati48 on Odkurzacz Automatyczny

xiao ma swoich zwolennikow tylko ze wzgledu na to, ze jest tani, a ja wole dolozyc i miec sprawdzony sprzet dlatgo wybralem irobota

przez Piotruś on Odkurzacz Automatyczny

Wybierając odkurzacz automatyczny kierowałam się przede wszystkim ceną i wybór padł na IROBOT ROOMBA 805. Nie należy do tych drogich ale jak dla mnie jest on rewelacyjny

przez Lama on Odkurzacz Automatyczny

nie wierzę że xiaomi na pierwszym miejscu mój w serwisie, szefowej też w serwisie 😀

przez Kamil on Odkurzacz Automatyczny

Żona marzy o roombie, czytając wasze opinie chyba zdecyduje się właśnie go zakupić jej w prezencie.

przez Benia on Odkurzacz Automatyczny

A moja siostra ma odkurzacz firmy iRobot to bardzo wydajny odkurzacz. A dzięki kamerze umiejscowionej na obudowanie mapuje powierzchnie na bieżąco co pozwala na 100% pokrycie powierzchni sprzątającej.

przez maria on Odkurzacz Automatyczny

A ja mam taki odkurzacz XIOMI MI ROBOT 2 i jak dla mnie nie ma lepszego niż ten. Odkąd go mam to sprzątanie stało się przyjemniejsze i mniej czasu mi to zajmuje

przez Owczarka on Odkurzacz Automatyczny

roomba e5 rewelacyjnie radzi sobie z sierśćią w moim mieszkaniu. mam dwa owczarki więc tego są tony… 🙂

przez darko on Odkurzacz Automatyczny

Długo zastanawiałam się nad zakupem takiego nowoczesnego odkurzacza i kiedy zobaczyłam SAMSUNG POWERBOT VR20M705PU to od razu chciałam go mieć. Teraz mogę sobie siedzieć a podłogi sprzątają się same

przez Natan on Odkurzacz Automatyczny

No proszę jak ta technologia idzie na przód. Jeszcze parę lat temu to wszystko było nie do pomyślenia a teraz to już nawet są roboty które za nas odkurzają. Chyba sobie taki kupie bo jestem na prawdę ciekaw jak to wszystko działa. Ale sam nie wiem teraz który, może Philips bardziej mi znana firma.

przez ruda on Odkurzacz Automatyczny

a na dywanach też tak dobrze zbiera sierść? bo rozważam zakup, a w domu mam mały zwierzyniec, więc musi być super

przez Tadek35 on Odkurzacz Automatyczny

Hej Dorota.
Jeśli zastanawiasz się nad tym czy faktycznie sprząta to tak lecz najważniejszą rzeczą w tego typu robotach jest siła ssania tak więc szukaj robota który ma siłę 2000Pa to da ci pewność że wciągnie wszystko. Robot o którym pisze Kamila, Sauber ma siłę ssania 2000Pa to możesz go przetestować w swoich domowych warunkach jeśli firma oferuje tego typu test.

przez kAMILA on Odkurzacz Automatyczny

Dorota, przy dwójce dzieci, które pozostawiają za sobą masę okruszków (już sama nie wiem skąd tyle wytwarzają :D) robot sprzątający sprawdza się idealnie 🙂
Zakupiłam około dwóch miesięcy temu robota sprzątającego Sauber lx9. Zarówno funkcja odkurzania, jak i zmywania działa skutecznie, nie mam się do czego przyczepić, wszystko działa jak należy. Fajną opcją jest to, że mogę ustawić datę kiedy chcę, aby robot się samoczynnie uruchomił 🙂

przez Dorota1899 on Odkurzacz Automatyczny

Zawsze się zastanawiałam, czy jest sens i czy taki odkurzacz faktycznie jest w stanie dobrze odkurzyć. Teraz myślę nad zakupem, bo jest małe dziecko w domu i żeby było czysto, to trzeba by dwa razy dziennie odkurzać… Przy takim automatycznym odkurzaczu to pewnie sporo czasu można by zaoszczędzić.

przez skoro to ranking 2019 to powinna się w nim znaleźć Roomba i7+ , zdecydowanie najlepszy numer na rynku, polecam wprowadzić zmiany w rankingu, żebyście byli na bieżąco 😉 on Odkurzacz Automatyczny

skoro to ranking 2019 to powinna się w nim znaleźć Roomba i7+ , zdecydowanie najlepszy numer na rynku, polecam wprowadzić zmiany w rankingu, żebyście byli na bieżąco 😉

przez 12Cecylia on Odkurzacz Automatyczny

o, ale właśnie takie odkurzanie irobotem ma na celu to, ze masz więcej czasu dla siebie, sama chce kupić rombe, bo znajoma ma i chwali sobie, dlatego tez szukam opinii, ale spotkałam się już z wieloma pozytywnymi, więc chyba na taki się skuszę.

przez Maryś21 on Odkurzacz Automatyczny

no xiaomi tez nie polecam jest niedokładny dużo zostawia w kątach i na dywanie

przez Oskar Twin on Odkurzacz Automatyczny

właśnie te gumowe wałki rewelacyjnie zbierają sierść i nic się nie czepia. zresztą sama moc ssania już robi dobrą robotę.

przez Potka on Odkurzacz Automatyczny

zgadzam się! mąż mi kupił. nie wyobrażałam sobie że znajdzie się sprząt, który bd tak dokładnie sprzątał sierść.

przez Hala on Odkurzacz Automatyczny

a mi się xiaomi wiesza na dywanie i buczy, nie przestanie póki go nie przeniosę w inne miejsce i nie uratuję z opresji

przez Kamma on Odkurzacz Automatyczny

zachęcam wszystkich do kupienia robota odkurzającego. nie wazne jaki masz budżet (jeśli nie stać cię na najlepszego irobota to kup taniego chinczyka) bo to nie o pieniadze chodzi, a o luksus posprzątanego mieszkania. one naprawde są dobre, im nowszy model tym bardziej inteligentny

przez Weronia on Odkurzacz Automatyczny

Xiami 2 rządzi. Teraz to sobie to ja sobie siedzę jak ta Pani z pierwszego zdjecia :]

przez Oskar Twin on Odkurzacz Automatyczny

dla mnie numerem jedem aktualnie jest nowa roomba e5. Rewelacyjnie się sprawdza.