Ranking żelazek parowych 2018 to zestawienie najlepszych produktów tej kategorii na rynku. Nasz poradnik zawiera 5 najlepszych żelazek parowych z różnych półek cenowych, pozwoli to każdemu wybrać produkt, który spełni nie tylko nasze wymagania, ale także nie obciąży naszego budżetu. Ranking to także instrukcje jak wybrać najlepsze żelazko parowe. Zaprezentujemy krok po kroku na co zwrócić uwagę podczas zakupu oraz jak zaoszczędzić przy zakupie żelazka parowego.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
PHILIPS AZUR PRO GC4887

PHILIPS AZUR PROGC4887/00

9.9

Średnia

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
PL logo RTVEuroAGD1
BOSCH TDI903231A

BOSCH TDI903231A

9.8

Średnia

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
PL logo RTVEuroAGD1
 
Neonet logo 1
BRAUN SI 91872

BRAUN SI 9187

9.5

Drogi

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
PL logo RTVEuroAGD1
BRAUN TS 775TP TEXSTYLE 7

BRAUN TS 775TP

9.6

Średnia

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
MPM MZE 04

MPM MZE-04/C

9.5

Tani

Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
Neonet logo 1
PHILIPS AZUR PERFORMER PLUS GC4527

PHILIPS AZUR GC4527

9.4

Drogi

Philips logo 1
 
Allegro Logo
 
emagpl logo table
 
empik logo
 
PL logo RTVEuroAGD1

Żelazko parowe ranking na miejscu pierwszym proponuje PHILIPS AZUR PRO GC4887/00, czyli połączenie wydajności z łatwością użycia

żelazko parowe ranking
Żelazko parowe Philips Azur Pro posiada moc o wartości 3000 W, co gwarantuje szybkie nagrzewanie i skuteczne działanie. Strumień pary do 50 g/min pozwala rozprasować nawet najbardziej pogniecione powierzchnie. T-ionicGlide to 5 gwiazdkowa stopa żelazka, która zintegrowana jest z warstwą tlenku tytanu. Stopa odporna jest na zarysowania, a dzięki najlepszemu poślizgowi pracować może na każdej powierzchni. Zbiornik na wodę w żelazku ma bardzo dużą pojemność (350 ml), dzięki temu możemy wyprasować wiele ubrań podczas jednej sesji. Żelazko Philips Azur Pro posiada także wbudowany pojemnik na kamień, który zbiera cząsteczki podczas prasowania. Bardzo przydatną funkcją jaką otrzymujemy w zestawie jest automatyczne wyłącznie. Funkcja ta nosi nazwę Safety auto-off i gwarantuje automatyczne wyłącznie w przypadku bezczynności: 8 minut (na podstawce) oraz 30 sekund (na stopie lub boku). Waga żelazka to zaledwie 1.5 kg. Warto zwrócić uwagę na silne uderzenie pary, które wynosi 230 g. Gwarancja producenta wynosi 24 miesiące.

Żelazko to charakteryzuje się świetnym stosunkiem ceny do jakości. Cena za ten produkt jest jak najbardziej adekwatna i z pewnością sprzęt spełni swoje funkcję zachowując przy tym najwyższy poziom bezpieczeństwa.

R

Zalety

– wygodna rączka,
– funkcja automatycznego wyłączania,
– łatwy poślizg.
Q

Wady

– 2.5 m kabel.

Żelazko parowe ranking to także BOSCH TDI903231A czyli pozycja numer 2 w naszym zestawieniu na rok 2018

żelazko parowe opinie
Żelazko to charakteryzuje się przede wszystkim dużą mocą działania – do 3200 W. Ponad 200 gramowy wyrzut pary gwarantuje wysoką jakość prasowania nawet w przypadku powierzchni mocno zagniecionych. Generator pary działa tylko i wyłącznie wtedy, gdy ręka znajduję się w zasięgu czujnika dotyku. Na żelazku widnieje wskaźnik nagrzania urządzenia, który informuje nas o wymaganej przerwie, aby zapobiec możliwej awarii. Wbudowany silnik MotorStream gwarantuje skuteczne przenikanie pary o stałej mocy. Innowacyjna stopa CeraniumGlissee pozwala bezproblemowo przemieszczać się po każdej płaszczyźnie dzięki w wyjątkowym właściwościom ślizgowym. Dodatkowe funkcje, jakie posiada omawiane żelazko to Antishine, funkcja ta pozwala uniknąć nabłyszczaniu ubrań. Pozwala to na bezproblemowe prasowanie delikatnych, czarnych tkanin. Kolejna funkcja warta uwagi to system 4AntiCalc, który zapobiega osadzaniu się kamienia dzięki czemu wydłużamy żywotność żelazka nawet o kilka lat. Napełnianie zbiornika woda jest banalnie proste i krótkie. Gwarancja wynosi 24 miesiące bez możliwości przedłużenia.

Cena żelazka nie jest przesadnie wysoka, z pewnością to cena adekwatna do oferowanych funkcji.

R

Zalety

– szybkość nagrzewania,
– strumień pary o wysokiej mocy,
– wiele funkcji prasowania.
Q

Wady

– mała pojemność pojemnika na wodę.

Jeszcze nie wiesz jakie dobre żelazko kupić? Wypróbuj pozycje numer 3, czyli BRAUN TS 775TP TEXSTYLE 7

dobre żelazko opinie
Produkt firmy Braun to żelazko, które ma moc na poziomie 2400 W. Oferuje uderzenia pary 200 g/min. Stopa żelazka posiada aż 3 aktywne strefy pary, które zapewniają świetną wydajność. Warto mieć na uwadze, że omawiana szafirowa stopa grzejna zapewnia bezproblemowy poślizg przy każdym rodzaju materiału. Zmienna moc pary, która może wynosić od 0 do 50g/ minutę pozwala nam na bezproblemową prace na wszystkich rodzajach tkaniny. Otwarta, ergonomiczna rączka pozwoli nam na pewny chwyt co zapewni bezpieczeństwo i stabilność podczas prasowania każdej powierzchni. Produkt posiada 400 ml pojemnik na wodę, który pozwala na długa i wydajną pracę. Blokada kapania to kolejna świetna funkcja – Anti Drip, zapobiega zachlapaniem. Braun oferuje nie tylko gwarancję 24 miesięczna, ale także 60 dniową możliwość zwrotu towaru, gdy nie spełni naszych oczekiwań.

Firma Braun od wielu lat dostarcza nam produkty wysokiej jakości, które cenowo wyglądają bardzo korzystanie na tle konkurencyjnych urządzeń parowych.

R

Zalety

– szybkość nagrzewania,
– funkcja Anti Drip,
– wydajny pojemnik na wodę.
Q

Wady

– ciężki.

Przedostatni produkt na naszej liście to MPM MZE-04/C CZARNO-ZIELONE

żelazko parowe pionowe ranking
Żelazko to charakteryzuje się przede wszystkim wysokim poziomem bezpieczeństwa oraz niska cena. Uderzenie pary na poziomie 75g/ minutę. Zakres mocy tego modelu Urządzenie posiada funkcję VERTICAL IRONING, czyli prasowanie w pionie. Zbiornik pomimo małej pojemności (330 ml) jest bardzo wydajny i zagwarantuje nam długą pracę urządzeni bez dolewania wody. W urządzeniu jest lampka kontrolna, która informuje nas o temperaturze żelazka. Dzięki temu możemy zapobiec przegrzaniu tego nowoczesnego żelazka. Dodatkowe systemy warte naszej uwagi to system ANTI-DRIP, które zapobiegają kapaniu podczas prasowania w niskich temperaturach. Kolejna funkcja to system SELF CLEAN, który pozwala na samooczyszczanie z osadu zbierającego się wewnątrz żelazka. MPM MZE-04/C pozwala nam wyregulować zarówno temperaturę jak i moc pary. Urządzenie to wyróżnia się ciekawym wyglądem. Gwarancja producenta wynosi zaledwie 24 miesiące.

Cena żelazka MPM MZE-04/C wyróżnia się na tle konkurencyjnych modeli żelazek parowych. Pomimo niskiej ceny produkt to bardzo wydajny i dobry jakościowo sprzęt.

R

Zalety

– długi, wytrzymały kabel zasilający,
– szybkość nagrzewania,
– niska cena.
Q

Wady

– waga.

PHILIPS AZUR PERFORMER PLUS GC4527 – ostatnia pozycja w naszym zestawieniu na rok 2018

ranking żelazek parowych
Żelazko parowe Philips oferuje moc 2600 W co gwarantuje szybkie nagrzanie stopy urządzenia. Silne uderzenia pary do 220g, które zapewniają rozprasowywanie najbardziej opornych zagnieceń. Dzięki stopie żelazka, która bez problemu porusza się na każdym materiale możemy w krótkim czasie wyprasować każdą tkaninę. Stopa gwarantuje najlepszy poślizg i jest w pełni odporna na zarysowania. Końcówka żelazka to Triple Precision, ułatwia ona prasowanie miejsc, które są trudno dostępne. Gładki kształt końcówki gwarantuje bezpieczeństwo i brak możliwości rozerwania nawet najbardziej delikatnych materiałów. Niska waga urządzenia pozwala na proste manewry żelazka po ubraniach. W żelazku znajduje się system self clean, który samodzielnie oczyszcza urządzenie z kamienia zebranego podczas prasowania. Poprawia to znacząco nie tylko wydajność żelazka, ale także żywotność. Zalecamy zapoznać się z przytłaczająco pozytywnymi komentarzami na Żelazko parowe philips opinie. Gwarancja wynosi 24 miesiące, co jest standardem w przypadku sprzętu RTV/AGD.

Cena PHILIPS AZUR PERFORMER PLUS GC4527 kwalifikuje się do średniej półki cenowej. Jest to na pewno dobre żelazko parowe warte Twojej uwagi.

R

Zalety

– lekka konstrukcja,
– szybkie nagrzewanie,
– łatwość obsługi.
Q

Wady

– mały pojemnik na wodę.

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu żelazka parowego? Jak wybrać najlepsze żelazko parowe?

Gdy podejmiemy decyzje o zakupie takiego urządzenia warto na pewno skorzystać z naszego rankingu, który prezentuje najlepsze produkty na rynku. Najlepsze żelazko wybrać musimy w oparciu o oferowane zabezpieczenia, funkcje, dodatki oraz cenę i gwarancję. Bezpieczeństwo, które determinujemy poprzez posiadanie takich funkcji jak np. automatyczne wyłączanie w przypadku bezczynności. Kolejne funkcje które warto mieć na uwadze to między innymi: automatyczna regulacja pary, self clean (samooczyszczenie), system ANTI-DRIP (zapobiega kapaniu w przypadku prasowania w niskich temperaturach). Kolejną funkcją, która może być istotna dla niektórych użytkowników to Vertical Ironing, czyli prasowanie w pionie. Dodatki, czyli dodatkowe podkładki do prasowania także mogą mieć wielkie znaczenie. Cena to bardzo istotny aspekt, który w żaden sposób nie powinien zostać zbagatelizowany. Celuj w taki produkt, który spełnia Twoje wymagania i spełnia założenia cenowe. Ostatnie to gwarancja, upewnij się, że produkt jakim się interesujesz posiada gwarancję producenta. Zwróć uwagę na długość okresu gwarancyjnego oraz na jego formę.

 dobre żelazko parowe

Cena, czyli ile kosztuje dobre żelazko parowe oraz czy da się zaoszczędzić na zakupie?

Cena poszczególnych modeli żelazek parowych może się znacząco różnić. Żelazko parowe ranking 2018 przedstawia produktu z każdej półki cenowej co pozwala na wybranie idealnego produktu, który nie obciąży znacząco naszego portfela. Jak zaoszczędzić na zakupie żelazka parowego? Po pierwsze sprawdź wiele sklepów online oraz stacjonarnych. Cena w zależności od wybranego sklepu może się różnić nawet o 30%. Najniższe ceny oczywiście dostępne są w sklepach internetowych. Jeżeli znajdziemy już żelazko parowe, które definitywnie chcemy zakupić porównaj ceny w wielu sklepach online. Po porównaniu cen warto sprawdzić, czy sklep oferuje zniżkę na np. pierwszy zakup, zakup kilku produktów czy np. rejestrację lub zapisanie się do newsletteru. Często za jedną czynność np. polubienie fanpage na Facebooku możemy otrzymać zniżkę nawet 10%. Warto korzystać z rabatów, kuponów czy np. zakupu ratalnego. Zakup na raty w wielu przypadkach może okazać się zbawienny. Pozwala nam bowiem na rozłożenie spłaty jednorazowej na kilka wpłat rozłożonych w czasie.

Żelazko parowe opinie – czy warto polegać na opiniach online?

Temat opinii to dosyć kontrowersyjny aspekt. Czy warto poświęcać nasz czas na czytanie opinii innych użytkowników, kiedy tak wiele z nich może być fałszywych? Zdecydowanie warto! Pamiętaj by kierować się tylko opiniami zweryfikowanych użytkowników. Opinie o których mowa to te, które potwierdzone są dokumentem zakupu. Dokument zakupu gwarantuje nam, że dana opinia została wystawiona przez osobę, która faktycznie miała kontakt z danym produktem. Podczas czytania opinii na stronie sklepu warto posiłkować się tymi, które są obszerne i posiadają wypunktowane plusy i minusy żelazka parowego. Kolejnym dobrym miejscem, w którym znajdziemy opinie to fora dyskusyjne dotyczące takich produktów. Jest wiele for na których z reguły kobiety prowadzą dyskusje na temat poszczególnych produktów oraz ich jakości. Możesz bez problemu utworzyć na takim forum własny temat dotyczący danego produktu lub dołączyć do istniejącego tematu i wypytać o interesujące Ciebie kwestie. Pamiętaj, aby także wystawić opinie o swoim zakupie, gdy przetestujesz swój nowy zakup

Gwarancja

Gwarancja to bardzo istotny temat, którego nie warto pomijać. Koniecznie zwróć uwagę na długość okresu gwarancyjnego. Produkty RTV / AGD bardzo często się psują. Wpływa na to wiele czynników, może dojść do awarii, uszkodzenia mechanicznego lub zepsucia jednego elementu, który dyskwalifikuje pracę całego urządzenia. Właśnie z tego powodu warto zakupić produkt taki, który posiada długą gwarancję. Zalecane minimum to 24 miesiące. Warto też dowiedzieć się jaki charakter gwarancji ma dany produkt. Podstawowa gwarancja wiąże się z tym, że koszty wysyłki uszkodzonego produktu pokrywa nabywca. Gwarancja typu door to door gwarantuje nam nie tylko szybki serwis, ale także brak dodatkowych kosztów z tytułu wysyłki produktu. Pozwala nam to także zaoszczędzić wiele czasu i uniknąć niepotrzebnych nerwów. Podczas zakupu koniecznie upewnij się, że gwarancja producenta obowiązuje w Polsce. Bywa, że czasem zakupiony produkt może być importowany zza granicy i wysyłka kosztować może w takiej sytuacji więcej niż nowe urządzenie.

Podsumowując ogół zalet tego typu urządzeń.

To już wszystko co przygotowaliśmy w dzisiejszym artykule. Dzisiejszy ranking to nie tylko zestawienie najlepszych żelazek w różnych przedziałach cenowych, ale także najcenniejsze informacje dotyczące zakupu w jednym miejscu. Po zapoznaniu się z całym artkułem wiesz już jak wybrać żelazko parowe. Wiesz już czym charakteryzuje się dobre żelazko parowe. Warto nadmienić, że artykuł ten nie jest sponsorowany i wszystkie propozycje widoczne w rankingu to personalne zdanie naszych specjalistów. Nasz zespół korzystał z bazy wszystkich produktów tej kategorii i wybierał urządzenia takie, które będą świetnym wyborem dla użytkownika z każdym budżetem. Dobre żelazko opinie to temat, którym musisz się zainteresować by uniknąć złego zakupu. Mamy nadzieje, że żelazko parowe pionowe ranking to zestawienie, które pomogło Ci w wyborze odpowiedniego produktu dla siebie. Jeżeli skorzystaliście z naszego zestawienia a porady dotyczące zakupu były pomocne to koniecznie udostępnij ten materiał swoim znajomym, którym także pomocna dłoń może się przydać.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie żelazko parowe
Average rating:  
 2 reviews
 by Anonymous

Ja w swoim domu mam Laurastar i jest super, nie muszę mieć osobno deski i żelazka, zajmuje mniej miejsca, łatwy w użyciu i dokładnie prasuje zagniecenia na tkaninach

 by Anonymous

Cenna wskazówka! Właśnie miałam podobny dylemat, co pani powyżej. 🙂 Wiem, że Braun (zresztą rodzinna tradycja poniekąd :P), tylko nie wiedziałam który.