Witaj. Dziś przygotowaliśmy specjalnie dla was frytkownica beztłuszczowa ranking. Jest to skrupulatne zestawienie najlepszych frytkownic beztłuszczowych na rynku. Wszystkie sześć pozycji jakie prezentowane są w rankingu zawiera dokładny opis dotyczący funkcjonalności, gwarancji, wykonania oraz ceny. Dodatkowo wymienione są zalety i wady danego modelu frytkownicy beztłuszczowej. Po zapoznaniu się ze wszystkimi propozycjami warto przeczytać dalszą cześć artykułu, która uzmysłowi Ci na co trzeba zwrócić uwagę podczas wyboru najlepszej frytkownicy beztłuszczowej. Warto nadmienić, że produkty pochodzą z różnych półek cenowych przez co każdy znajdzie coś na swoją kieszeń. Frytkownica beztłuszczowa plusy i minusy to temat, który zapewne zgłębił każdy kto trafił na naszą stronę. Przejdźmy zatem do zapoznania się ze zwycięzcą oraz pozostałymi pozycjami.

Poszukując najlepszego rozwiązania Germin Max 1700W

frytkownica beztłuszczowa ranking

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA GERMIN MAX1700W 3,7L to idealne rozwiązanie dla osób,, które poszukują profesjonalizmu. Dostajemy tutaj frytkownice, o mocy 1700 W, z specjalistycznym systemem cyrkulacji gorącego powietrza, tak by uzyskać jak najlepsze efekty. Sama frytkownica sterowana jest komputerowo i posiada, aż 7 programów pieczenia, dzięki czemu z łatwością dopasujemy ją do naszych indywidualnych potrzeb. Oprócz tego twórcy przemyśleli dokładnie potrzeby klientów i umieścili w niej m.in. zegar z sygnałem gotowości,, jak i automatycznym wyłączaniem, a także wygodny panel dotykowy pozwalający na jej szybkie i wygodne sterowanie. Sama frytkownica pozwala na pieczenie, smażenia, a także grilowanie potraw. Jej maksymalna pojemność to 3,7L, a dodatkowo wykonano ją z wysokiej jakości materiałów,, które są odporne na zarysowania. Ponadto sama obudowa jest specjalnie izolowana, tak by nie przepuszczać ciepła. Ostatecznie jeśli szukamy profesjonalnych i skutecznych rozwiązań, to warto zastanowić się nad tą frytkownicą.

R

Zalety

• wysoka jakość wykonania,
• dużą trwałość,
• duża pojemność,
•duża funkcjonalność,
• wygoda użytkowania.
Q

Wady

– produkt z wyższej półki cenowej.

Najlepsza frytkownica beztłuszczowa to definitywnie PHILIPS AIRFRYER HD9240/90, czyli 1 miejsce w rankingu.

frytkownica beztłuszczowa ranking

Frytkownica beztłuszczowa marki PHILIPS to przede wszystkim ciekawe rozwiązanie technologiczne. Mały, ale wyraźny cyfrowy ekran pozwala nam na bieżąco kontrolować czas oraz temperaturę. Warto dodać, że możemy zapisać nasze ustawienia by w przyszłości użyć ich ponownie. Dodatkowe funkcje to między innymi lampka kontrolna wraz z dźwiękowym sygnałem gotowości. Konstrukcja poprzez szybką cyrkulację powietrza i podgrzewanie umożliwia przygotowywanie wielu potraw bez dodania oleju.

Technologia Rapid Air pozwala na zdrowsze smażenie, pieczenie i grillowanie. Dodatkowo podczas korzystania z frytkownicy nie wydzielają się nieprzyjemne zapachy. Moc urządzenia to 2100 W. Pojemność koszyka wynosi 1.2 kg natomiast pojemność misy 3 L. Całość waży 7 kg, jest to stabilna i wytrzymała konstrukcja, w której pokrywa wykonana jest ze stali nierdzewnej. Wyjmowane części frytkownicy można myć w zmywarce. Całość prezentuje się naprawdę świetnie, ciekawy, nowoczesny design sprawia, że jest to nie tylko wydajne urządzenie, ale także stylowe. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

Jest to stanowczo najdroższy produkt w naszym rankingu jednak charakteryzuje się on najlepszym wyglądem oraz funkcjonalnością i wydajnością. Zapoznaj się dodatkowo z frytkownica na gorące powietrze opinie.

R

Zalety

• łatwość czyszczenia,
• szybkość nagrzewania,
• pojemność,
• prosta obsługa.
Q

Wady

– Irytujący kabelek łączący urządzenie parowe z żelazkiem.

Decydując się na nowoczesne rozwiązania wybierz Lund 1300W

frytkownica beztłuszczowa opinie

FRYTKOWNICA FRYTOWNICA BEZTŁUSZCZOWA LED  to niezwykle interesujące rozwiązanie,, które znakomicie prezentuje się wprowadzając nasza kuchnie w Xxi wiek. Jej niewątpliwą zaletą jest wygodny panel sterowania z wyświetlaczem Led, dzięki czemu bez problemu ustawimy swój wybrany program pieczenia lub smażenia. Z innych funkcji znajdziemy tutaj m.in. możliwość grilowania, podgrzewania,, czy też odmrażania. Ponadto rozwiązanie to cechuje się płynną regulacją temperatury, dzięki czemu bez problemu dostosujemy ją do a naszych indywidualnych potrzeb. Samo urządzenie ma moc na poziomie 1300 W, oraz pojemność wynosząca 2,4:L. Jest łatwe w czyszczeniu, a także szybko się nagrzewa i doskonale rozprowadza ciepło. Wśród innych zalet należy wyróżnić m.in. obecność lampki kontrolnej, sygnału dźwiękowego informującego ukończenie grzania,, czy też obecność specjalnego systemu chroniącego przed przegrzaniem.

R

Zalety

• elegancki design,
• wygodna obsługa,
• dużo funkcji,
• jakość wykonania.
Q

Wady

 • małą pojemność,
 • mało trwała.

Prosta i skuteczna czyli Tefal fx10a1

frytkownica beztłuszczowa opinie

Frytkownica BEZ OLEJU Beztłuszczowa 1400W Tefal fx10a1 to rozwiązanie cechujące się niezwykle prosta i schludną budową,, która kryje w sobie bardzo potężna moc. W praktyce dostajemy tutaj urządzenie o mocy 1400 W oraz o maksymalnej pojemności 2,5L. Twórcy zastosowali tutaj specjalną technologię 3D Air pule pozwalająca na zapewnienie doskonałej cyrkulacji powietrza.  Rozwiązanie to cechuje się także dużą funkcjonalnością. Oprócz smażenia oferuje także pieczenie, grilowanie,  a także opiekanie. Całość jest sterowana wygodnym i prostym w obsłudze panelem . Produkt ten posiada także płynna regulację temperatury, a także zegar gotowości z automatycznym wyłączeniem. Ostatecznie choć mogłoby się wydawać,, że jest to proste urządzenie, to dostajemy tutaj naprawdę wiele. Jedyną jego wada jest biały kolor,, który nie pasuje do wszystkich wystrojów kuchni.

R

Zalety

 • prosta budowa,
 • funkcjonalność,
 • wygoda użytkowania,
 • łatwość obsługi.
Q

Wady

 • tylko kolor biały,
 • łatwo się rysuje,
 • ciężko się czyści.

Gdy zależy nam na dużej mocy – Blaupunkt AFD601

jaką frytkownica beztłuszczowa wybrać

Frytkownica beztłuszczowa Blaupunkt AFD501 1500W to idealne rozwiązanie dla osób,, którym zależy na dużej mocy i dużej wydajności. Dostajemy tutaj produkt o mocy 1500 W i pojemności aż 4 L. Oprócz tego twórcy zadbali o łatwość obsługi umieszczając w swoim urządzeniu m.in. klarowny wyświetlacz LCD pozwalający na prostą regulację temperatury,, jak i  czasu,. Samo urządzenie jest wielofunkcyjne.  Jednocześnie piecze, opieka, smaży, podgrzewa i griluje. Posiada także specjalną technologię przepływu wirowego gorącym powietrzem, dzięki czemu o wiele wydajniej dochodzi do pieczenia naszych potrwa. Ponadto sama komora została pokryta nieprzywierającą powłoką teflonową, dzięki czemu nasze potrawy nie będą do niej przywierały podczas smażenia,, jak i znacząca ułatwia to czyszczenie i konserwację. Dodatkowo, jako znaczący plus należy wskazać niepowtarzalną obudowę,, która wyróżnia to urządzenie na tle konkurencji.

R

Zalety

 • wygląd,
 • pojemność,
 • moc,
 • funkcjonalność.
Q

Wady

 • trwałość,
 • niska jakość wykonania.

Przystępne rozwiązanie dla każdego od Overmaxa – Freat Teflon Max 1400W

frytkownica beztłuszczowa plusy i minusy

Frytkownica beztłuszczowa Overmax Freat Teflon Max to małe i poręczne rozwiązanie,, które w krótkim czasie pozwoli nam przygotować uwielbiane przez wszystkich frytki i to bez użycia tłuszczu. Moc tego produktu to 1400 W, zaś jego maksymalna pojemność to 3,2 L. Całość sterowana jest przy pomocy wyświetlacza LCD,, który w jasny i przejrzysty sposób informuje nas o potencjalnych zmianach we wnętrzu frytkownicy. Co więcej znajdziemy tutaj m.in. system Quick Air pozwalający na lepsze rozprowadzanie ciepła, kosz z powłoką teflonową, do, którego nie przywierają pokarmy i łatwo się go czyści,  wyraźny panel dotykowy do sterowania, a także uchwyt  z blokadą, chroniący przed przypadkowym wyjęciem misy lun kosza. Ponadto sam uchwyt się nie nagrzewa dzięki czemu się nie poparzymy.

R

Zalety

•  kompaktowy wygląd,
•  prosta obsługa,
•  jakość wykonania,
• design.

Q

Wady

 • długo smaży.

By dać z siebie wszystko z produktem premium – Tefal XXL AH960830

frytkownica beztłuszczowa plusy i minusy

FRYTKOWNICA TEFAL XXL AH960830 ActiFryto rozwiązanie,, które faktycznie daje z siebie wszystko, po to,, aby móc zaspokoić Twoje pogrzeby. Stykamy się tutaj z niezwykłe ciekawym produktem należącym do rozwiązań ze znacznie wyższej półki cenowej. W ramach tego otrzymujemy m.in. specjalne nóżki antypoślizgowe chroniące nasze urządzenie przed zsunięciem się z blatu lub ze stołu. Ponadto zamontowano tutaj specjalne zabezpieczenie przed przegrzaniem chroniące przed uszkodzeniem urządzenie pod wpływem nadmiernej pracy,, jak i nienagrzewający się uchwyt pozwalający na bezproblemowe przenoszenie. Dodatkowo sama frytkownica ma wbudowane, aż 9 trybów automatyczny smażenia, do, których wykorzystuje specjalną technologię równomiernego rozprowadzania powietrza.  Zetkniemy się tutaj także ze standardowymi rozwiązaniami, jak np. płynna regulacją temperatury,  timerem,  okienkiem poglądowym na pokrywie,, czy tez możliwością mycia elementów w zmywarce.

 

R

Zalety

•  jakość wykonania,
•  moc,
•  funkcjonalność,
• trwałość,
•  szybkość smażenia.
Q

Wady

 •  wysoka cena.

Największa moc na rynku w Gourmetmaxx 9w1 piekarnik 1800W

najlepszy frytkownica beztłuszczowa

FRYTKOWNICA BEZTŁUSZCZOWA 9w1 PIEKARNIK 1800W 9l to rozwiązanie dla naprawdę dużych rodzin lub wielkich fanów frytek. Dostajemy tutaj produkt o mocy, aż 1800 W i pojemność 9l. W efekcie spełnia on swoją rolę, nie tylko jako frytkownica,, ale  także jako piekarnik oraz obrotowy grill. Całość choć ma duże gabaryty jest niezwykle wygodna w obsłudze, a także bardzo funkcjonalna. Wszystko to za sprawą 8 programów automatyczne gon sterowania. Twórcy zadbali tajże o wygodę użytkownika, umieszczając przejrzysty dotykowy panel sterowania,, który przy pomocy symbol wskazuje nam program idealny dla danej potrawy, a także idealnie wkomponowuje się on do wyglądu samej frytkownicy. Frytkownica oferuje płynne zmienianie temperatury w zakresie od 60 do 200 stopni C.  W zestawie znajdują się także akcesoria do pieczenia i przygotowania innych potraw.

R

Zalety

•  pojemność,
•  moc,
• łatwość obsługi,
•  funkcjonalność.
Q

Wady

 • wolno się nagrzewa,
 •  słaba jakość wykonania.

Decydując się na markowe rozwiązania DeLonghi FH1396.BK

najlepszy frytkownica beztłuszczowa

Frytkownica Beztłuszczowa DeLonghi FH1396.BK 2w1 to nazwa mówiąca sama za siebie. Dostajemy tutaj wysoką jakość wykonania, skomponowaną w niepowtarzalnym i funkcjonalnym designu.  Maksymalna moc tego urządzenia to 1400 W. Wyposażone jest ono w dwie grzałki i regulowany termostat, co dodatkowo ułatwia i przyspiesza przygotowanie różnych potrwa. Co więcej samo urządzenie jest wielofunkcyjne, stąd też idealnie nada się nie tylko do smażenia,, ale  także np. Grilowania (również mięsa i ryb). Klucz sukcesu jest specjalnie ukształtowana misa, gotowania statycznego, przygotowana z wysokiej jakości materiałów i odporna na szereg uszkodzeń. Niewątpliwa zaletą tego produktu jest czas, gdyż tutaj wszystko odbywa się w niezwykle krótkim czasie. Całość sterowna jest przy pomocy klasycznych przycisków i pokręteł.

R

Zalety

•  jakość wykonania,
• wygląd,
• stabilność,
•  szybkość smażenia.
Q

Wady

 •  produkt z wysokiej półki cenowej.

Prosta, pojemna, rodzinna DMS HF7

najlepszy frytkownica beztłuszczowa

Frytkownica beztłuszczowa 7 litrów DMS HF7 to idealne rozwiązanie, jeśli szukamy produktu dla całej rodziny. Dostajemy tutaj urządzenie o mocy, aż 1800 W i pojemności 7L , a to wszystko w ramach rozsądnego stosunku jakości do ceny. Całość została zamknięta w wygodnej  i kompaktowej obudowy. Twórcy umieścili tutaj także szereg udogodnień, jak m.in. nowoczesna technologię równomiernego rozprowadzania ciepła,, czy też wygodny panel sterowania. Istnieje także możliwość regulowania temperatury w zakresie od 50 do 200 stopni c. Całość jest sterowana przy pomocy cyfrowego wyświetlacza z możliwością wybrania, aż 7 programów do przygotowania potrwa. Oprócz tego zadbano także o bezpieczeństwo użytkownika, montując izolowaną obudowę, cy też izolowany uchwyt.

R

Zalety

 • duża moc,
 • duża wydajność,
 • trwałość i funkcjonalność,
 • jakość wykonania.
Q

Wady

 •  brak informacji od strony klientów.

Jeszcze nie wiesz jaką frytkownice beztłuszczową wybrać? Może zainteresuje Cię ostatnia pozycja w naszym rankingu, czyli CAMRY CR 6306.

najlepszy frytkownica beztłuszczowa

Camry CR 6306 pozwala przygotować dania w zdrowszy sposób. W urządzeniu możemy smażyć, piec, grillować oraz podgrzewać dania bez dodatku tłuszczu. Jest to świetna alternatywa dla osób dbających o zdrowie. Urządzenie to charakteryzuje się dużą mocą, która wynosi aż 1500 W. Łatwa obsługa sprawi, że każdy pokocha ten sprzęt. Czasomierz widoczny na obudowie pozwala nam określić długość pracy. Dodatkowo tuż obok znajduje się regulator temperatury, który możemy dostosować do naszych potrzeb.

Pojemność koszyka, która wynosi 2.4kg pozwoli bez problemu przygotować podczas jednej sesji posiłek dla całej rodziny. Urządzenie waży zaledwie 4.5 kg. Sprawdź także frytkownica bez oleju opinie by dowiedzieć się więcej.

Niska cena niestety przekłada się na niezbyt ciekawy wygląd, jednak funkcjonalnością model ten naprawdę daje radę w porównaniu z innymi modelami w podobnej cenie.

R

Zalety

•  niska cena,
•  prosta w obsłudze,
•  szybkość nagrzewania.
Q

Wady

 •  brak systemu izolacji temperatury.

Frytkownica beztłuszczowa na gorące powietrze – jak wybrać?

Podczas wyboru najlepszej frytkownicy beztłuszczowej musimy wziąć pod uwagę kilka znaczących cech takiego produktu. Funkcje, na które warto zwrócić uwagę to: pojemność, programy pracy, sygnalizacja dźwiękowa, automatyczne wyłączanie, izolacja, wyświetlacz, moc, funkcje bezpieczeństwa oraz zakres temperatur. Podczas wyboru najlepszej frytkownicy warto sprawdzić frytkownica bez tłuszczu opinie. To one pozwolą nam zweryfikować, jak spisuje się dany model w praktyce. Opinie przeważnie posiadają sekcję wad i zalet, które podkreślają najważniejsze funkcje urządzenia.

Moc frytkownic i termostat

Moc frytkownicy beztłuszczowej to bardzo istotny czynnik. Warto celować we frytkownice takie, które posiadają duża moc np. 1500 – 2000 W. Za pomocą takiego sprzętu bez problemu poradzimy sobie z usmażeniem lub upieczeniem nawet mięsa. Regulator temperatury to funkcja, która także przekłada się na długość smażenia. Idealna frytkownica beztłuszczowa to taka, która pozwala nam dostosować temperaturę do naszych potrzeb. Najlepiej, aby dostępny był zakres od 40 stopni Celsjusza do nawet 240 stopni Celsjusza. Ciekawą funkcją może okazać się również możliwość podgrzewania dzięki której podtrzymamy temperaturę dania na dłuższy czas.

Bezpieczeństwo frytkownic beztłuszczowych

Bezpieczeństwo w przypadku frytkownic sprowadza się do kilku czynników. Jednym z nich jest izolacyjna obudowa. W przypadku dobrych frytkownic beztłuszczowych obudowa nie nagrzewa się dzięki czemu nie ryzykujemy oparzeniem. Chronimy tym nasze dziecko, które bezmyślnie może dotknąć frytkownicy podczas naszej chwilowej nieobecności.

Kolejny czynnik, który wpływa na bezpieczeństwo frytkownic to antypoślizgowe nóżki, które zagwarantują przyczepność i stabilność urządzeniu na każdej powierzchni. Dodatkowym atutem będzie zabezpieczenie przed przegrzaniem, które uchroni sprzęt przed awariami związanymi z nadmiernym przegrzaniem poszczególnych podzespołów w trakcie dłuższej pracy. Automatyczne wyłączanie to ostatnia funkcja warta naszej uwagi, która stanowczo poprawia bezpieczeństwo.

dobry frytkownica beztłuszczowa

Sygnalizacja i wyświetlacz

Frytkownica warta Twojej uwagi to taka, która posiada wyświetlacz, na którym stale można obserwować temperaturę smażenia, pieczenia. Modele, które posiadają wyświetlacz z reguły także posiadają możliwość ustawienia planu smażenia czy trybu pracy. Dobry model powinien także mieć sygnał dźwiękowy który poinformuje nas o zakończeniu smażenia. Czyszczenie frytkownicy powinno być proste i szybkie. Koniecznie sprawdź czy frytkownica beztłuszczowa która się interesujesz pozwala wyjąc kluczowe elementy konstrukcji by umyć je w zmywarce.

Cena – ile kosztuje i jak zaoszczędzić?

Frytkownica beztłuszczowa to zakup, na który niekoniecznie każdego stać. Rozbieżność cenowa jest bardzo duża co pozwala każdemu na kupno sprzętu, który spełniać będzie podstawową rolę smażenia bez oleju w niskiej cenie. Wszystkie pozycje widziane w rankingu są z różnych półek cenowych. Rozwiązanie takie gwarantuje, że znajdziesz w rankingu najlepszy produkt z danego zakresu cen.

W przypadku, jeżeli zdecydujesz się na droższy produkt warto zastanowić się jak kupić taniej. Jest wiele sposobów jednak najlepszym jest cierpliwość, która sprowadza się do wyczekiwania na promocje lub rabaty, które mogą obniżyć cenę końcową o nawet 40%. Wiele producentów oferuje sprzedaż poprzedniego modelu w chwili gry na rynek wychodzą nowe, lepsze frytkownice beztłuszczowe.

Sprawdź ceny zgrzewarek próżniowych do żywności: https://przemianydomowe.pl/jaka-zgrzewarka-prozniowa-opinie-ranking/.

Opiekacze beztłuszczowe – rozsądna decyzja dla rozsądnych ludzi

Ludzkość coraz bardziej dostrzega problem jakim jest nadmierna ilość tłuszczu w naszej żywności. W efekcie chcąc dalej móc skorzystać z wielu potraw, które dotychczas opierały się głównie na tłuszczach i oleju postanowiono stworzyć urządzenie, które pozwoli je uzyskać bez wykorzystania tego elementu. Doskonałym przykładem jest frytkownica beztłuszczowa, która sprawdza się w szczególności dla osób dbających o zdrowie, ale także takich, które po prostu szukają czegoś nowego, gdyż frytki, a także inne potrawy uzyskiwane dzięki niej cechują się znacznie wyraźniejsze smakiem a także mniejszą ilością kalorii.

Sama frytkownica beztłuszczowa działa w ten sposób, że generuje gorące powietrze podobnie jak w piekarnikach konwekcyjnych. W efekcie produkty umieszczone we frytkownicy pieką się w gorącym powietrzu co sprawia, że są chrupkie idealnie miękkie. Oczywiście istotą samej frytkownicy są dwa systemy z jednej strony ten, który generuje ciepło, a z drugiej ten, który je równomiernie rozprowadza. Oczywiście istnieje możliwość lekkiego skropienia pieczonych potraw olejem choć nie jest to konieczne. Tak, czy inaczej frytkownice beztłuszczowe pozwalają na całkowite zrezygnowanie z zastosowania oleju i pozwalają także na smażenie frytek, warzyw, ryb, a także mięsa. Co więcej chronią przed pojawieniem się nieprzyjemnych zapachów przy przygotowaniu tego rodzaju potraw. Oczywiście musimy być świadomi, że mają też swoje wady gdyż tego typu rozwiązania niestety z reguły wymagają nieco więcej czasu, aby móc przygotować naszą potrawą.

Zalety wady opiekaczy beztłuszczowych 1

Frytkownica parowa na co zwrócić uwagę decydując się na taki produkt?

Tak naprawdę zastanawiając się nad zakupem frytkownicy powinniśmy zwrócić uwagę na kilka istotnych parametrów. Mowa tutaj przede wszystkim o zakresie temperaturowym. Dobra frytkownica powinna mieć zakres w zakresie od 50 do 230 stopni Celsjusza. Innymi słowy im jest szerszy tym lepiej dla nas gdyż bardziej będziemy mogli dostosować się do naszych potrzeb. Ponadto powinniśmy zwrócić także uwagę na pojemność. Tutaj jest dość różnie, gdyż wszystko zależy od marki producenta w efekcie czego pojemność będzie się wahała od jednego do nawet 9 l i oczywiście aspekt tego na jakie rozwiązanie się zdecydujemy jest w pełni zależny od naszych potrzeb. Pamiętajmy jednak, że by nie patrzeć tylko pod siebie gdyż frytki są znakomitym pomysłem jako przysmak, na wspólne spędzanie czasu z przyjaciółmi

Kolejnym aspektem jest także moc – im większa tym szybciej będziemy mogli przygotować frytki choć nie zawsze jest to reguła, gdyż wiele zależy także od konstrukcji samego urządzenia. Ponadto powinniśmy zwrócić uwagę na takie elementy jak między innymi sposób sterowania czyli, czy jest to wyświetlacz dotykowy, czy też sterowanie manualne. Dodatkowo należy zwrócić uwagę także na funkcje zabezpieczające w tym zabezpieczeniem przed przegrzaniem, czy też izolacje uchwytu a także obecność na przykład sygnału dźwiękowego informującego o zakończeniu przygotowania posiłku. Ostatecznie rozwiązanie to jest niezwykle interesujące i godne uwagi gdyż pozwala nam na uzyskanie beztłuszczowych, czyli bezpiecznych dla zdrowia potraw

Podsumowanie rankingu najlepszych frytkownic beztłuszczowych z 2024

To wszystko co nasz zespół przygotował na dziś w rankingu frytkownic beztłuszczowych na rok 2024. Zapoznaliśmy was z najlepszymi frytkownicami beztłuszczowymi na rynku. Prócz rzetelnie przygotowanego rankingu tekst posiada dokładny opis każdego wymienionego modelu wraz z podkreśleniem zalet i wad.

Dodatkowe informacje znajdujące się pod rankingiem pomogą Ci zrozumieć co jest ważne w przypadku zakupu frytkownicy beztłuszczowej. Frytkownica bez oleju opinie jakie znajdziesz w sieci pomogą Ci zdecydować się na najlepszy produkt. Mamy nadzieje, że treść artykułu pomogła Ci odnaleźć najlepsze frytkownice, która wspomoże Cię w codziennym zdrowym odżywianiu.

Artykuły Powiązane

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Frytkownica Beztłuszczowa
Average rating:  
 18 reviews
 by Kam

Ranking nie dokładny 😉

Zabrakło kultowej z Ninja, a przecież za granica one wygrywają. Maja i 2 komorowe jak i 1. Nie wspominajac o jakosci materiałów ktore o niebo sa lepsze od philipsa

 by Walia

Takie skrupulatne zestawienie najważniejszych zalet i wad danego urządzenia jest bardzo dobrym i praktycznym rozwiązaniem. Dlatego też ja mam zamiar częściej korzystać z tego typu rankingów i to na różne tematy. Dzięki temu można uniknąć niektórych wpadek zakupowych.

 by Fryta

Moje dzieci kochają frytki i od kiedy zamieniłam dużo bardziej niezdrową frytkownicę tradycyjną na tego Philipsa, co u Was ranking wygrał to mam wrażenie, że lepiej żywię dzieci. Wiem, że frytki i tak nie są zdrowe, ale w takim sprzęcie nie są aż tak złe.

 by Czesio

Normalnie sobie kupię taką frytkownice. W domu na patelni to nie ten sam smak i nie to samo, co zdrowszy odpowiednik,

 by Ponia

Podoba mi się w takich frytkownicach i to, że są takie fajne zgrabne. Dużo miejsca nie zajmują, można je śmiało przy wentylatorze postawić i problemu nie ma. Sprytne, małe urządzonko 😉 .

 by Kaja

No trzeba się przyzwyczaić do smaku, bo to jednak troszkę coś innego, ale jak już to ogarniemy, to super. Bo w końcu to dużo, dużo zdrowsze.

 by Aśka

W opisie Philipsa nie ma błędu? Jakie żelazko? A tak w ogóle to bym kupiła sobie takie coś, na pewno. Dobrze to wygląda i spisywać sie też może całkiem nieżle. I dobrze, ze podajecie od razu, gdzie to kupić.

 by Kamil85

Berlinger MAx bym kupił. Może się szybko nie nagrzewa, ale ma dużą powierzchnię, więc dzięki temu po prostu mogę śmiało wykarmić całą rodzinkę, a nie tylko siebie 😉 .

 by Olga8

Mam zwykłą frytkownicę i z przyjemnością ją zamienię na beztłuszczową. To ciągłe zmieniane oleju po prostu mnie męczy!

 by Marcela

Chcąc kupić frytkownicę nie wiedziałam, że są nawet takie beztłuszczowe. Dlatego też bardzo chętnie poczytam na ten temat i dowiem się jaka frytkownica będzie najlepsza dla mnie. A Wy jak dokonaliście wyboru dobrej frytkownicy?

 by Terenia

Coś takiego bym mogła kupić sobie,bo w domu nie mamy za bardzo jak smażyć frytek. Trudno mi tylko się na coś konkretnego zdecydować.

 by kwarc

Jeśli zależy Wam na bardzo dobrym sprzęcie w domu to warto zapoznać się chociażby z takim rankingiem. Bo mimo wszystko czasami dobrze jest poznać opinie innych na temat danej rzeczy. Ja jestem z takiego rankingu bardzo zadowolona.

 by Rysiu

To nowość jakaś czy nie jestem obeznany? W sumie chyba lepiej coś takiego mieć, niż zwykła frytkownicę, co? Jak to myślicie?

 by Marek

jaki model Tefala ? Duże porcje robi czy dla jednej malej osóbki ?

 by Cenia

Hej, ja to nawet nie wiedziałam, że jest coś takiego ;o . A chętnie bym zamieniła moją tłuszczową na taki sprzęt. Bo przecież oleju idzie tyle, a i to jest mniej zdrowe, niż taka beztłuszczowa frytkownica.

 by Jadwiga

Ja mam z firmy Tefal i frytki są znacznie lepsze niż z frytkownicy. Bynajmniej moje dzieci bardzo takie lubią. Frytki smakują jakby były robione na oleju a są zdrowe beztłuszczowe. Wcześniej nie miałam z taką frytkownicą do czynienia, zaczęłam korzystać i powiem że rewelacja!

 by Pysia

Nawet nie wiedziałam, że jest taka frytkownica beztłuszczowa. Dlatego też tym razem chcę kupić raz a konkretnie. Dlatego też takich informacji szukam w internecie. A dzięki temu, że jest taki ranking będzie mi znacznie łatwiej dokonać zakupu.

 by Elżunia

Szukacie dobrej i sprawdzonej frytkownicy?? Bo jeśli tak to moim zdaniem warto jest zapoznać się właśnie z tym rankingiem. Bo dzięki temu możemy uniknąć nieprzyjemnych wpadek technicznych. Także ja tak robię i całkiem nieźle na tym wychodzę.