Każdy z nas chciałby móc pochwalić się lodówką do zabudowy z najwyższej półki. Jednakże, wybranie odpowiedniego rozmiaru lodówki do zabudowy to nie jedyna rzecz, na którą warto zwrócić uwagę przy zakupie. Należy sprawdzić również pojemność, rodzaj oświetlenia, funkcje rozmrażające, systemy chłodzenia, obsługę, rodzaje filtrów, głośność i wiele innych aspektów, o których dzisiejsze społeczeństwo nie ma pojęcia.

Lodówki do zabudowy ranking to zbiór najlepszych urządzeń w tej kategorii dostępnych obecnie na rynku. Zestawienie, które stworzyliśmy zwiera aż 6 lodówek do zabudowy. Wszystkie modele zostały szczegółowo opisane, uwzględniając funkcje, wymiary oraz najważniejsze parametry. Nie zapomnieliśmy również o zaletach jak i wadach poszczególnych urządzeń.

Z pewnością po zapoznaniu się z całym rankingiem jak i poradami, które umieściliśmy pod nim będziesz w stanie stwierdzić, jakie są najlepsze lodówki do zabudowy. Zanim przejdziemy do naszego zwycięzcy informujemy, że ranking powstał w oparciu o dane zebrane z najlepszych dostępnych źródeł, bazując na opiniach, rekomendacjach specjalistów przy okazji uwzględniając awaryjność i żywotność a także stosunek ceny do jakości. Nie przedłużając zapraszamy do rankingu.

 

 

Zwycięzcą rankingu i najbardziej wartym polecenia produktem jest model Samsung BRB260010WW

 

 

lodówki do zabudowy ranking

Lodówka firmy Samsung to świetna dwudrzwiowa lodówka o białym kolorze. Urządzenie oferuje pojemność całkowitą 268 L z podziałem 196 L chłodziarka oraz 72 zamrażalka. Wymiary lodówki to 177 cm wysokości, 54 szerokości oraz 55 cm głębokości. Klasa efektywności energetycznej to A+ co gwarantuje wysokie oszczędności w skali roku.

Urządzenie sterowane jest za pomocą elektronicznego panelu, który jest banalny w obsłudze. Lodówka została zaprojektowana z solidnych materiałów, które gwarantują sprawność na długie lata. Wnętrze oświetlane jest LEDami, które nie wpływają na zmianę temperatur wewnątrz lodówki.

Lodówka wyposażona jest w alarm otwartych drzwi oraz inne systemy zabezpieczające. Ciekawe funkcje, jakie znajdziemy w tym modelu to przede wszystkim All – Around Cooling, czyli system, który równomiernie rozprowadza zimne powietrze na całą przestrzeń wewnętrzna lodówki. Kolejna funkcje to szybkie chłodzenie oraz zamrażanie, pozwalają one szybko ochłodzić produkty czy przygotować kostki lodu w ekspresowym tempie.

W tym modelu nie mogło zabraknąć oczywiście funkcji No Frost, czyli technologii, która odprowadza wilgoć na zewnątrz i zapobiega powstawaniu szronu. Całość objęta gwarancją producenta na okres 24 miesięcy od dnia zakupu.

Lodówka no frost do zabudowy również dostępna jest w ofercie producenta. Sprawdź nasz ranking.

R

Zalety

 • łatwa obsługa
 • oświetlenie LED
 • zaawansowany system rozprowadzania zimnego powietrza
 • funkcja no Frost
 • stosunek ceny do jakości
Q

Wady

 • brak szuflady FreshZone

Ranking lodówek do zabudowy na kolejnym miejscu proponuje Whirlpool ART9811A

lodówka do zabudowy opinie

Lodówka Whirlpool to przede wszystkim model o bardzo dobrej klasie efektywności energetycznej: A++. Urządzenie bardzo łatwe do zabudowy o wymiarach 193.5 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54.5 cm głębokości.

Pojemność całkowita to aż 308 L z podziałem na 80 L zamrażalki i 228 L chłodziarki. Lodówka jest idealnie podzielona i oferuje wszystko, co potrzebne. Mamy tutaj tackę do lodu, stelaż na butelki, 3 szuflady w zamrażalce, 5 półek w chłodziarce i 32 litrowy pojemnik na warzywa.

Urządzenie o sygnaturze ART9811A to nie tylko lodówka pojemna, ale także bezpieczna. Wszystko za sprawą filtru antybakteryjnego, który skutecznie radzi sobie z usuwaniem nieprzyjemnych zapachów i zarazków.

Co do samej funkcyjności lodówka ta nie odbiega od droższej konkurencji; posiada popularne funkcje takie jak szybkie chłodzenie i zamrażanie. Oferuje unikalny system StopFrost, który sprawia, że rozmrożenie lodówki trwa zaledwie minutę. System działa w oparciu o wyjmowany katalizator, który wystarczy opłukać pod ciepłą wodą by pozbyć się kłopotu.

R

Zalety

 • oświetlenie LED
 • wysoka pojemność całkowita
 • filtr antybakteryjny
 • funkcja stop frost
Q

Wady

 • wysoka cena
 • kultura pracy

Kolejna świetna lodówka do zabudowy to Amica BK3165.2F

ranking lodówek do zabudowy

Lodówka firmy Amiko to ciekawa alternatywa do droższych lodówek dostępnych na rynku. Urządzenie to oferuje wysoką klasę efektywności energetycznej (A+), pojemność całkowitą 238 L oraz wiele istotnych funkcji.

Prezentowany model o wymiarach 178 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54 cm głębokości zawiera chłodziarkę jak i zamrażalkę. Dostępna jest oczywiście funkcja no Frost, która gwarantuje, że lód nie osadza się na półeczkach zamrażalki.

Ciągły obieg zimnego powietrza zapewnia odpowiednią temperaturę w każdym zakamarku lodówki. Wnętrze lodówki oświetlane jest LEDami, które nie zaburzają temperatur. Półki wykonane są z hartowanego szkła, przez co są odporne na uszkodzenia i zarysowania. Na wewnętrznej stronie drzwiczek znajdują się balkoniki, które możemy odpowiednio zagospodarować.

Warto pamiętać, że półeczki oraz balkoniki można regulować do naszych potrzeb. W zestawie otrzymujemy również półkę na butelki, podstawkę na jajka oraz szufladę na warzywa i owoce. Montaż lodówki jest łatwy dzięki technologii Slide System.

Gwarancja obejmuje 24 miesiące i realizowana jest przez autoryzowany serwis producenta. Oznacza to, że kontaktujemy się bezpośrednio z firmą odpowiedzialną za wyprodukowanie produktu, a nie z dystrybutorem czy sprzedawcą.

R

Zalety

 • półki z hartowanego szkła
 • kultura pracy
 • pojemność szuflad zamrażalnika
 • zaawansowany system obiegu zimnego powietrza
Q

Wady

 • zawiasy ślizgowe

Zaciekawić Cię może również Electrolux ENN12800AW

lodówka pod zabudowę opinie

Chłodziarko zamrażalka firmy Electrolux to produkt klasy A+, który charakteryzuje się niskim zużyciem energii elektrycznej. Jest to dwudrzwiowe urządzenie zaprojektowane z myślą o zabudowie. Model o wysokości 177.2 cm, 54 cm szerokości i 54.7 cm głębokości oferuje pojemność w wysokości 202 L dla chłodziarki oraz 75 L dla zamrażalki.

Lodówka podzielona jest na zamrażalkę i chłodziarkę, gdzie każda ze stref ochładzana jest odrębnym systemem. Wnętrze chłodziarki jest bardzo eleganckie i pozwala nam dowolnie regulować półki. Same półki zaś zaprojektowane są z wytrzymałego szkła. Zamrażalka podzielona jest na 3 szuflady z przejrzystymi frontami, dzięki czemu możemy obserwować, co znajduje się w danej szufladzie.

Na wewnętrznej stronie drzwi do chłodziarki znajdują się regulowane balkoniki z możliwością demontażu. Przystosowane są także do przechowywania butelek. Jest to lodówka, oferująca podstawowe funkcje takie jak chłodzenie i zamrażanie w rozsądnej cenie. Producent zapewnia 24 miesięczna gwarancję realizowaną w formie door to door.

R

Zalety

 • pojemność
 • skuteczność chłodzenia i zamrażania
 • szklane, wytrzymałe półki
 • niska cena
Q

Wady

 • dostępność w sprzedaży

Następna lodówka do zabudowy jest Bosch KIN86KF31

najlepsze lodowki do zabudowy

Model, który cechuje się przede wszystkim klasą efektywności energetycznej A++, świetną kulturą pracy i zadowalająca pojemnością. Wymiary to 177 cm wysokości, 56 cm szerokości oraz 55 cm głębokości.

Pojemność użytkowa zamrażalki wynosi 68 L natomiast chłodziarki aż 189 L. Lodówka firmy Bosch jest dwudrzwiowa, posiada dwa termostaty i jeden agregat. Hałas generowany przez lodówkę to zaledwie 39 dB. W urządzeniu spotkać możemy funkcje takie jak np. „wakacje”, czyli proces, który pomoże nam zaoszczędzić na energii.

Funkcja no Frost, czyli bardzo istotny dodatek, gwarantuje, że w naszym zamrażalniku nie będzie osadzać się szron. Lodówka do zabudowy Bosch pozwala na szybkie chłodzenie i zamrażanie a wydajność w przypadku zamrażania wynosi ok 8 kg na 24h pracy. Sterowanie w przypadku tego modelu jest proste i intuicyjne.

Bardzo przyjemne są światła LED, w jakie zostało wyposażone wnętrze lodówki. Dzięki temu wnętrze lodówki jest eleganckie oraz klimatyczne. Bez wątpienia jest to świetne rozwiązanie do każdej kuchni w zadowalającej cenie.

R

Zalety

 • kultura pracy
 • eleganckie wnętrze
 • oświetlenie LED
 • wydajność zamrażalki
Q

Wady

 • wysoka cena

Jeżeli jeszcze tu jesteś to koniecznie sprawdź lodówkę Beko BCHA275K2S

lodówki do zabudowy ranking

Lodówka do zabudowy Beko to dwudrzwiowa, sterowana elektronicznie chłodziarko – zamrażalka o pojemności całkowitej 262 L.

Prezentowany model o wymiarach 177 cm wysokości, 54 cm szerokości i 54 cm głębokości jest dobrym rozwiązaniem dla każdego, kto ceni sobie wygodę i komfort. Lodówka jest cicha i wytwarza hałas rzędu 40 dB, przy odpowiedniej zabudowie nie będzie w ogóle słyszana.

Urządzenie posiada 1 agregator a klasa efektywności energetycznej to A+. Beko BCHA275K2S wyposażone jest w technologie No Frost, która odgrywa znaczącą rolę w utrzymywaniu czystości. Dodatkowo lodówka wyposażona jest w specjalną uszczelkę antybakteryjną.

Chłodziarka o pojemności 193 L zawiera 4 półki, 1 szufladę oraz 4 balkoniki umieszczone na drzwiczkach. Zamrażalka składa się z 3 komór o łącznej pojemności 69 L. Warto wiedzieć, że zamrażalka oferuje funkcje szybkiego zamrażania a jej wynik tok ok 4kg / 24h. W przypadku montażu warto wiedzieć, że drzwiczki możemy dowolnie ustawiać zarówno z lewej jak i prawej strony.

R

Zalety

 • cicha praca
 • pojemność całkowita
 • oświetlenie LED
 • funkcja no frost
Q

Wady

 • dostępność w sprzedaży

Jak wybrać najlepszą lodówkę do zabudowy?

Lodówka to bez wątpienia jeden z najważniejszych sprzętów AGD w naszym mieszkaniu. Warto, zatem wiedzieć, co odgrywa kluczową rolę, gdy mowa o jakości i funkcjonalności.

Na wstępie należy się zastanowić, dlaczego właśnie lodówka do zabudowy. Taki rodzaj lodówki pozwala na zabudowę, przez co staje się praktycznie widoczna w kuchni. Lodówki te zaprojektowane są w taki sposób by pomimo braku odpowiedniej wentylacji nie ulegały awariom.

W przypadku lodówek ogromną rolę odgrywa pojemność, w szczególności stosunek pojemności chłodziarki do zamrażalki. Istotne są także funkcje, jakie oferuje dany model. Ważne by w przypadku chłodziarko zamrażalki dostępna była funkcja no Frost, która gwarantuje, ze na ścianach wewnętrznych nie osadza a się lód.

Szybkie chłodzenie i zamrażanie to także atut najlepszej lodówki. Oświetlenie jest ważnym aspektem, najlepiej by było to LED, które nie wytwarza ciepła, przez co temperatura w lodówce pozostanie niezmienna. Najlepsza lodówka to również taka, która odparowuje wilgoć i zabezpiecza pożywienie przed bakteriami i drobnoustrojami.

lodówka do zabudowy opinie

Lodówka do zabudowy opinie

Kwestia opinii nie dla każdego jest tak ważna, nasz zespół uważa jednak, że to najlepszy sposób by poznać dokładnie interesujący nasz sprzęt. Dzięki stronom, które pozwalają umieścić opinie możemy sprawdzić, jakie wady oraz zalety opublikowali użytkownicy po różnym czasie użytkowania.

Strony takie to przede wszystkim porównywarki cen. Istnieje kilka stron jednak dostęp do niektórych jest blokowany i wymaga zalogowania się. Rejestracja jest darmowa i nie wymaga podawania danych osobowych. Jest to akcja, która dużo czasu nas nie kosztuje a przy okazji pozwoli zadawać pytania.

Pytania, które zadajemy na stronach gdzie sprawdzić możemy ceny często są udzielane przez wykwalifikowany personel danego producenta. Z tego względu polecamy zapoznać się z opinie o lodówkach pod zabudowę.

Gwarancja

Gwarancja producenta to coś, na czym powinno nam naprawdę zależeć. Zasada wydaje się być prosta – im dłuższa gwarancja, tym lepiej. Jak jednak okazuje się w praktyce nie zawsze długo znaczy dobrze.

W przypadku lodówek dużą rolę odgrywają gabaryty. Lodówki mogą ważyć ponad 100kg, co stanowczo utrudnia transport. Warto sprawdzić czy producent lodówki, która kupujemy oferuje gwarancje typu door to door (d2d).

Jest to forma gwarancji gdzie producent zobowiązuje się dobrowolnie do naprawy, wydania nowego towaru pokrywając przy tym wszystkie koszty związane z organizacją transportu, samym transportem i oczywiście naprawą. Bez dwóch zdań jest to bardzo przydatna forma gwarancji w szczególności przy takiej wadze towaru.

ranking lodówek do zabudowy

Podsumowanie

Teraz już wiesz, jaką kupić lodówkę do zabudowy. Zapoznaliśmy Cię ze wszystkimi funkcjami lodówek, które mogą przydać się w Twoim domu oraz szczegółowo opisaliśmy poszczególne parametry wpływające na wydajność lodówki.

Z pewnością wszystkie modele, jakie prezentowaliśmy w rankingu są warte uwagi, warto jednak wiedzieć, że rynek ten jest bardzo dynamiczny i zawsze można znaleźć ciekawy zamiennik. Najważniejsze jest przede wszystkim to by wiedzieć, jakie funkcje oferują producenci i na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Mamy nadzieje, ze z naszym rankingiem znajdziesz sprzęt idealny i będzie Ci służyć przez długie lata. Jeśli masz pytanie lub nie jesteś pewien czy ranking lodówek do zabudowy odpowiednio Ci pomógł, to zachęcamy do kontaktu z nami!

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Ranking lodówek do zabudowy
Average rating:  
 0 reviews