Urządzenie do peelingu kawitacyjnego ranking najlepszych ofert – sprawdź co rok 2024 ma nam do zaoferowania! 

Zależy Ci na oczyszczeniu skóry z martwego naskórka? A może chcesz pozbyć się wielu niedoskonałości i zaskórników? Choć domowe zabiegi bardzo powoli zyskują na popularności, to jest pewne urządzenie, które wychodzi przed szereg z uwagi na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Jest nim urządzenie do peelingu kawitacyjnego.

Wybór tego idealnego sprzętu nie jest łatwy, bo musimy pamiętać o wielu parametrach i danych technicznych. Różniące się atrybuty czy też funkcje poszczególnych modeli sprawiają, że trudno wskazać które urządzenie do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy jest najlepsze. Dlatego powstał dzisiejszy ranking urządzeń do peelingu kawitacyjnego w domu. 

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Peeling Kawitacyjny 5w1 Herz Medical Bezprzewodowy 1

Herz Medical 5w1
Best Seller Stamp ok

9.9

Średnia

Allegro Logo
6w1 Peeling Kawitacyjny Beauty Limited 10W 1

Beauty Limited 10W
premium quality stamp ok ok

9.8

Droga

Allegro Logo
Peeling Kawitacyjny BEZPRZEWODOWY KAWITACJA SALON 1

Peeling Kawitacyjny EMS

9.5

Średnia

Allegro Logo
U smiler e1701439431902

U-smiler

9.5

Tani

Allegro Logo
inFace PEELING KAWITACYJNY DO TWARZY 1

inFace PEELING KAWITACYJNY

9.5

Średnia

Allegro Logo

Ma on zadanie przedstawić najciekawsze produkty dostępne na rynku w 2024 roku. Dzięki tej liście, późniejszy wybór będzie zdecydowanie łatwiejszy z uwagi na zdobytą wiedzę i poznanie rynku tych produktów. Aby upewnić się, że wybraliśmy właściwe urządzenia, uwzględniliśmy funkcje, jakie dana opcja ma do zaoferowania. Ponadto, sprawdziliśmy uzyskane certyfikaty i normy bezpieczeństwa, a także sprawdziliśmy poszczególne parametry, czas pracy na jednym ładowaniu czy też funkcjonalność urządzenia. 

Peeling Kawitacyjny 5w1 Herz Medical Bezprzewodowy

urządzenie do peelingu kawitacyjnego opinie

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego marki Herz Medical Instruments to wielofunkcyjny sprzęt. Wyróżnia się na tle wielu innych dostępnych urządzeń na rynku bardzo ciekawymi opcjami pracy. Dzięki temu sprzętowi można wykonać między innymi peeling kawitacyjny ultradźwiękami czy elektrostymulację EMS, bądź też zabieg Anti-Aging. Urządzenie ma wbudowany timer i aż 5 trybów działania.

Sprzęt marki Herz Medical Instruments służy do domowej, ale i profesjonalnej pielęgnacji twarzy. Dzięki niej użytkownik urządzenia zauważy widocznie ożywioną, rozpromienioną oraz odbudowaną skórę. Technologia ta powstała w oparciu o doświadczenie specjalistów dermatologów. Gwarantuje ona wszechstronną opiekę twarzy. Urządzenie można stosować przy każdym rodzaju skóry.

Urządzenie to zostało dobrze przebadane. W testach przeprowadzonych wyszło, że aż u 83,07% osób zauważoną widoczną poprawę stanu cery twarzy. Na ich twarzach było mniej zaskórników, zauważalnych przebarwień. Ponadto poprawiła się jędrność i napięcie skóry.

Efekty po zastosowaniu urządzenia są widoczne już po pierwszym zabiegu. Głębokie zmiany zaś po około dwóch tygodniach. Regularne stosowanie to wspomaganie metabolizmu komórkowego oraz przyśpieszenie produkcji kolagenu. Dodatkowo także oczyszczanie skóry oraz zapobieganie powstawaniu zaskórników czy też wykwitów.

W prezentowanym sprzęcie zastosowano innowacyjną technologię  DoubleBent CAP. Jest to podwójnie zgięta łopatka, dzięki czemu praca ze sprzętem jest znacznie wygodniejsza, a łopatka lepiej przylega do skóry.

ok
 • Technologi DoubleBent CAP;

 • 5 trybów pracy;

 • Wielofunkcyjność;

 • Wbudowany timer.

nook
 • Stosunkowo drogi sprzęt.

inFace PEELING KAWITACYJNY DO TWARZY

urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu ranking

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego marki inFace to dobre urządzenie, które łączy w sobie skuteczność z przystępną ceną. Kilka słów o samym zabiegu. Peeling kawitacyjny polega na tym, że oddziałuje się na skórę twarzy ultradźwiękami. Dzięki temu mamy do czynienia ze zjawiskiem fizycznym, który nazywa się kawitacją.

Powoduje on złuszczenie martwego naskórka, a także dogłębne oczyszczenie skóry z nadmiaru łoju, bakterii czy pozostałości makijażu. Zabieg ten powoduje, że skóra jest bardziej odżywiona i świeższa. Urządzenie marki inFace charakteryzuje się czterema trybami pracy. Składają się na nie: głębokie oczyszczenie jonami dodatnimi ION+, sonofreza za pomocą jonów ujemnych ION-, oczyszczanie ultradźwiękowe (peeling) oraz kojący masaż EMS PULSE.

Działanie urządzenia jest bezpieczne, bezbolesne i skuteczne. W zestawie znaleźć można również maseczkę Food for Skin o zapachu truskawki i kokosa. Maseczka ta przeznaczona jest do każdego typu cery, a szczególnie do mieszanej z pierwszymi oznakami starzenia się.

Dzięki zawartemu w maseczce ekstraktowi zostają przywrócone naturalne bariery skóry. Dodatkowo regeneruje ona i wygładza cerę. Zestaw urządzenia do peelingu kawitacyjnego inFace zawiera także kabel USB, instrukcję oraz oryginalne opakowanie.

ok
 • Przystępna cena;

 • Maseczka wygładzająca;

 • Cztery tryby pracy;

 • Wielofunkcyjność.

nook
 • Brak timera.
 •  

6w1 Peeling Kawitacyjny Beauty Limited 10W 

urządzenia do peelingu kawitacyjnego ranking

Urządzenie do peelingu kawitacyjnego 6w1 Beauty Limited® ma moc 10W. Jest to nowoczesna alternatywa dla zwykłego oczyszczania skóry twarzy. Usuwanie zanieczyszczeń czy też martwych komórek przebiega w sposób całkowicie bezpieczny i nieinwazyjny. Zabieg odbywa się przy wykorzystaniu zjawiska kawitacji oraz ultradźwięków. Z kolei dodatkową energię skórze twarzy dodaje elektrostymulacja mięśni prądami EMS. Jak zatem widać, prezentowane urządzenie jest naprawdę wielofunkcyjne.

Urządzenie to jest połączeniem popularnych zabiegów kosmetycznych, a dokładnie: peelingu kawitacyjnego, peelingu kawitacyjnego z jonofrezą dodatnią, sonofrezy z jonofrezą ujemną, a również prądów EMS. Wszystko to teraz można wykonać samemu w zaciszu własnego domu. Sprzęt jest bezprzewodowy, co zwiększa komfort jego użytkowania.

W zestawie znaleźć można oprócz samego urządzenia do peelingu kawitacyjnego, również stację ładującą, a także materiałowe etui z oryginalnym logiem, które pozwala w łatwy i wygodny sposób przechowywać sprzęt między zabiegami.

Prezentowane urządzenie pracuje w czterech trybach: peeling kawitacyjny (nowoczesna metoda oczyszczania skóry z martwego naskórka etc.), peeling kawitacyjny z jonofrezą dodatnią (złuszczanie naskórka czy sebum; dzięki temu skóra twarzy staje się gładsza, czystsza i bardziej promienna), sonofreza z jonofrezą ujemną (wtłaczanie do głębszych warstw skóry substancji, które są zawarte w kosmetykach) oraz prądy EMS (przywracają skórze elastyczności oraz sprężystości).

ok
 • Cztery tryby pracy;

 • Moc 10W;

 • Wielofunkcyjność.

nook
 • Wysoka cena.
 •  

Skoro ranking urządzeń peelingu kawitacyjnego przedstawił tyle ofert z 2024 roku, to którą powinniśmy wybrać?

Choć nasze zadanie z pewnością jest teraz łatwiejsze, kiedy zapoznaliśmy się z powyższym sprzętem, to z pewnością niektórzy dalej mają mętlik w głowie. nie każdy przecież potrzebuje prądów galwanicznych czy też ultradźwięków. Inni natomiast cieszyć się będą z jak największej liczby najróżniejszych metod oczyszczających naszą skórę. Aby więc cieszyć się z jak najlepszego produktu, to powinniśmy odpowiednio przygotować się do zakupu. 

Z tego względu musimy zwrócić uwagę nie tylko na przedstawione w rankingu urządzenia do peelingu kawitacyjnego, ale też na poszczególne parametry, na jakie zwrócono tam uwagę. Chodzi tutaj przede wszystkim o funkcjonalność sprzętu i tryby pracy. Niemniej istotne są też dodatkowe dane techniczne czy certyfikaty.

Rzecz jasna nie możemy zapominać też o opiniach urządzeń do peelingu kawitacyjnego czy o ich cenie. Czas pracy na baterii i czas ładowania także okaże się kluczowy. Więcej informacji odnośnie zakupu właściwego urządzenia do peelingu kawitacyjnego i sonoforezy znajdziemy w poniższym artykule: https://booksy.com/blog/pl/peeling-kawitacyjny-w-domu/

urządzenie do peelingu kawitacyjnego ranking

Pierwszym kluczowym aspektem jest uwzględnienie funkcjonalności

Jak wszyscy wiemy, sprzęty peelingujące mają za zadanie oczyścić skórę. Aby to robić jak najskuteczniej, wymagane jest zastosowanie najróżniejszych metod, które bazują na innych źródłach energii. Oczyszczanie więc jest bardzo ważne z uwagi na to, że pomaga w utrzymaniu naszej skóry w jak najlepszym stanie, a przy okazji dba o estetykę. Warto więc wybrać taki produkt, którego funkcjonalność pozwoli zadbać o naszą kondycję w najróżniejszy sposób.

Peeling kawitacyjny to przede wszystkim działanie jonoforezy i ultradźwiękowym, ale także i sonoforeza. Te bardziej zaawansowane urządzenia oferują nam też prądy galwaniczne. Rzecz jasna, klasyczny peeling mechaniczny też jest ważny. Dodatkowo warto uwzględnić też najróżniejsze dodatki przy zakupie sprzętu.

Maseczki wygładzające specjalnie dostosowane do użytkowania wraz z wybranym przez nas urządzeniem dodatkowo poprawią skuteczność. Co ciekawe, te najdroższe urządzenia gwarantują nam też regulację impulsów i wiele innych dodatków.

Peeling Kawitacyjny 5w1 Herz Medical

urządzenie do peelingu kawitacyjnego opinie

6w1 Peeling Kawitacyjny Beauty Limited 10W

urządzenia do peelingu kawitacyjnego ranking

Następnie, trzeba sprawdzić parametry użytkowe

Każde urządzenie tego typu ma swoje własne parametry, które to pozytywnie bądź negatywnie wpływają na użytkowość i na jakość działania. Naszą uwagę powinniśmy zwrócić ku mocy, która wyrażana jest w watach. Wartości powyżej 6-8 będą wystarczające do domowego użytku. Ponadto, działanie ultradźwiękowych także ma określoną częstotliwość i po wielu testach, potwierdzono, że dla większości osób najlepsze efekty widać przy zastosowaniu częstotliwości na poziomie 29 kH. 

Nie możemy też zapomnieć o tym, że rozmiar produktu, jego kompaktowość czy też niska waga, mogą pozytywnie wpłynąć na komfort użytkowania. Przede wszystkim dlatego, że nie będziemy się tak bardzo męczyć przy dłuższym peelingu.

Bateria też istotna

Z uwagi na charakterystykę sprzętu, narzędzia do peelingu kawitacyjnego są bezprzewodowe. Jest to z pewnością bardzo wygodne rozwiązanie, bo podczas pracy nie musimy co chwile poprawiać przewodu zasilającego ani martwić się o to, że jest on zbyt krótki. 

Niestety, bezprzewodowe rozwiązania działają na bazie akumulatorków, które umieszczone są wewnątrz sprzętu. Baterie te mogą mieć pojemność od 300-400 mAh do nawet 600-700 mAh. Im większa pojemność, tym oczywiście powinniśmy więcej używać urządzenia przy jednym ładowaniu.

inFace PEELING KAWITACYJNY DO TWARZY

urządzenie do peelingu kawitacyjnego w domu ranking

Musimy też zadbać o nasze bezpieczeństwo

Aby mieć gwarancję, że urządzenie nie zaszkodzi nam przy użytkowaniu i będzie dla nas całkowicie bezpieczne, istotne jest sprawdzenie certyfikatów. Producent ma za zadanie dostarczyć nam sprzęt, który posiada wszystkie wymagane certyfikaty i zgody, a także spełnia normy europejskie i polskie. Certyfikat CE to podstawa. 

Na bezpieczeństwo wpływa też bezawaryjność sprzętu. Choć trudno sprawdzić czy produkt wytrzyma próbę czasu, to istnieje kilka sposobów na oszacowanie potencjalnej wytrzymałości. Przede wszystkim musimy upewnić się, że produkt wykonany został ze stali nierdzewnej wysokiej klasy. Oprócz tego, długo okres gwarancyjny też może wskazać nam czy mamy do czynienia z produktem na wiele lat czy tylko na chwilę.

Podsumowanie rankingu – najlepsze urządzenie do peelingu kawitacyjnego 2024

Pozytywne opinie urządzeń do peelingu kawitacyjnego zdecydowanie pomogą nam wskazać który produkt jest dobry, a który nie. Musimy natomiast pamiętać o tym, że przede wszystkim liczy się funkcjonalność sprzętu, świetne parametry użytkowe, a także tryby pracy i bateria. Nie mniej istotne będą certyfikaty i zgodności, które wpływają też na bezpieczeństwo.

Jeśli jednak nie chcemy poszukiwać idealnego rozwiązania samemu, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z dzisiejszego rankingu urządzeń do peelingu kawitacyjnego w domu. Szczególnie dzisiejszy numer jeden, a mianowicie Peeling Kawitacyjny 5w1 Herz Medical Bezprzewodowy wydaje się bardzo ciekawym rozwiązaniem z uwagi na wielofunkcyjność, jakość wykonania i długi czas pracy na baterii.

Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie urządzenie do peelingu kawitacyjnego wybrać
Average rating:  
 0 reviews