Korzystanie z prostownicy do włosów to dla wielu kobiet konieczność. Aby jednak dbać o nasz wygląd, musimy także pamiętać o szczotkowaniu, które także wpłynie na kondycję włosów. Ciekawym rozwiązaniem, które od kilku lat zdobywa coraz większe grono wielbicieli, jest szczotka prostująca.

Pomimo wzrastającego zainteresowania, większość osób nie wie dokładnie czym się kierować podczas wyboru dobrej szczotki prostującej włosy. Istnieje wiele firm produkujących tego typu produkty i każda z nich deklaruje wysoką jakość. Na co należy zatem zwrócić szczególną uwagę?

W dzisiejszym rankingu szczotek prostujących włosy omówimy pięć bardzo ciekawych ofert dostępnych na rynku w 2024 roku. Na tle konkurencji wyróżniają się przede wszystkim świetnymi parametrami, funkcjonalnością oraz niezawodnością. Opinie szczotek do prostowania włosów miały również duże znaczenie w tworzeniu zestawienia, podobnie jak gwarancja.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
REMINGTON CB7400 SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW HIT

REMINGTON CB7400

9.9

Droga

Allegro Logo
 

 
empik logo
Szczotka prostująca PHILIPS BHH88000 Stylecare 1

PHILIPS BHH880 Stylecar

9.8

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
 
SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW Z LCD 1

SZCZOTKA ELDOM Lana

9.7

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
SZCZOTKA PROSTUJĄCA BABYLISS HSB100E LISS BRUSH 3D 1

BABYLISS HSB100E

9.6

Średnia

Allegro Logo
 
Szczotka PROSTUJĄCA DO PROSTOWANIA Eldom SE10C 1

Eldom SE10C

9.5

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
 

REMINGTON CB7400 SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW

ranking fotelików samochodowych 15-36

Firma Remington znana jest od wielu lat jako wiodący fabrykant urządzeń elektrycznych do higieny i pielęgnacji. Model CB7400 to jedna z najlepszych szczotek w tym zakresie cenowym ze względu na najwyższej jakości wykończenie, wielofunkcyjność, a także wieloletnią gwarancję.

Przede wszystkim należy pamiętać, że recenzowana szczotka od firmy Remington oferuje niezwykle szybki czas nagrzewania się. Po niespełna 30 sekundach model osiągnie optymalną temperaturę i będzie gotowy do użycia.

Biorąc pod uwagę wykonanie, to warto wspomnieć o włosiu wykonanym przy użyciu technologii antystatycznej. Zapobiega ona elektryzowaniu i puszeniu się włosów. Co więcej, urządzenie pokryte jest powłoką ceramiczną, co jeszcze lepiej wpływa na poślizg oraz antystatyczność.

Do wyboru mamy trzy różne temperatury pracy w zakresie od 150 do 230 stopni Celsjusza. Szczotka radzi sobie z prostowaniem nawet grubych partii włosów, więc cały proces czesania i prostowania będzie szybki i bezproblemowy.

Warto także zauważyć, że elementy użytkowe się nie nagrzewają. Dodatkowo zastosowano tutaj automatyczne wyłączanie. Oprócz tego, otrzymujemy w zestawie etui do przechowywania urządzenia. Remington oferuje także długą, bo aż trzyletnią gwarancję.

Problematyczna może okazać się cena. Jest to nieco drogie urządzenie. Dodatkowo urządzenie oferuje ustawienie wyłącznie trzech różnych temperatur.

R

Zalety

• Bardzo dobre wykonanie;
• Szybkie nagrzewanie – tylko 30 sekund;
• Nienagrzewające się elementy użytkowe;
• 3 lata gwarancji.
Q

Wady

• Wysoka cena;
• 3 ustawienia temperatury.

PHILIPS BHH880/00 Stylecare

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Philips to kolejna marka, która znana jest z produkcji jakościowych produktów. Model BHH888 Stylecare Essential jest jednym z najciekawszych w katalogu producenta. Otrzymujemy tutaj ceramiczne wykonanie, a także nowoczesną technologię.

Szczotka oferuje nam elementy ceramiczne, dzięki czemu włosie nie przylega do włosów podczas prostowania. Dodatkowo warto zauważyć, że urządzenie wyposażono w specjalnie wyprofilowane ząbki.

Technologia ThermoProtect dba o stałą temperaturę oraz zapobiega przegrzewaniu. Oznacza to, że jest to bardzo dobre rozwiązanie, które chroni zdrowie i bezpieczeństwo naszych włosów. Konstrukcja urządzenia jest bardzo dobrze przemyślana. Pozwala to na jednorazowe prostowanie większej ilości włosów.

Musimy pamiętać, ze pomimo wielu ciekawych funkcji oraz nowoczesnej technologii, urządzenie oferuje nieco dłuższy czas nagrzewania. Szczotka gotowa jest do użycia po mniej więcej 50 sekundach.

Urządzenie chwalone jest szczególnie w przypadku prostowania średnich i długich włosów. Co ciekawe, działa także szybciej niż prostownice konkurencji. Dodatkowo, nadaje włosom puszystości i objętości.

Niestety, możliwość wybrania spośród dwóch temperatur jest z pewnością wadą. Dodatkowo, urządzenie jest dosyć kosztowne.

R

Zalety

• W miarę szybkie nagrzewanie – 50 sekund;
• Technologia ThermoProtect;
• Bardzo dobra jakość wykonania;
• Ceramiczno-turmalinowa powłoka włosia.
Q

Wady

• Wysoka cena;
• Tylko 2 ustawienia temperatury.

SZCZOTKA PROSTUJĄCA ELDOM Lana

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Spośród wszystkich wymienionych urządzeń to właśnie ta szczotka oferuje jedną z najciekawszych funkcjonalności, a mianowicie wyświetlacz LED. Dodatkowo, pomimo niskiej ceny producent zastosował tutaj wiele ciekawych rozwiązań poprawiających komfort użytkowania produktu.

Przede wszystkim należy pamiętać, że mamy tutaj do czynienia z bardzo tanim, wręcz budżetowym rozwiązaniem. Szczotka jest kilkukrotnie tańsza od pozostałych produktów, a oferuje bardzo ciekawe gadżety. Przede wszystkim do dyspozycji mamy tutaj trzy rodzaje temperatury – od 180 do 230 stopni Celsjusza.

Naszą uwagę warto zwrócić także w przypadku obrotowego kabla, który nie ogranicza naszych ruchów i pozwala jeszcze szybciej i efektywniej prostować włosy. Co ciekawe, urządzenie wyposażone zostało w funkcję wytwarzania jonów. Te usuwają z włosów ładunku elektrostatyczne. Innymi słowy, włosy nie będą się tak bardzo puszyć.

Urządzenie jest bardzo tanie, więc nie znajdziemy tutaj włosia czy nawet końcówek pokrytych ceramiką. Ponadto, szczotka prostująca bardzo długo się nagrzewa.

R

Zalety

• Bardzo niska cena;
• Wyświetlacz LCS pokazujący nagrzanie szczotki;
• Wytwarza jony;
• Obrotowy kabel.
Q

Wady

• Bardzo długo się nagrzewa;
• Włosie pokryte silikonem.

SZCZOTKA PROSTUJĄCA BABYLISS HSB100E LISS BRUSH 3D

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Kolejnym produktem w zestawieniu jest szczotka prostująca od firmy BabyLISS. Oferuje ona podwójną jonizację, ceramiczne wykończenie włosia oraz oczywiście wiele innych funkcji dbających o higienę oraz pielęgnację włosów.

Model HSB100E wyróżnia się na tle poprzednio zrecenzowanych produktów dzięki zastosowano podwójnej jonizacji. Gwarantuje to gładkie, lśniące oraz o wiele zdrowsze włosy. Generatory jonów dbają także o to, żeby nasze włosy się nie puszyły.

Oprócz tego, urządzenie wyposażone zostało w obrotowy przewód oraz możliwość ustawienia trzech różnych temperatur – od 160 do 200 stopni Celsjusza. Jest to co prawda nieco mały zakres, lecz pozwala nam dostosować temperaturę do kondycji oraz rodzaju włosów w choć małym stopniu.

Model cechuje się także prostowaniem 3D. Oznacza to że urządzenie działa w trzech wymiarach. Szczotka została podzielona w taki sposób, aby część zainstalowanych ząbków odpowiadała za rozplątywanie, część za układanie, a pozostała część za prostowanie. W ten sposób otrzymujemy aż 126 ząbków, z czego 42 zostało okryte ceramiczną powłoką.

Dodatkowo szczotka wyposażona została w automatyczne wyłączanie a także zabezpieczenie przed przegrzaniem. Nieco wysoka cena oraz ograniczony zakres temperatury może jednak odwieźć niektóre osoby od zakupu.

R

Zalety

• Podwójna jonizacja;
• Prostowanie 3D – trzy wymiary pracy;
• Ceramiczne wykończenie;
• Zabezpieczenie przed przegrzaniem.
Q

Wady

• Mały zakres regulacji temperatury;
• Wysoka cena.

Szczotka PROSTUJĄCA DO PROSTOWANIA Eldom SE10C

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

Oferta od firmy Eldom jest zdecydowanie jedną z najbardziej atrakcyjnych pod względem stosunku funkcjonalności do ceny produktu. Niezwykle ciekawy design, trwałe wykonanie oraz wiele funkcji sterujących temperaturą sprawia, że jest to bardzo dobra szczotka prostująca włosy.

W przeciwieństwie do konkurencji, producenci odpowiedzialni za model Lena upewnili się, że do dyspozycji mamy ogromne możliwości regulacyjne. Temperaturę możemy regulować co 5 stopni Celsjusza w zakresie od 100 do aż 230 stopni. Oznacza to, że oprócz bardzo wysokiej temperatury maksymalnej, możemy wręcz idealnie dostosować nagrzewanie do naszego rodzaju włosów.

Urządzenie wyposażone zostało w wyświetlacz LCD oraz szereg zabezpieczeń, co chroni nie tylko urządzenie przed przegrzaniem, ale także i nas. Oprócz nienagrzewającej się obudowy, produkt oferuje także specjalne zakończenia ząbków. Pokryte zostały końcówkami ochronnymi, dzięki czemu możemy wykorzystać szczotkę także do masażu głowy.

Z innych zabezpieczeń warto też wymienić automatyczne wyłączanie. Produkt jest dodatkowo stosunkowo tani, co jest kolejną niezwykle istotną korzyścią. Niestety, urządzenie bardzo wolno się nagrzewa.

R

Zalety

• Bardzo duża regulacja temperatury;
• Wyświetlacz LCD;
• Wykończenie ceramiczne;
• Wiele funkcji zabezpieczających.
Q

Wady

• Bardzo wolno się nagrzewa.

Najlepsza szczotka prostująca włosy – sprawdź jak wybrać produkt idealny w 2024 roku

Istnieje wiele aspektów, które mają zasadniczy wpływ na atrakcyjność danej szczotki prostującej włosy. Nic więc dziwnego, że należy pamiętać o nich wszystkich podczas wyboru. W tym celu warto zapoznać się z poradnikiem zakupowym, w którym omówione zostaną najistotniejsze parametry oraz funkcje dobrej, niezawodnej szczotki prostującej włosy.

Przede wszystkim zależeć nam będzie na szybkim nagrzewaniu się. Oprócz tego, warto również pamiętać o wykończeniu i funkcjach zabezpieczających nasze włosy i samo urządzenie. Istotna jest także funkcjonalność.

Zakres temperatury oraz możliwości jej regulacji to kolejne istotne kwestie. Na uwadze miejmy gwarancję, a także opinie szczotki do prostowania włosów. Wszystkie te elementy wpływają na jakość urządzenia oraz jego wydajność. Dodatkowe informacje na temat tego jak znaleźć idealną szczotkę prostującą znajdziecie tutaj: http://technikan.net/szczotki-prostujace-takiego/.

najlepszy fotelik samochodowy 15-36 kg

Szybkość nagrzewania

Bardzo ważnym elementem, o którym każdy z nas powinien pamiętać, to szybkość nagrzewania się szczotki. Jak w przypadku prostownic, tak i te urządzenia muszą charakteryzować się w miarę szybkim nagrzewaniem. Pozwoli to w bardzo szybki sposób przystąpić do prostowania.

Zakres nagrzewania się szczotek prostujących jest bardzo duży. Te najlepsze urządzenia gwarantują nam nagrzewanie do optymalnej temperatury nawet w 30 sekund, co jest bardzo dobrym wynikiem. Zachęcamy do szukania takich urządzeń, których nagrzewanie trwa maksymalnie minutę czy 90 sekund.

REMINGTON CB7400

szczotka do prostowania włosów opinie

Ustawienie temperatury oraz jej maksymalna wartość

Zakres regulacji temperatury to kolejna bardzo istotna funkcja. W zależności od rodzaju włosów, temperatura prostowania się różni. Oznacza to, że wybrany przez nas produkt powinien oferować duży zakres regulacyjny, dzięki czemu będziemy mogli dostosować temperaturę do naszych włosów. Zapewni to bezpieczeństwo oraz unikniemy przypalenia czy osłabienia końcówek czy całego pasma.

Dodatkowo warto pamiętać o tym, że grube, falowane włosy wymagają wysokiej temperatury prostowania. Oznacza to, że możliwość ustawienia maksymalnej temperatury na poziomie 220-240 stopni Celsjusza będzie z pewnością przydatne.

Dodatkowa funkcjonalność

O ile duże możliwości regulacyjne to podstawa, jeśli chodzi o funkcjonalność szczotek prostujących, tak istnieje bardzo wiele dodatkowych funkcji, o których warto pamiętać. Przede wszystkim miejmy na uwadze jonizację. Jest to bardzo przydatna funkcja, która gwarantuje gładkość oraz lśnienie, a także poprawia kondycję włosów.

Dodatkowo warto pamiętać o tym, aby końcówki włosia zostały okryte powłoką ceramiczną. Ogranicza to elektryzowanie i skręcanie się włosów. Bardzo istotne jest także wykonanie elementów użytkowych takich jak rączka lub wyświetlacz czy przyciski kontrolne. Nienagrzewające się wyżej wspomniane elementy pozwolą nam w komfortowy sposób korzystać z urządzenia.

BABYLISS HSB100E LISS BRUSH 3D

szczotka prostująca włosy

PHILIPS BHH880/00 Stylecare

najlepsza szczotka prostująca włosy

Szczotka prostująca włosy opinie 2024

Przy każdym zakupie warto zwrócić uwagę na opinie innych użytkowników. W ten sposób możemy ocenić czy deklarowana jakość przez producenta potwierdzona została przez wieloletnie doświadczenie innych użytkowników.

Opinie to bardzo dobre źródło dodatkowych informacji. Ze względu jednak na dużą subiektywność, musimy pamiętać o tym, aby nie wierzyć w każdą uwagę, którą pozostali kupujący umieszczą pod danym produktem.

Podsumowując ogół zalet tego typu urządzeń

Wybór idealnego urządzenia prostującego nie jest tak prosty. O ile szczotki z tą funkcją zyskują na popularności, nie przypadną każdej osobie do gustu. Jeśli jednak zdecydowaliśmy się na zakup takiej szczotki prostującej, należy podjąć decyzję w oparciu o wiedzę specjalistów oraz pozostałych użytkowników, którzy przez wieloletnie korzystanie z urządzenia będą wiedzieć jak nam doradzić.

Jeśli jednak nie planujecie zapoznawać się z powyższym poradnikiem, to zachęcamy do podjęcia decyzji w oparciu o przygotowany ranking. Znajdziecie tam pięć bardzo ciekawych ofert. Każdy produkt oferuje nieco inną charakterystykę, dzięki czemu wszyscy będą w stanie wybrać coś ciekawego dla siebie. My natomiast polecamy zwycięzcę rankingu, a mianowicie REMINGTON CB7400 SZCZOTKA PROSTUJĄCA DO WŁOSÓW. Jest to uniwersalna i najlepiej wykonana szczotka w tym zakresie cenowym.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką szczotkę prostującą włosy wybrać
Average rating:  
 0 reviews