Każda kobieta pragnie zadbać o wygląd, a jednym z najlepszych sposobów na zrobienie tego jest po prostu zakup właściwego urządzenia, które pozwoli na przygotowanie fryzury w sposób skuteczny, szybki i, co ważniejsze, bezpieczny. Takim rozwiązaniem będzie właśnie obrotowa lokówko suszarka.

Aby jednak wybrać odpowiedni produkt, musimy upewnić się, że posiada on odpowiednie parametry, a dodatkowo jest trwały i gwarantuje szereg regulacji. Informacji, na które należy zwrócić uwagę jest bardzo dużo, a dostępnych produktów jeszcze więcej.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
OBROTOWA LOKOWKO SUSZARKA BABYLISS AS200E 1

BABYLISS AS200E

9.9

Średnia

Allegro Logo
SUSZARKA LOKOWKA Remington VolumeCurl AS7051 1

Remington AS7051

9.8

Średnia

Allegro Logo
Lokowko suszarka obrotowa Philips HP8664 00 1000W 1

Philips HP8664

9.7

Droga

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
Obrotowa Suszarko Lokowka BABYLISS AS551E IPRO 800 1

BABYLISS AS551E

9.5

Droga

Allegro Logo
SUSZARKA SUSZARKO LOKOWKA DO WLOSOW CLATRONIC 1

CLATRONIC HAS3659

9.4

Tania

Allegro Logo

Z tego względu powstał dzisiejszy ranking lokówko suszarek. Ma on zadanie pomóc nam w wybraniu najodpowiedniejszego rozwiązania w roku 2024. W tym celu skupiliśmy się na przedstawieniu czterech ciekawych rozwiązań, które co prawda różnią się diametralnie pod względem ceny i funkcjonalności, ale wszystkie posiadają coś, co zachwyci użytkowników i przekona do zakupu.

OBROTOWA LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS AS200E

lokówko-suszarka opinie

Obrotowa lokówko-suszarka od Babyliss to wielozadaniowy produkt to czesania i układania włosów. Urządzenie dysponuje mocą 1000 W i umożliwia skręt szczotki w dwóch kierunkach. Lokówko-suszarka posiada również wiele przydatnych funkcji, takich jak koncentrator szybkiego podsuszania, jonizacja i możliwość wyboru dwóch trybów temperatury.

Profesjonalne urządzenie marki Babyliss może być wykorzystywane zarówno przed wielkim wyjściem, jak również na co dzień. Lokówko-suszarka model AS200E oferuje dwa tryby obrotu, dzięki czemu znacznie łatwiej można wystylizować włosy różnego rodzaju.

Urządzenie oferuje możliwość wyboru temperatury gorącej oraz nieco chłodniejszej, co zabezpiecza włosy w trakcie układania. Lokówko-suszarka została wyposażona w głowicę prostującą autorskiego projektu, dzięki czemu można mieć pewność idealnego ułożenia włosów.

Wygodna w użytkowaniu uniwersalna lokówko-suszarka jonizuje włosy podczas układania. Dzięki temu fryzura będzie nie tylko gładka, ale także kosmyki nie zostaną podrażnione.

Producent dostarcza urządzenie wraz wymiennymi wkładkami i elegancką kosmetyczką. Choć cena lokówki jest dość wysoka, jej koszt przekłada się na jakość i mnogość oferowanych przez urządzenie funkcji.

R

Zalety

• Dwa tryby obrotu lokówko-suszarki;
• Autorski system zabezpieczenia włosów podczas stylizacji;
• Możliwość wyboru trybu temperatury;
• Wiele dodatków w zestawie.
Q

Wady

• Wysoka cena;
• Brak możliwość wyboru koloru urządzenia.

Lokówko suszarka jaka najlepsza? SUSZARKA LOKÓWKA Remington Volume&Curl AS7051

Lokówko-suszarka Remington

Profesjonalna lokówko-suszarka producenta Remington to poręczne urządzenie do suszenia i stylizowania włosów. Produkt typu 4 w 1 spełnia mnogość funkcji, od klasycznej stylizacji włosów gładkich, po poskramianie niesfornych kosmyków podczas ich formowania. Urządzenie oferuje tryb chłodnego nawiewu, dzięki czemu włosy nie ulegają zniszczeniu podczas układania czy wykonywania fal.

Produkt firmy Remington oferuje aż cztery tryby ochrony włosów, czyli powłokę ceramiczną, antystatyczną, gładką powierzchnię oraz jonizacje przy każdym użyciu. Dzięki temu można mieć pewność, iż włosy po ułożeniu pozostaną gładkie i lśniące.

Producent dołącza do kompletu cztery wymienne końcówki umożliwiające stylizacje na wysokim poziomie dla każdego rodzaju włosów. Dobra jakość wykonania końcówek nie tylko gwarantuje ich jakość, ale również bezpieczeństwo, nawet dla cienkich i delikatnych kosmyków.

Obecność dwóch trybów nawiewu sprawia, że użytkownikowi znacznie łatwiej jest ułożyć nawet najbardziej wymagające włosy. Uniwersalny produkt do suszenia i stylizacji kosmyków jest prosty w obsłudze, a także bezpieczny dla właścicielki włosów prostych, kręconych czy zniszczonych.

R

Zalety

• Wielofunkcyjne urządzenie do stylizacji włosów;
• Dodatkowe powłoki zabezpieczające kosmyki;
• Łatwość w obsłudze;
• Atrakcyjna cena.
Q

Wady

• Brak szczotki obrotowej;
• Brak możliwości złożenia urządzenia.

Kolejna bardzo dobra, a może i dla niektórych najlepsza lokówko suszarka na rynku 2024 to Lokówko-suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W

Lokówko-suszarka Philips

Biała suszarko-lokówka marki Philips to uniwersalne urządzenie, pozwalające na bezpieczną stylizacje włosów. Urządzenie zostało pokryte ceramiczną powłoką, która niweluje ryzyko uszkodzenia włosów a także nadaje im połysk po zakończonym układaniu. Lokówko-suszarka operuje mocą 1000 W, co pozwala jej uzyskać strumień powietrza o odpowiedniej temperaturze i optymalnym natężeniu w codziennej stylizacji.

Profesjonalna lokówko-suszarka oferuje dwa kierunki skrętu szczotki, co pozwala na dogodne układanie fryzury każdego typu. Zastosowane powłoki ochronne, czyli turmalinowa i ceramiczna nie tylko chronią włosy przed zniszczeniem, ale również dodatkowo nadają kosmykom blasku.

Urządzenie oferuje dodatkowy tryb ,,Care”, który zapewnia jeszcze większą ochronę podczas stylizacji i chroni przed przegrzaniem sprzętu. Lokówko-suszarka oferuje dwa tryby strumienia powietrza, co ułatwia ich suszenie w komfortowych warunkach.

Bez względu na rodzaj pracy, przy każdym trybie urządzenie ma włączony tryb jonizujący. To dodatkowa forma zabezpieczenia kosmyków przed uszkodzeniem spowodowanym stylizacją. Do każdej suszarko-lokówki producent dołącza komplet profesjonalnych końcówek, ułatwiających stylizacje fryzury dowolnego typu.

R

Zalety

• Dwa kierunki skrętu szczotki;
• Możliwość wyboru temperatury suszenia włosów;
• Dodatkowa protekcja kosmyków dzięki systemowi ,,Care”;
• Wiele dodatków obecnych w zestawie.
Q

Wady

• Wysoki koszt zakupu;
• Duży rozmiar urządzenia.

Pamiętajmy także, że Obrotowa Suszarko Lokówka BABYLISS AS551E IPRO 800 jest warta uwagi

Lokówko-suszarka obrotowa

Uniwersalna lokówko-suszarka BaByliss to urządzenie bezpieczne dla włosów cienkich i łamliwych. Zastosowana w produkcie funkcja jonizacji oraz powłoka ceramiczna skutecznie zabezpieczają włosy przed wysychaniem i uszkodzeniami mechanicznymi spowodowanymi stylizacją. Produkt doskonale leży w ręce, a mnogość dostępnych funkcji pozwala na ułożenie włosów długich, średnich i długich dowolnego typu.

Urządzenie może być stosowane zarówno jako suszarka, jak również wielofunkcyjny sprzęt do modelowania i stylizacji włosów. Lokówko-suszarka oferuje dwa tryby temperatury oraz natężenia strumienia powietrza, co ułatwia dobór odpowiedniego do własnych preferencji.

Szczotka urządzenia kręci się w dwóch kierunkach, dzięki czemu za jej pomocą łatwiej jest wykonać wiele zabiegów stylizacyjnych. Każda dostępna szczotka powstała z włosia naturalnego, co ma znaczenie dla bezpieczeństwa kosmyków podczas układania.

Dodatkowym udogodnieniem oferowanym przez urządzenie jest przewód obrotowy, który ułatwia codzienną pracę z lokówko-suszarką. Stale działająca funkcja jonizacji gwarantuje zdrowy i lśniący wygląd wystylizowanych włosów. Czarna suszarko-lokówka od Babyliss nie jest możliwa do złożenia.

R

Zalety

• Szczotki z naturalnego włosia;
• Tryb jonizacyjny i powłoka ceramiczna;
• Przewód obrotowy ułatwiający stylizacje;
• Dwa tryby obrotu szczotki i funkcja chłodnego nawiewu.
Q

Wady

• Duży rozmiar urządzenia;
• Brak dodatkowych elementów w zestawie.

Budżetowa opcja to natomiast SUSZARKA SUSZARKO LOKÓWKA DO WŁOSÓW CLATRONIC

Lokówko-suszarka do krótkich włosów

Niemiecka lokówko-suszarka HAS 3659 potrafi wystylizować zarówno proste, jak i kręcone włosy. Zastosowanie specjalistycznego trybu zabezpieczającego sprawia, że urządzenie nie przegrzewa się, a więc jest bezpieczne w codziennym użytkowaniu. Dzięki dołączeniu trzech wymiennych szczotek istnieje możliwość ułożenia zarówno włosów zdrowych, jak również tych wymagających nieco więcej cierpliwości i uwagi.

Urządzenie oferuje możliwość ustawienia jednego spośród dwóch trybów temperatur lub też tryb zimnego nawiewu. Fakt ten ma znaczenie nie tylko dla komfortu podczas suszenia, ale również dla dbałości o jakość włosów użytkownika.

Trzy wymienne szczotki przeznaczone dla włosów wymagających oraz dwie uniwersalne dołączone do zestawu zapewniają stylizacje na najwyższym poziomie dla kosmyków każdego rodzaju. Choć urządzenie oferuje moc na poziomie 600 W, starcza ona na odpowiednie ułożenie włosów zdrowych, farbowanych czy suchych i zniszczonych.

Wygodny kształt rękojeści zapewnia wygodną pracę urządzeniem, zarówno od święta, jak również na co dzień. Obecny w urządzeniu kabel z przegubem obrotowym zapewnia wygodę podczas codziennej pracy.

R

Zalety

• Uniwersalna lokówko-suszarka do włosów różnego typu;
• Wiele szczotek w zestawie;
• Obecność kabla z przegubem obrotowym;
• Atrakcyjna cena urządzenia.
Q

Wady

• Niska moc urządzenia;
• Brak możliwość złożenia lokówki.

Lokówko suszarka jaka najlepsza w 2024 roku? Sprawdź na co zwrócić uwagę przed zakupem

Kiedy szukamy urządzenia, które pozwoli przygotować nam niesamowite loki w przeciągu kilkunastu minut, warto przede wszystkim zwrócić uwagę na parametry odpowiadające za ten efekt. Nie ma jednak znaczenia czy chcemy standardową lokówko-suszarkę czy nieco bardziej zaawansowaną, niezwykle ważna jest moc urządzenia.

Gdy będziemy podejmować ostateczną decyzję w sprawie zakupu lokówko-suszarki, musimy też pamiętać o tym, aby była ona wysoce funkcjonalna i gwarantowała regulację temperatury oraz nawiewu.

Oczywiście ważne jest też wykonanie oraz systemy ochronne, które zapewnią bezpieczeństwo naszej głowie oraz skóry głowy. Musimy też pamiętać o opiniach lokówko suszarek. Więcej informacji znajdziemy tutaj: https://jakdobrzekupic.pl/jaka-lokowke-kupic/

najlepsza lokówko suszarka

Moc urządzenia jest oczywista

Pierwszym istotnym aspektem jest oczywiście moc urządzenia. Ma ona bardzo duży wpływ na maksymalną temperaturę, z jaką urządzenie może chodzić, a także na prędkości nawiewu oraz na wytrzymałość i odporność na przegrzanie. Im większy pobór mocy, tym oczywiście lepiej dla jakości urządzenia.

Standardowa moc dobrych lokówko-suszarek to, mniej więcej, 1000W. Jeśli jednak znajdziemy nieco słabszą ofertę z bardzo bogatymi funkcjami w przystępnej cenie, warto się zainteresować takim wyborem.

OBROTOWA LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS AS200E

lokówko-suszarka opinie

Lokówko-suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W

Lokówko-suszarka Philips

Równie istotne jest wykonanie

Ceramiczne elementy to w lokówko-suszarce niezwykle istotny element, o którym nie możemy zapomnieć. Musimy przede wszystkim pamiętać, że ceramika ma bardzo duży wpływ na na zabezpieczenie włosów przed uszkodzeniami (szczególnie przez przypalenie).

Jest to przede wszystkim spowodowane tym, że takie powierzchnie nagrzewają się równomiernie. Warto także pamiętać, że ceramiczna powierzchnia nie powoduje przyklejania się włosów do lokówko-suszarki.

Nasze bezpieczeństwo też ważne

Szukając idealnego rozwiązania nie sposób pominąć tak istotnej kwestii jak nasze bezpieczeństwo. Prawdą jest, że najlepsza lokówko suszarka zadba o to, aby nasze włosy nie przyklejały się do powierzchni urządzenia i nie przypalały się, lecz musimy brać też pod uwagę inne kwestie ochronne.

Wiele urządzeń dostępnych na rynku gwarantuje nam specjalne powłoki antystatyczne, które dodatkowo dbają o to, aby nasze włosy nie puszyły się. Oprócz tego, warto znaleźć produkt z gładką powierzchnią oraz z turmalinem, który odpowiada za jonizację.

Inną kluczową cechą jest znalezienie produktu z wieloma wymiennymi końcówkami, aby jeszcze bardziej dostosować sobie wymarzony efekt.

SUSZARKA LOKÓWKA Remington Volume&Curl AS7051

Lokówko-suszarka Remington

Lokówko-suszarka obrotowa Philips HP8664/00 1000W 78

Lokówko-suszarka Philips

Nie zapomnijmy o funkcjonalności i regulacjach

Możliwość dostosowania sobie poziomu nadmuchu czy temperatury działania lokówko-suszarki to z pewnością najistotniejsze elementy, jeśli chodzi o funkcjonalność naszego wyboru. Jest to esencja tego typu urządzeń i nieważne jak budżetowe rozwiązanie kupimy, te opcje muszą się w urządzeniu znaleźć.

Bardzo ważne jest także zwrócenie uwagi na to czy produkt nasz wyposażony został w system jonizujący, który to jest świetnym rozwiązaniem przeciwko elektryzowaniem się pasm. Dodatkowo zwróćmy uwagę czy istnieje opcja włączenia zimnego powietrza, które to bardzo często wykorzystywane jest do utrwalenia fryzury.

Marzysz o romantycznych falach? Sprawdź nasz ranking lokówko-suszarek 2024

Produkt zwycięzca, czyli OBROTOWA LOKÓWKO-SUSZARKA BABYLISS AS200E, to jedna z najlepszych ofert na rynku ze względu na swoją wysoką moc, ceramiczne wykonanie, a także szereg udogodnień poprawiających komfort pracy.

Oczywiście jeśli pragniemy bardziej zaawansowanego rozwiązania niż lokówko suszarka obrotowa babyliss, to warto zwrócić uwagę na alternatywy. Jeszcze innym sposobem na zakup idealnego urządzenia będzie zweryfikowanie naszej wiedzy z poradnikiem powyżej i podjęcie decyzji w oparciu o uzyskane tam informacje.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką lokówko suszarkę wybrać
Average rating:  
 0 reviews