Owłosienie wyrasta, na różnych elementach naszego ciała powodując nieraz dość uciążliwe problemy z jego usuwaniem. Z pewnością nie raz zdarzyło Ci się, że podczas porannej toalety zauważyłeś drobne włoski wystające z otworu nosowego. Usunięcie ich nie jest kłopotliwe, ale bardzo często wiąże się bólem. Pojawia się więc pytanie – czy można go uniknąć? Odpowiedź jest tylko jedna – TAK, pod warunkiem, że wiesz czego szukać. Innymi słowy pora się zapoznać z ranking trymerów do nosa.

Trymer do nosa ranking dostępnych produktów w 2024 – jaki warto wybrać?

Poniżej, specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ranking najlepszych trymerów do nosa. Może on posłużyć zarówno jako źródło do wyboru trymeru dla siebie, jak i podstawę informacyjną dla dalszych poszukiwań.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Philips MG7730

Philips MG7730/15

9.9

Drogi

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
PL logo RTVEuroAGD1
Remington PG6130 Groom Kit

Remington PG6130

9.8

Średnia

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
Neonet logo 1
 
PL logo RTVEuroAGD1

Wahl 9855

Wahl 9855

9.7

Średnia

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
Neonet logo 1
BRAUN MGK3085

BRAUN MGK3085

9.6

Drogi

Allegro Logo
 
PL logo RTVEuroAGD1
PHILIPS NOSETRIMMER SERIES 1000 NT1150

PHILIPS NT1150/10

9.5

Tani

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
Neonet logo 1
 
PL logo RTVEuroAGD1

1.Poszukując idealnej stylizacji

trymer do nosa ranking

Produkt Philips MG7730/15 16w1 Multigroom TRYMER /wys. 24h to rozwiązanie, które dostarcza nam szereg możliwości uzyskania idealnej stylizacji. Jest to nie tylko trymetr do nosa, ale także wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie, aż dziewięć różnego rodzaju nasadek. Pozwalają one na stylizowanie zarostu, włosów na twarzy, ciele i głowie. Dzięki potężnemu akumulatorowi urządzenie jest w stanie działać przez 120 minut ciągłej pracy, a dodając do tego szybkie (5-minutowe) ładowanie pozwalające na pełne przycięcie uzyskujemy idealne urządzenie. Philips zastosowała tutaj technologię DualCut dla maksymalnej precyzji z dwa razy większą liczbą ostrzy, zwiększając przy tym komfort cięcia. Ponadto, umieszczono w nim także antypoślizgowy, gumowy uchwyt chroniący przed wyślizgnięciem się urządzenia z dłoni, jak i zapewniający większą kontrolę.

R

Zalety

-wysoka precyzja cięcia;
-duża liczba końcówek;
-duża funkcjonalność.

Q

Wady

-niekorzystny stosunek jakości do ceny.

2.Uniwersalność w domowym zaciszu

trymer do nosa opinie

Produkt Remington PG6130 Groom Kit to znakomite rozwiązanie do codziennego użytku. Stykamy się tutaj z urządzeniem posiadającym tytanowe ostrza, które zostały tak zaprojektowane, aby same się ostrzyły. Dzięki temu możemy być pewni, że nigdy nie przytrafi nam się sytuacją, w której po goleniu nasze ciało lub skóra będą podrażnione. Ma to szczególne znaczenie w delikatnych miejscach, takich jak błona nosa. Produkt posiada cztery wymienne końcówki, które można bez problemu myć pod bieżącą wodą, jak i grzebień z regulacją długości strzyżenia. Oprócz tego producenci zadbali, by posiadał on także kilka wymiennych nasadek (o różnych długościach), jak i wygodna podstawkę do przechowywania urządzenia. Ostatecznie stykamy się z urządzeniem, które pozwala na 40 minut ciągłej pracy oraz posiada wskaźnik ładowania LED. Choć w stosunku do swojej konkurencji nie należy on do najbardziej do najbardziej „mocnych” rozwiązań technologicznych, to jednak do potrzeb domowych w zupełności wystarczy.

R

Zalety

-zgrabne i poręczne urządzenie;
-korzystny stosunek jakości do ceny;
-prosty w obsłudze.

Q

Wady

-brak precyzyjnego golenia;
-szybko się rozładowuje.

3.Poszukując profesjonalnych rozwiązań

najlepszy trymer do nosa

Trymer do brody włosów uszu nosa golarka Wahl 9855 to wielofunkcyjne i profesjonalne urządzenie, które zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników. Został on wyposażony w cztery głowice umożliwia usunięcie niechcianego owłosienia z różnych części ciała, a także dodatkowe opcje pozwalające na stylizację zarówno włosów, jak i zarostu. Oprócz tego stykamy się tutaj z czterema nasadkami o różnej długości, pozwalających na uzyskanie wymarzonej długości zarostu. Akumulator pozwala na 60 minut ciągłej i bezprzewodowej pracy. Całość posiada bardzo atrakcyjny, nowoczesny design, dzięki czemu atrakcyjnie prezentuje się zarówno stojąc na podstawce, jak i leżąc w naszej dłoni. Ponadto został on wyposażony w gumową obudowę, która ułatwia trzymanie trymera, dzięki czemu nie ślizga się w dłoni. Ostatecznie jest to godne uwagi urządzenie, które przypadnie do gustu każdemu mężczyźnie.

R

Zalety

-mały i poręczny;
-wysoka jakość wykonania;
-dużą funkcjonalność.

Q

Wady

-brak informacji od strony klientów.

4.Markowe rozwiązania

dobry trymer do nosa

BRAUN MGK3085 to idealne rozwiązanie dla osób lubiących markowe produkty. Stykamy się tutaj z nowoczesnym i stylowym wykonaniem, które jest bardzo trwałe i komfortowe w użytkowaniu. Produkt posiada szereg różnego rodzaju nasadek, jak i funkcji cięcia, dzięki czemu umożliwia wykonania dowolnej stylizacji. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości, trwałych materiałów, bez problemu można je myć pod bieżącą wodą. Interesujące jest też to, że można go używać zarówno na mokro, jak i na sucho i w obu przypadkach nie będzie zostawiał żadnych podrażnień. Znajdziemy tutaj m.in. potężny akumulator pozwalający na 60 minut pracy, kontrolkę LED sygnalizująca ładowanie i niski poziom baterii, czy też grzebień, który zbiera włosy co prowadzi do lepszego cięcia zarostu. Podsumowując, stykamy się tutaj z wysokiej jakości markowym produktem, który idealnie sprawdzi się do codziennego użytku.

R

Zalety

-wygodny w obsłudze;
-prosty i intuicyjny;
-dużo końcówek.

Q

Wady

-bardzo słaba bateria;
-długi czas ładowania.

5.Trymer do nosa

 najlepszy trymer do nosa ranking

W porównaniu do pozostałych proponowanych produktów, tutaj spotykamy się z urządzeniem, które pełni tylko jedną funkcję, lecz wykonuje to w sposób idealny. PHILIPS NOSETRIMMER SERIES 1000 NT1150/10 to trymer do nosa, który zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki nowoczesnej konstrukcji pozwala on na delikatne usuwania włosów z uszu i nosa. Ponadto zastosowano w nim specjalną technologię ProtecTube, która w połączeniu z optymalnym kątem nachylenia pozwala na szybkie i wygodne przycinanie włosów, bez uczucia ból. W efekcie stykamy się z rozwiązaniem, które nie doprowadza do wyrywania włosów, posiada system osłonek, jak i bez problemu można je myć w wodzie. Wszystko to dzięki niezwykle precyzyjnym szczelinom w nożyku i osłonce włosy usuwane są szybko i efektywnie. Chroni to przed osadzaniem się pozostałości i brudzeniem urządzenia, a tym samym pozwala na jego dłuższe i efektywniejsze wykorzystanie.

R

Zalety

-precyzyjne cięcie;
-wysoka jakość wykonania;
-ergonomiczny kształt,

Q

Wady

-po kilku miesiącach używania – psuje się.

Trymer opinie – na co warto zwrócić uwagę?

Poszukując idealnego trymera do nosa, warto w pierwszej kolejności zapoznać się z działaniem tego urządzenia, jak i z funkcjami jakie może spełniać. Choć mogłoby się wydawać, że mamy tutaj do czynienia z rozwiązaniem o dość nieskomplikowanej budowie i prostym wykorzystaniu, to w rzeczywistości jest nieco inaczej. Przyjrzyjmy się więc bliżej podstawowym elementom, które mają istotne znaczenie przy funkcjonowaniu trymera. Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj tutaj.

Pierwszym elementem, na który warto zwrócić uwagę to sposób zasilania. Możemy spotkać się z dwoma typami urządzeń, tj. zasilanymi poprzez akumulatory lub też sieciowo. Pierwsze cechują się o wiele większą mobilnością, jak i precyzją. Z drugiej jednak strony akumulatory mają ograniczoną pojemność przez co trzeba je ładować. Trymery sieciowe są powiązane ze zwisającym kablem, który niejednokrotnie może nam przeszkadzać podczas użytkowania produktu. Kolejnym „istotnym” aspektem jest wybór odpowiednich nakładek. Tutaj o wiele większe pole do popisu mają trymery do brody czy wąsów niż te do nosa, niemniej jednak w każdym przypadku można dopasować odpowiednią nasadkę do naszego nosa. Ostatnim, lecz nie mniej ważnym elementem jest wybór rodzaju ostrza. Aktualnie najlepszy i najbardziej popularnym rozwiązaniem są ostrza wykonane ze stali nierdzewnej, gdyż ze względu na kontakt z wilgotnymi miejscami, pozwalają one na większą trwałość, jak i dokładność. Warto zwrócić także uwagę na to, aby ostrza były naprawdę ostre. W ostatecznym rozrachunku pozwoli to na znaczne ograniczenie wystąpienia ryzyka wyrwania włosków, co może wiązać się z nieprzyjemnymi konsekwencjami. Oprócz tych trzech elementów, możemy przebierać w szeregu dodatkowych opcji takich jak wygląd, typ rączki, czy też wielkość naszego trymera. Wszystko to po to, aby móc jak najlepiej dopasować go do naszych potrzeb. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zajrzyj poniżaj

trymer do nosa ranking opinie

Trymer do nosa opinie

Należy zdawać sobie sprawę z faktu, że tryper do nosa działa na zasadzie taniej maszynki do strzyżenia włosów, tzn. wykorzystuje posiadane ostrze do przycinania włosów, a nie ich wyrywania. W efekcie dzięki goleniu, unikamy niepotrzebnego bólu oraz szeregu podrażnień. Ma to istotne znaczenie dla skóry, gdyż dzięki temu się nie naprężą i nie powstają mikrouszkodzenia. W ostatecznym rozrachunku dostajemy urządzenie, które cechuje się wysokim komfortem podczas używaniu, a przy tym pozwala na zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa. Należy także zwrócić uwagę na sposób używania trymera. Mogłoby się wydawać, że usuwanie owłosienia z okolic nosa i nozdrzy nie jest niczym skomplikowanym, to jednak w wielu przypadkach niewłaściwe cięcie może nam przysporzyć wielu problemów. Nie zapominajmy, że obecność włosów w nosie ma bardzo istotny wpływ na bezpieczeństwo organizmu. Pozwalają one na filtrowanie zanieczyszczeń docierających do nas wraz z powietrzem. W momencie, gdy w niewłaściwy sposób je usuniemy, możemy się spodziewać poważnych konsekwencji zdrowotnych. Właśnie z tego powodu, tak istotna jest właściwa technika golenia, jak i wybór możliwe jak najbardziej dopasowanego do nas sprzętu. Oczywiście powinniśmy pamiętać, że odpowiednia technika golenia nie odnosi się tylko do włosów w naszym nosie, czy też uszach. Niepoprawne przycięcie zarostu, również może skutkować problemami np. z jego dalszym wzrostem, czy też pojawieniem się szeregu podrażnień utrudniających codzienne życie.

Kilka słów podsumowania – trymer ranking z 2024 roku

Porównując zaproponowane produkty oraz informacje zawarte w części poradnikowe nietrudno jest wybrać ten jeden idealny produkt. Mowa tutaj o urządzeniu wielofunkcyjnym Wahl 9855. Daje nam ono szereg opcji stylizacji, jak i przycinania włosów w różnych miejscach naszego ciała. Dzięki specjalnej konstrukcji, możemy być pewni, że urządzenie nas nigdy nie zawiedzie, a co ważniejsze nie wyślizgnie się nawet z mokrej ręki. Dlatego też szukając trymera do nosa, warto zastanowić się nad tym produktem.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki trymer do nosa
Average rating:  
 0 reviews