Aby zapewnić sobie przepiękny wygląd dłoni i paznokci, bardzo często korzystamy ze specjalistycznych narzędzi. Jednym z takich przykładów jest właśnie frezarka. Jest to urządzenie elektryczne, które ma za zadanie poprawić kondycję dłoni i stóp. Przede wszystkim frezarki pozytywnie wpływają na kształt płytki paznokcia.

Niestety, rynek w 2022 roku przepełniony jest tymi gadżetami. Bardzo często wielu producentów oferuje nam dobre frezarki do paznokci, lecz z uwagi na brak wiedzy na temat tych urządzeń, nie jesteśmy w stanie potwierdzić czy wszystkie wymienione parametry czy “zalety” rzeczywiście nimi są. Z tego właśnie względu przygotowaliśmy ranking frezarek do paznokci.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
PROFESJONALNA Frezarka do Manicure JSDA for SUNONE 1

JSDA SUNONE

9.9

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
 
NAIL MASTER Frezarka do manicure 1

NAIL MASTER

9.8

Tania

Allegro Logo
Skarlett DM 40 Frezarka 1

Skarlett DM 40

9.7

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
FREZARKA JSDA POWER JD 700 35W 1

JSDA POWER JD700

9.5

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
 
Frezarka Marathon 3 Champion 45 90W 1

Marathon 3 Champion

9.4

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
SEMILAC FREZARKA DO PAZNOKCI 1

SEMILAC

9.1

Średnia

Allegro Logo
 
empik logo

Na liście znalazło się 5 polecanych frezarek do paznokci, które charakteryzują się przede wszystkim wysoką mocą, odpowiednią ilością obrotów, trwałą głowicą o właściwej konstrukcji, a także jakość i ilość frezów, jakie dołączono do zestawu. Specjaliści mieli też na uwadze wagę i rozmiar urządzenia, kulturę pracy, a także opinie frezarek do paznokci.

Najlepsza frezarka do paznokci JSDA for SUNONE

frezarka do paznokci opinie

Model JSDA Sunone to frezarka do paznokci przeznaczona do użytku profesjonalnego. Urządzenie oferuje moc na poziomie 35 W, co w połączeniu z odporną konstrukcją stanowi o uniwersalnym charakterze produktu. Frezarka do paznokci w kolorze białym z zestawem dodatkowych frezów gwarantuje odpowiednie parametry techniczne do skutecznej pielęgnacji płytki paznokci i rąk i stóp.

Frezarka do paznokci oferuje moc użytkową 35W oraz prędkość obrotową 0 – 30 000 RPM. Taki zakres jest gwarantem wysokich parametrów użytkowych, pozwalających na świetną funkcjonalność w warunkach profesjonalnych. Obecna w zestawie głowica jest nie tylko wygodna w użytkowaniu, ale także bardzo wydajna, dzięki wykonaniu z dobrej jakości materiałów.

Oprócz urządzenia w zestawie znajdują się także takie narzędzia dodatkowe jak pedał, małe, średnie i duże frezy oraz frezy kamienne i filcowe. Fakt ten sprawia, iż urządzenie jest gotowe do pracy już po odpakowaniu.

Choć produkt nie jest najtańszy, możliwość obrotu w lewo i prawo oraz wysoka moc wynagradza ten fakt z pewnością. Musimy oczywiście pamiętać o tym, że zestaw nie oferuje nam dużej ilości frezów.

R

Zalety

• Wysoka moc użytkowa;
• Możliwość obrotu w lewo i prawo;
• Wysoki komfort korzystania – cicha praca;
• Obecność przydatnych dodatków w zestawie.
Q

Wady

• Produkt wymaga nieco większej inwestycji;
• Przeciętna ilość frezów w zestawie.

NAIL MASTER Frezarka do manicure to inna opcja, która zdecydowanie przypadnie nam do gustu

najlepsza frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci stworzona przez markę Nail Master to profesjonalne urządzenie dedykowane użytkowi domowemu lub w gabinecie kosmetycznym. Optymalna moc urządzenia, a także wysoka ilość obrotów na minutę jest gwarantem skutecznych efektów końcowych posługiwania się frezarką.

Dodatkowa funkcja twist-lock zapewnia łatwość w montażu i demontażu frezów a zestaw posiada aż 70 dodatkowych elementów. Firma Nail Master zaproponowała model o doskonałych parametrach technicznych w atrakcyjnej cenie. Urządzenie oferuje  do 35.000RPM obrotów na minutę oraz maksymalną moc do 40 W, co ma znaczenie dla szybkiego i bezpiecznego szlifowania płytki paznokciowej.

Frezarka została zaopatrzona w ułatwiający montaż frezu system twist-lock. Posługiwanie się produktem jest niezwykle łatwe, a to wszystko dzięki prostej konstrukcji oraz intuicyjnemu systemowi doboru obrotów.

Urządzenie w kolorze białym o niewielkich wymiarach emituje dźwięk na poziomie maksymalnym 50 dB, co ma znaczenie dla komfortu pracy. Choć producent nie zagwarantował nam długiej gwarancji, to warto przede wszystkim pamiętać o tym, że jest to jedno z bardziej uniwersalnych rozwiązań z ogromnym zestawem akcesoriów.

W zestawie znajdują się dodatkowe frezy, pozwalające na natychmiastowe rozpoczęcie pracy przy użyciu frezarki.

R

Zalety

• Wysoka wartość obrotów na minutę;
• Obecność systemu twist-lock;
• Wysoka kultura pracy;
• Niska emisja dźwięków.
Q

Wady

• Krótki okres ochronny.

Jakie są inne polecane frezarki do paznokci? Skarlett DM 40 Frezarka to alternatywa o ciekawej konstrukcji 

frezarka do paznokci ranking

Frezarka do paznokci Skarlett DM 40 to narzędzie do profesjonalnej pracy w gabinecie kosmetycznym, a także do domowego manicure. Oferowana moc jest optymalna celem prawidłowego i bezpiecznego oszlifowania płytki paznokciowej, zaś dwukierunkowa praca freza gwarantuje znacznie wygodniejsze użytkowanie.

Produkt w klasycznym białym kolorze o prostej estetyce idealnie dopełni niejedno stanowisko pracy. Recenzowany model DM 40 to urządzenie o mocy maksymalnej 40 W, które pracuje w obu kierunkach i oferuje nam możliwość zmiany napędu. Dzięki temu frezarka jest nie tylko skuteczna, ale także znacznie przyjemniejsza w codziennym użytkowaniu.

Diamentowe frezy obecne w zestawie wraz z urządzeniem gwarantują optymalne warunki do profesjonalnego szlifowania płytki paznokciowej. Niewielka frezarka w kolorze białym jest uniwersalna i łatwa w przenoszeniu. Moment obrotowy maksymalny 2,5 Nm zapewnia możliwość płynnej regulacji pracy urządzenia.

Choć narzędzie wyposażone jest w dodatkowe frezy, warto pomyśleć nad zakupem nieco mocniejszych i trwalszych. Co ciekawe, w zestawie znajduje się pedał ułatwiający posługiwanie się frezarką. Ten fakt, połączony z kompletem dodatkowych frezów dołączanych do urządzenia z pewnością wynagradza tę niedogodność.

R

Zalety

• Optymalna moc i prędkość obrotowa;
• Dwa kierunki pracy freza;
• Niewielki rozmiar;
• Nowoczesny design.
Q

Wady

• Frezy w zestawie są przeciętnej jakości.

FREZARKA JSDA POWER JD 700 35W to kolejna, bardzo dobra frezarka do paznokci

tania frezarka do paznokci

Frezarka do paznokci o klasycznym wykończeniu pozwala precyzyjnie szlifować płytę, dzięki dostatecznej ilości mocy oraz prędkości obrotowej. Niewielkie rozmiary sprawiają, iż urządzenie jest łatwe w przenoszeniu a dodatkowa rączka wpływa dodatkowo na mobilność urządzenia.
Opisywany dziś model JD 700 charakteryzuje się biało-fioletowym kolorem, a także cechuje się uniwersalnym wyglądem, dzięki czemu doskonale uzupełnia asortyment każdego gabinetu kosmetycznego.

JSDA postanowiło stworzyć produkt, który gwarantuje prostą użytkowość, a także sporą uniwersalność. Wysokie parametry techniczne, czyli moc na poziomie 35 W oraz prędkość obrotowa w granicach 0,5-30 tysięcy jednostek przekłada się na profesjonalne szlifowanie nawet najbardziej wymagającej płytki paznokciowej.

Choć urządzenie emituje dosyć sporo hałasu, posiada jednocześnie certyfikat CE. Frezarka o niewielkich rozmiarach 130x85x130 mm idealnie sprawdzi się w nie jednym gabinecie, jak również w domowym zaciszu.

Dzięki obecności dodatkowej rączki w konstrukcji produkt jest łatwy w przenoszeniu pomiędzy stanowiskami. Przyjazny panel kontrolny zapewnia dodatkowo znacznie bardziej swobodną obsługę niepozornego urządzenia.

Uniwersalna frezarka do paznokci dedykowana użytkowi profesjonalnemu, jak i amatorskiemu. Optymalna moc, atrakcyjna cena, a także mały rozmiar sprawia, że pomimo sporej głośności to opcja warta rozważenia.

R

Zalety

• Kompaktowy rozmiar urządzenia;
• Wysoka prędkość obrotowa;
• Optymalna moc frezarki;
• Certyfikat CE.
Q

Wady

• Słyszalna praca urządzenia.

Musimy także pamiętać o frezarka Marathon 3 Champion 45/90W

dobra frezarka do paznokci

Profesjonalna frezarka marki Marathon Champion w kolorze białym to uniwersalne narzędzie do pracy w gabinecie kosmetycznym. Dzięki wysokiej mocy urządzenie bez trudu przywraca płytce paznokcia blask, a niewielkie gabaryty oraz prosta obsługa sprawiają, że praca na niej staje się prawdziwą przyjemnością. W zestawie oprócz samego urządzenia producent dołącza wiele przydatnych dodatków.

Frezarka do paznokci MARATHON CHAMPION 3 jest modelem do użytku profesjonalnego, jak również domowego. Choć urządzenie nie jest najtańsze, posiada parametry idealne do nawet intensywnej pracy. Moc 45 W oraz płynna regulacja obrotów w zakresie od 0-30 tys. obrotów gwarantują doskonałe efekty pracy frezarki.

Urządzenie koreańskiej firmy posiada rączkę typu TWIST-LOCK, umożliwiającą swobodną wymianę freza jednym ruchem. Fakt ten znacząco wpływa na komfort codziennej pracy w warunkach profesjonalnych.

Niewielkie rozmiary 118 x 156 x 78 wpływają na mobilny charakter urządzenia, a głowica o wadze zaledwie 158 g dodatkowo ułatwia transport frezarki. Producent dołącza do urządzenia głowicę, podstawkę na głowicę, instrukcje oraz zasilacz. Jest to zatem bardzo podstawowe wyposażenie.

R

Zalety

• Kompaktowa i prosta konstrukcja;
• Wysokie parametry techniczne;
• Rączka ułatwiająca montaż frezu.
Q

Wady

• Bardzo wysoka cena urządzenia;
• Brak zaawansowanego wyposażenia dodatkowego.

Inna opcja? sprawdź SEMILAC FREZARKA DO PAZNOKCI

Profesjonalna frezarka do paznokci marki Semilac to znany i ceniony produkt, dedykowany użytkowi w dowolnych warunkach. Klasyczny design zasilanego sieciowo urządzenia sprawia, iż idealnie wpasowuje się w estetykę każdego gabinetu kosmetycznego. Bardzo wysoka moc urządzenia, połączona z wydajną pracą pozbawioną drgań jest gwarantem doskonałych efektów końcowych pracy frezarki.

Polska marka Semilac postanowiła stworzyć idealne urządzenie do profesjonalnej kosmetyki paznokci. Frezarka czarna oferuje moc aż 65W, co znacząco wpływa na jakość pracy niewielkiego urządzenia. Dzięki obecności systemu niwelującego drgania praca przy użyciu narzędzia jest znacznie prostsza, zarówno dla klienta, jak i osoby wykonującej zabieg.

Oprócz szlifowania płytki paznokcia, frezarka Semilac umożliwia również wykonywanie delikatnych zdobień na stylizacjach, co czyni urządzenie opcją 2w1. Choć koszt zakupu frezarki jest dość spory, umożliwia ona przyspieszenie pracy kosmetyczki.

W zestawie wraz z urządzeniem znajdują się cztery końcówki umożliwiające wyrównywanie, nadanie kształtu, polerowanie oraz usunięcie martwego naskórka i zanieczyszczeń z płytki paznokcia. Kupując zestaw można więc od razu rozpocząć pracę.

R

Zalety

• Bardzo wysoka moc urządzenia;
• Funkcja 2w1;
• Wiele przydatnych elementów w zestawie.
Q

Wady

• Produkt z wyższej półki cenowej.

Najlepsza frezarka do paznokci 2022 – sprawdź w jaki sposób zweryfikować przydatność urządzenia

Wskazówki, które pomogą nam w wyborze tego idealnego sprzętu do manicure będą z pewnością bardzo przydatne i pożądane. To właśnie dzięki nim będziemy wiedzieć jakie dane techniczne są istotniejsze oraz czy wskazane zalety przez producenta mają odzwierciedlenie w rzeczywistym korzystaniu ze sprzętu.

Spośród wielu różnych produktów, kilka marek oferuje niezwykle ciekawe i polecane produkty. Mowa tutaj, przede wszystkim, o twórcach znanych i renomowanych, o których niejedna manicurzystka słyszała. Nie powinniśmy jednak skreślać mniej popularnych producentów, szczególnie kiedy ich produkty charakteryzują się wysoką mocą, dużym wyborem obrotów czy dodatkiem w postaci pedału nożnego.

Kolejne aspekty, które powinny cechować każdą świetną frezarkę, to oczywiście wykonanie głowicy. Oprócz wyżej wspomnianej operacji frezarki nogą, na komfort wpływ będą mieć też inne funkcje i opcje. Nie sposób nie wspomnieć o opiniach frezarek do paznokci. Ciekawych informacji dowiedzieć się możemy również z tego źródła: https://blog.allepaznokcie.pl/wiedza/frezarki-do-paznokci-jaka-wybrac/

Moc urządzenia, a obroty

Pierwszym i najważniejszym elementem, jeśli chodzi o parametr, jest moc urządzenia. Wyrażana w Watach, wskazuje nam na dokładną moc oraz sprawność urządzenia. Ten parametr pozwala nam określić z jaką skutecznością urządzenie może pracować i czy podczas długich, wymagających prac nie ulegnie uszkodzeniu.

Co ciekawe, moc urządzenia jest pośrednio związana z obrotami frezarki. W zależności od naszych własnych preferencji, obroty pozwalają nam określić jak szybko i jak sprawnie zamierzamy wykonać daną część manicure. Kluczowa jest oczywiście możliwość ich regulacji.

Jeśli chodzi o konkretne wartości, to podstawowa frezarka powinna oferować nam moc na poziomie 40 W. Jeśli jednak pragniemy zakupić urządzenie do użytku profesjonalnego, to 45-50 W będzie zdecydowanie lepszym rozwiązaniem. Maksymalna wartość obrotowa powinna natomiast wynosić przynajmniej 30 000 RPM z możliwością obniżenia do nawet 1000.

SEMILAC FREZARKA DO PAZNOKCI

polecane frezarki do paznokci

Frezarka Marathon 3 Champion 45/90W

dobra frezarka do paznokci

Głowica – konstrukcja

Głowica to część frezarki, która odpowiedzialna jest za trzymanie frezów. Warto zatem sprawdzić czy ma ona funkcję twist-lock, która to pozwala na szybką i bezobsługową wymianę frezów na inne.

Co więcej, kluczowe jest zwrócenie uwagi na wykonanie oraz na to, czy posiada ona numer seryjny. Jest to potwierdzenie oryginalności oraz dobrego wykonania, dzięki czemu unikniemy zakupu podróbki, która może wibrować i wprowadzać sporo dyskomfortu.

Funkcjonalność urządzenia

W celu usprawnienia pracy, warto sprawdzić czy frezarka, którą wybraliśmy, pozwoli nam na wygodne korzystanie, na co ma oczywiście wpływ funkcjonalność. Chodzi tutaj o regulowanie obrotów, które może wynosić od 0 do 30 000 czy 35 000 obrotów.

Ponadto, musimy również mieć na uwadze fakt, że niektóre bardziej zaawansowane rozwiązania oferują nam ciekawe tryby pracy. Umożliwiają nam grawerowanie specjalnych zdobień na stylizacjach. Poprawia to oczywiście również precyzję pracy.

SEMILAC FREZARKA DO PAZNOKCI

polecane frezarki do paznokci

PROFESJONALNA Frezarka do Manicure JSDA for SUNONE

frezarka do paznokci opinie

Kontrola za pomocą pedału i komfort korzystania

Kolejny istotny element to komfort. Na wygodę korzystania wpływa przede wszystkim waga oraz rozmiar zakupionej frezarki. Te najmniejsze przedmioty są zazwyczaj niezwykle proste w obsłudze i nie powodują żadnych problemów podczas korzystania.

Innym sposobem na poprawę wygody jest zakup urządzenia wyposażonego w dodatkowy pedał, który pozwala nam precyzyjnie kontrolować prędkość obrotową frezarki. Takie rozwiązanie nie tylko umożliwia łagodną zmianę obrotów, ale także uwalnia rękę, przez co chwyt jest stabilniejszy i pewniejszy.

NAIL MASTER Frezarka do manicure

najlepsza frezarka do paznokci

Dodatkowe frezy i wyposażenie ekstra

Wybranie oferty gwarantującej nam bardzo bogatą listę dodatkowych frezów o różnej wielkości to świetny sposób, na zaoszczędzenie pieniędzy podczas późniejszych zakupów. Jeśli w cenie znajdziemy dwa podobne produkty, to ten z bogatszym wyposażeniem będzie o wiele lepszy pod względem wartości.

Pamiętajmy natomiast, że akcesoria to nie tylko dodatkowe frezy, ale także futerał bądź etui na frezarkę, wyżej opisany pedał do regulacji prędkości, a także specjalne rączki czy podstawki pod rączkę poprawiające komfort.

Frezarki do paznokci opinie 2022

Gdy już przygotujemy sobie listę kilku najciekawszych modeli, które spełniają wszystkie wyżej opisane kryteria, możemy przystąpić do jeszcze bardziej szczegółowej selekcji. Dodatkowym sposobem na zweryfikowanie jakości wykonania danego sprzętu jest sprawdzenie opinii innych osób.

Uwagi użytkowników dotyczące danych frezarek oferują nam dogłębne dane dotyczące używania produktów. W ten sposób zweryfikujemy czy parametry rzeczywiście oferują nam wysoką jakość. Oprócz tego, miejmy też na uwadze oceny oraz rekomendacje profesjonalnych manicurzystek.

FREZARKA JSDA POWER JD 700 35W

tania frezarka do paznokci

Profesjonalna frezarka do paznokci 2022

Zwycięzca rankingu i jeden z najlepszych sposobów na frezowanie to oczywiście PROFESJONALNA Frezarka do Manicure JSDA for SUNONE. W przystępnej cenie możemy oczekiwać wszystkich funkcjonalności oraz podstawowych dodatków, które gwarantują nam odpowiednią pracę na bardzo wysokim poziomie.

Jeśli jednak w rankingu nie znajdziecie żadnej interesującej was oferty, to zdecydowanie polecamy zweryfikowanie swojej wiedzy i wykorzystanie wskazówek w poradniku zakupowym. To właśnie te informacje pozwolą na przygotowanie idealnej oferty.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaką frezarkę do paznokci wybrać
Average rating:  
 5 reviews
 by Nailekspert

Bardzo przydatne są te filmiki. Moim zdaniem najlepsze z całego artykułu. Dla osoby, która nie lubi czytać to strzał w 10. Puściłam sobie w trakcie robienia obiadu, a od razu po kupiłam sprzęt 😉

 by Arianna

Moja poprzednia kosmetyczka miała dramatyczną frezarkę - zawsze zacinała mi skórki, była jakaś tępa. Bałam się przy każdym użyciu. Jak ją spotkam pokażę ten artykuł, powinna dokładnie przeczytać i wybrać dobry sprzęt.

 by Kleo

Jestem początkującą kosmetyczką i nie wiem którą wybrać. Artykuł zawiera dużo przydatnych informacji, ale nadal mam mętlik w głowie. Jak myślicie, czy Nail Master będzie dobry dla osoby początkującej ? Nie chce wydać kroci, ale nie chce też kupić słabego sprzętu.

 by Monia

Po wielu latach pracy zainwestuje w porządny, dobry sprzęt. Przekonała mnie frezarka JSDA Sunone. Fajna, kompaktowa o wysokiej jakości. Na pewni klientki będą zadowolone ze zmiany 😉

 by Andżela

JSDA 700 ma słaby design. Jak dla mnie nie nadaje się do nowoczesnego salonu. Ale na własny użytek, czemu nie. Osobiście bym w nią nie zainwestowała, właśnie ze względu na wygląd.