Kupując lokówkę pragniemy w jak najszybszy sposób przeprowadzić stylizację włosów. Nic więc dziwnego, że aby to osiągnąć, kluczowa jest wiedza oraz doświadczenie, ale także i bardzo dobry, wydajny sprzęt. Dlatego właśnie wiele osób decyduje się na zakup lokówki automatycznej.

Nie jest to natomiast proste zadanie, gdyż producentów specjalizujących się w produkcji takich urządzeń jest całkiem sporo. co więcej, cena lokówek automatycznych jest bardzo zróżnicowana, a ich funkcjonalność mocno się różni.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
LOKOWKA AUTOMATYCZNA PHILIPS BHB876 tabela

PHILIPS BHB876

9.9

Droga

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
empik logo
 
AUTOMATYCZNA LOKOWKA BABYLISS C903PE CURL SECRET tabela

BABYLISS C903PE

9.7

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
Lokowka Automatyczna BABYLISS C1300E Curl Secret 2 tabela

BABYLISS C1300E

9.6

Średnia

Allegro Logo
 
empik logo
 
Lokowka automatyczna Blaupunkt HSA701BK tabela

Blaupunkt HSA701BK

9.4

Tania

Allegro Logo
Teesa Lokowka automatyczna DREAM CURLS X600 tabela

Teesa X600

9.3

Średnia

Allegro Logo

Dlatego właśnie należy najpierw zapoznać się z ofertą dostępną, porównać modele oraz odpowiedzieć sobie na pytanie która najlepsza lokówka automatyczna będzie dla nas i naszych wymagań idealna. Oczywiście w zestawieniu wzięliśmy pod uwagę tak istotne aspekty jak moc urządzenia, funkcjonalność, wykonanie, a także opinie lokówek automatycznych i ceny.

LOKÓWKA AUTOMATYCZNA PHILIPS BHB876/00

Philips lokówka automatyczna

Profesjonalna lokówka automatyczna marki Philips gwarantuje bezpieczne układanie fal na włosach różnej długości. Specjalnie wyprofilowana i odpowiednio duża głowica ułatwia proces skręcania kosmyków oraz skutecznie chroni je przed zniszczeniem w wyniku stylizacji.

Konstrukcja lokówki umożliwia pionowe mocowanie włosów podczas stylizacji, co pozwala nie tylko wygodnie użytkować urządzenie, ale również zapewnić kosmykom pełnię bezpieczeństwa.

Lokówka StyleCare Prestige oferuje użytkownikowi aż trzy tryby temperatury, dzięki czemu możliwym jest dostosowanie pracy urządzenia pod kondycje włosów. Dodatkowy system zabezpieczający przed przegrzaniem zapewnia optymalną pracę urządzenia w każdym trybie.

Atutem lokówki jest o 113% większa głowica, która zapewnia wygodną i bezpieczną dla kosmyków stylizację. Dzięki wyprofilowanej powierzchni urządzenie umożliwia nakręcenie jednocześnie nawet do 2 razy więcej włosów, co przyspiesza proces skręcania idealnych fal.

Wykonywanie loków urządzeniem jest niezwykle proste, dzięki możliwości wyboru spośród 3 trybów zegara. Uniwersalna lokówka od Philips umożliwia bezpieczne wykonanie skrętu zarówno na włosach zdrowych, jak również tych łamliwych i delikatnych.

R

Zalety

• Większa głowica zapewniająca skuteczny skręt włosów;
• Możliwość stylizacji włosów pionowo;
• Obecność systemu zabezpieczającego przed przegrzaniem;
• 3 tryby temperatury i pracy zegara.
Q

Wady

• Wysoka cena zakupu urządzenia;
• Duży rozmiar lokówki.

AUTOMATYCZNA LOKÓWKA BABYLISS C903PE CURL SECRET

Lokówka automatyczna ranking

Lokówka automatyczna firmy BaByliss to urządzenie o klasycznej konstrukcji, przeznaczone do wykonywania idealnych fal. Pełna automatyczność zapewnia dużo większą wygodę podczas stylizacji włosów, a naprzemienny tryb kręcenia zapewnia naturalny efekt końcowy. Szybko nagrzewająca się lokówka ma lekką konstrukcję, dzięki czemu jest przyjemna i wygodna i idealna do używania na co dzień.

Urządzenie znanej marki BaByliss działa na zasadzie automatycznej, co znacznie przyspiesza proces kręcenia loków. Produkt nagrzewa się w zaledwie 40 sekund, co ma znaczenie dla osób, które codziennie marzą o przepięknych falach. Stylizacja włosów przy pomocy urządzenia jest w pełni bezpieczna dla kosmyków, dzięki zastosowaniu powłoki ceramicznej.

Loki wykonywane przy pomocy modelu C904PE CURL SECRET Fashion są gotowe po 12 sekundach. Odpowiednio wyprofilowana głowica znacznie ułatwia wykonywanie skrętu na kosmykach dowolnej długości. Dwa tryby temperatur 185°C, 205°C gwarantują możliwość dostosowania parametru do kondycji włosów.

Automatyczna lokówka w kolorze różowym umożliwia automatyczne zatrzymanie. Do urządzenia producent dołącza bezpłatnie specjalny czyścik.

R

Zalety

• Automatyczna praca urządzenia;
• Szybka gotowość do pracy;
• Możliwość szybkiego uzyskania fal;
• Długi kabel obrotowy.
Q

Wady

• Duży rozmiar urządzenia;
• Brak możliwości wyboru koloru.

Lokówka Automatyczna BABYLISS C1300E Curl Secret 2

Lokówka automatyczna BABYLISS

CURL SECRET 2 C1300 to lokówka automatyczna od BaByliss, umożliwiająca perfekcyjne wykonanie loków różnego typu. Dzięki dwóm wymiennym nasadkom, urządzenie można zastosować zarówno w przypadku włosów długich, jak i średnich oraz krótkich. Zastosowanie powłoki ceramicznej gwarantuje skuteczną i bezpieczną dla kosmyków stylizacje, nawet, jeśli loki chce się wykonywać codziennie.

Profesjonalna lokówka automatyczna z silnikiem bezszczotkowym szybko się nagrzewa, a o gotowości informuje sygnałem dźwiękowym. Fakty te świadczą o przystosowaniu urządzenia do łatwej i bezproblemowej pracy na co dzień.

W zestawie znajdują się dwie wymienne nasadki, co umożliwia wykonanie fal różnego typu na dowolnym rodzaju włosów. Obecność autorskiego systemu Auto Curl gwarantuje sprawne wciąganie pasm oraz doskonałe efekty końcowe pracy urządzenia.

Urządzeniem można wykonać zarówno fale delikatne, jak i te o mocnym skręcie. Trzy tryby temperatury umożliwiają dobór odpowiedniej do indywidualnych oczekiwań. System trzech kierunków kręcenia loków ułatwia ten proces, a działająca nieprzerwanie funkcja jonizacja zapewnia włosom piękny i zdrowy wygląd.

R

Zalety

• Silnik bezszczotkowy bezpieczny dla delikatnych włosów;
• 3 tryby temperatur;
• Automatyczna praca urządzenia;
• Uniwersalny wygląd lokówki.
Q

Wady

• Produkt z wyższej półki cenowej.
• Brak możliwości złożenia urządzenia.

Lokówka automatyczna Blaupunkt HSA701BK

Lokówka automatyczna opinie

Blaupunkt HSA701BK to niewielka lokówka automatyczna, idealna dla osób często podróżujących. Urządzenie gwarantuje elektroniczną regulacje temperatury, co ułatwia dobór parametrów pod stan i kondycje włosów. Możliwość automatycznego lub ręcznego skrętu kosmyków daje dużą swobodę podczas pracy, a zastosowanie specjalnych powłok ochronnych zabezpiecza włosy przed nadmiernym wysuszeniem w trakcie wykonywania fal.

Automatyczna lokówka jest w stanie wykonać piękne fale o różnym stopniu skrętu, dzięki obecności automatycznego i ręcznego systemu pracy. Urządzenie nagrzewa się w mniej niż 60 sekund, co wpływa na wygodę i szybkość codziennej pracy z lokówką.

Urządzenie posiada elektroniczny timer z regulacją czasu nawinięcia, a użytkownik dowie się kiedy wyciągnąć włosy dzięki sygnałowi dźwiękowemu. Po zakończonej pracy lokówka samodzielnie się wyłącza, co gwarantuje dodatkowe zabezpieczenie dla użytkownika.

Lokówka została pokryta specjalną powłoką turmalinową, zapewniającą włosom nie tylko blask, ale również ochronę przed naelektryzowaniem. Proste w obsłudze, dzięki przyjaznemu interfejsowi urządzenie o niewielkich rozmiarach sprawdzi się doskonale w podróży.

R

Zalety

• Elektroniczna regulacja pracy urządzenia;
• Szybkie nagrzewanie się urządzenia;
• Łatwe w obsłudze;
• Wygodny w przewożeniu.
Q

Wady

• Model w jednym wariancie kolorystycznym;
• Niska moc pracy (tylko 30 W).

Teesa Lokówka automatyczna DREAM CURLS X600

Najlepsza lokówka automatyczna

Automatyczna lokówka DREAM CURLS X600 to niewielkich rozmiarów urządzenie, które można przewozić w walizce czy bagażu podręcznym. Dzięki szybkiemu nagrzewaniu oraz mnogości trybów pracy, lokówka umożliwia wykonanie fal różnego typu na włosach długich i średnich w różnej kondycji. Bezszczotkowy silnik zapewnia włosom bezpieczeństwo, a dzięki dodatkowym trybom ochronnym uniemożliwia poparzenie się w trakcie pracy.

Lokówka TSA0560 to model poręczny, cechujący się eleganckim wyglądem. Dzięki niewielkim rozmiarom bez problemu można ją zabrać w podróż. Urządzenie jest również lekkie, co pozwala na wygodną pracę, zarówno w domu, jak również podczas wyjazdu.

Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta, dzięki obecności wyświetlacza LCD i obrotowemu przewodowi, oferującemu tryb 360 stopni. Możliwość wyboru spośród 4 ustawień czasu i 3 ustawień kierunku skrętu gwarantuje dostosowanie trybu pracy urządzenia do indywidualnych potrzeb.

Poręczna lokówka automatyczna DREAM CURLS X600 to propozycja z górnej półki cenowej. Koszt zakupu rekompensuje jednak niewielki rozmiar, mnogość wariantów pracy oraz bezpieczeństwo codziennego stosowania urządzenia.

Wadą tego wyboru jest natomiast nieco wysoka cena, ale także całkiem spory rozmiar, który może utrudnić korzystanie z urządzenia podczas stylizowania bardzo długich włosów.

R

Zalety

• Poręczny rozmiar i nowoczesny design;
• Dodatkowe systemy zabezpieczające;
• Skręt w 3 trybach i 4 ustawienia czasu;
• Wygodny ekran LCD.
Q

Wady

• Produkt z wyższej półki cenowej;
• Rozmiar może utrudnić pracę na bardzo długich włosach.

W jaki sposób wybrać odpowiednią lokówkę automatyczną? Dowiedz się już teraz!

Przygotowanie loków to z pewnością proces czasochłonny, szczególnie jeśli nie jesteśmy wyposażeni w zaawansowane urządzenia ułatwiające cały ten proces. Nawet jeśli będziemy w stanie szybko i sprawnie poradzić sobie z zadaniem, to będzie to z pewnością trudne. Dlatego tak istotne jest aby wybrać najlepsze urządzenie.

Aby pomóc wam w odpowiedzi na pytanie jaka lokówka automatyczna będzie najlepsza, przygotowaliśmy poradnik 2024, w którym opiszemy najistotniejsze parametry lokówek automatycznych. Oprócz takich oczywistych aspektów jak moc urządzenia oraz możliwości regulacyjne, liczą się bowiem inne kwestie.

Pamiętajmy o powłoce wykonania lokówki, a także o naszym bezpieczeństwie. Ważne będą także opinie oraz cena, którą przyjdzie nam zapłacić za urządzenie. Więcej informacji znaleźć można tutaj: http://agdtrendy.pl/uroda-i-pielegnacja/automatyczna-lokowka-do-wlosow-na-co-zwrocic-uwage-przy-wyborze/xks_ydqv

najlepsza lokówka automatyczna

Technologia w urządzeniu bardzo ważna

Jednym z najprostszych wskaźników, który może nam pomóc w znalezieniu najlepszego sprzętu do stylizacji włosów jest technologia urządzenia. Automatyczne lokówki charakteryzują się dosyć zaawansowanymi funkcjami, które wpływają na skuteczność pracy oraz na prostotę obsługi urządzenia.

Jak sama nazwa wskazuje, specjalne klamry pozwalają nam na kręcenie loków w przypadku różnych typów włosów, o różnej strukturze oraz o innej delikatności. Dodatkowo większość produktów wyposażona jest w możliwość ustawienia intensywności pracy.

LOKÓWKA AUTOMATYCZNA PHILIPS BHB876/00

Philips lokówka automatyczna

Teesa Lokówka automatyczna DREAM CURLS X600

Najlepsza lokówka automatyczna

Pamiętajmy o regulacji temperatury

Regulacja temperatury to prawdopodobnie najistotniejszy parametr, jaki możemy znaleźć w urządzeniu. Z uwagi na to, że każda głowa jest inna i włosy znajdujące się na niej wymagają innej temperatury do “zwijania” się, powinniśmy wyposażyć się w produkt o jak największym zasięgu ustawienia temperatury.

Pozwoli to na bezpieczne stylizowanie włosów bez martwienia się o przypalenie bądź o ich uszkodzenie. Kluczowa jest oczywiście szybkość nagrzewania, na którą będzie mieć wpływ moc urządzenia.

Powłoka grzewcza również ma znaczenie

Bardzo istotnym elementem, który zdecydowanie poprawia jakość pracy z lokówką automatyczną, jest zakup produktu z powłoką o charakterystyce nieprzywieralnej. Są to najczęściej powłoki ceramiczne. Takich ofert z roku na rok jest coraz więcej, więc można w przystępnej cenie znaleźć lokówkę automatyczną, która jest najlepsza pod względem nie przywieralności.

Bardzo dobrym rozwiązaniem jest także powłoka tytanowa. Z uwagi jednak na jej o wiele większą cenę, powłoka ta nie jest najczęściej stosowana.

AUTOMATYCZNA LOKÓWKA BABYLISS C903PE CURL SECRET

Lokówka automatyczna ranking

Lokówka Automatyczna BABYLISS C1300E Curl Secret 2

Lokówka automatyczna BABYLISS

Miejmy też na uwadze opinie lokówki automatycznej i cenę

Przed zakupem jakiegokolwiek produktu warto porównać ofertę z konkurencją pod wieloma względami – również ze względu na wartość urządzenia, a także na pojawiające się o nim komentarze. Cena lokówki automatycznej może zależeć od renomy producenta, ale także od funkcjonalności oraz od wyżej wymienionych parametrów.

My natomiast musimy pamiętać o tym, że stosunek jakości do ceny jest tutaj najważniejszy, a więc po uwzględnieniu wszystkich parametrów należy rozpatrywać czy jest to opcja warta rozważenia czy też nie.

Najlepsza lokówka automatyczna 2024

LOKÓWKA AUTOMATYCZNA PHILIPS BHB876/00 to z pewnością zwycięzca dzisiejszego rankingu 2024. Produkt charakteryzuje się bardzo trwałym wykonaniem, długoletnią gwarancją, a także szeregiem funkcjonalności oraz regulacji, które ułatwiają korzystanie ze sprzętu.

Jeśli jednak szukamy lokówki automatycznej babyliss bądź innego producenta, to sprawdźcie alternatywy z zestawienia. Oczywiście kluczowe jest, aby przed złożeniem zamówienia zapoznać się ze wszystkimi informacjami, jakie przygotowaliśmy w powyższym poradniku zakupowym.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką lokówkę automatyczną wybrać
Average rating:  
 0 reviews