Najlepsze żelazko elektryczne – BRAUN IRONS SI 9187EWH

Sposób na to jak mieć proste rzeczy, zawsze idealnie wyprasowane i ułożone jest tylko jeden – żelazko elektryczne. Oczywiście wybór takiego urządzenia nie należy do najprostszych, gdyż na rynku znajdziemy masę różnego rodzaju rozwiązań od wielu firm czy też marek, które będą prześmigiwały się w tym, aby zdobyć naszą uwagę. Niestety nie możemy tego odwlekać, gdyż prędzej, czy później okaże się, że pogięta koszula, czy też nie wypracowane spodnie nie będą o nas świadczyły zbyt dobrze i do czasu dopóki jesteśmy jeszcze nastolatkami a naszym praniem zajmują się rodzice może nie robi to dla nas większego znaczenia, ale wraz z biegiem czasu wybór odpowiedniego żelazka będzie niezwykle istotny.

.

Żelazka elektryczne, czy faktycznie warto?

Żelazka możemy podzielić na dwa rodzaje przewodowe i bezprzewodowe. Bez względu na to na jaki się zdecydujemy faktycznie warto zakupić jakiekolwiek żelazko. Niemniej należałoby się zastanowić, czy produkt za kilkadziesiąt złotych będzie faktycznie wystarczający, czy może jednak dołożyć trochę więcej, aby nabyć coś o znacznie lepszego co posłuży nam przez wiele lat. Ostatecznie jednak gdy stajemy przed wyborem zakupu żelazka to w przypadku przewodowych rozwiązań powinniśmy zwrócić uwagę na elastyczność użytkowania i wygodę w dostępie do różnego rodzaju zakamarków na naszych ubraniach. Chodzi o to, aby kabel nam nie przeszkadzał. W przypadku bezprzewodowych działają one w oparciu o specjalną podstawkę nagrzewająca, dzięki czemu są mobilne, ale z drugiej strony wymagają nieco więcej czasu bo zanim się nagrzeje owa podstawkę, a dopiero później żelazko no to chwila minie.

Słów kilka o produkcie

na rynku jest wiele żelazek elektrycznych. Istotne jest jednak to by patrzeć nie tylko na ich funkcje, ale także na jakość wykonania, czy też wygodę użytkowania. Stąd też BRAUN IRONS SI 9187EWH jest tym produktem, na którym dzisiaj się skupimy.

9187EWH31

BRAUN IRONS SI 9187EWH  – rozwiązanie dla każdego

BRAUN IRONS SI 9187EWH to jedno z ciekawszych rozwiązań żelazek elektrycznych z jakimi możemy spotkać się na rynku. Przedstawiamy je nie dlatego, że jest najlepsze ze wszystkich i nic już lepszego nie znajdziemy i tylko jem mieć musimy, ale dlatego, że ma wszystko to co powinno mieć dobre żelazko w rozsądnej cenie. Dostajemy tutaj niezwykle skuteczne, funkcjonalne i przede wszystkim pełne innowacyjnych rozwiązań żelazko, które z jednej strony doskonale i szybko wyprasuje nasze ubrania a z drugiej strony Będzie chroniło tkaniny przed uszkodzeniem.

Jego moc to aż 2800w lecz cechą, która wyróżnia je na tle konkurencji jest bardzo duży wyrzut pary na poziomie 230g/min  zarówno w pionie, jak i w poziomie. To, że stykamy się tutaj z marką BRAUN widać od samego początku a to wszystko za sprawą opatentowanego, dostępnego tylko u tego producenta wygiętego u dołu kształtu stopy, który zapewnia łatwość w manewrowaniu po naszych ubraniach dzięki temu bez przeszkód rozpisujemy wszelkie zagięcia materiału. No i najważniejsze, a przynajmniej najważniejsze dla tego kto choć raz próbował wyprasować idealnie swoją koszulę bez żadnego zagniecenia, czy też poplamienia jej wodą. Rozwiązanie to posiada specjalną ulepszoną blokadą kapania dzięki temu przesuwając, czy przenosząc żelazko nad naszymi ubraniami żadna kropelka nie spadnie  i nie pozostawi  plam co w przypadku pośpiechu bywa bardzo często spotykane.

Oprócz tego dostajemy tutaj szereg nowatorskich technologii w tym między innymi opisaną wcześniej stopę pozwalającą na prasowanie  na przykład po kieszeniach i guzikach, czy też technologie iCare  chroniącą są przed przypaleniem naszych ubrań. Fajnym dodatkiem jest tak, że technologia auto off, która wyłącza się po 8 minutach w pozycji pionowej lub 30 sekundach w pozycji poziomej. Dzięki temu nie musimy się zastanawiać, czy wyłączyliśmy żelazko i jechać znowu przez pół miasta po to, aby sprawdzić, że faktycznie je wyłączyliśmy (zobacz jak działa ten produkt: ).

Opinie i recenzje na temat produktu

Przyglądając się bliżej opiniom faktycznie stykamy się głównie z samymi zaletami i pochwałami.  W szczególności należy podkreślić niewielką masę dzięki czemu z łatwością przeniesiemy żelazko, czy też użyjemy opcji dużego wzrostu pary. Żelazko szybko się nagrzewa. Wiele osób podkreśla także detale z jakimi zostało opracowane całe urządzenie w szczególności pod kątem poszczególnych spoin, jak i połączeń charakteryzujących się dużą jakością wykonania.

9187EWH21

Słów kilka o innych rozwiązaniach

Jak już wspomnieliśmy na rynku możemy spotkać się także z innymi produktami, które pod różnymi aspektami będą lepsze lub gorsze od tego opisywanego.Gdy jesteście zainteresowanie rankingiem dobrych żelazek  zapraszamy na https://przemianydomowe.pl/jakie-zelazko-parowe-opinie-ranking/

Dla porównania przedstawimy dwa produkty. Jednym z nich jest żelazko parowe od Philipsa EasySpeed Plus.  Dostajemy tutaj moc na poziomie 2100 W, która również zapewnia nam bardzo szybkie nagrzewanie a także duże wypuszczanie pary pod kątem 30 g na minutę Co również powinno wystarczyć do usuwania przynajmniej większości zagnieceń. Z pewnością cechą wyróżniającą jest tutaj obecność ceramicznej stopy, która pozwala na szybki prowadzenie żelazka a także bardzo duża pojemność zbiornika na wodę – dzięki temu nie musimy często jej dolewać. Z podobnych funkcji Znajdziemy tutaj między innymi funkcję automatycznego wyłączania, czy też specjalnie zaprojektowaną stopę dzięki czemu z łatwością wyprasujemy obszary na przykład pod guzikami, czy też w kieszeniach. No i cena jest także dwukrotnie mniejsza. Wszystko fajnie, tylko ta jakość wykonania pozostawia wiele do życzenia.

Drugim produktem jest żelazko parowe SINGER SNG 4.23 będące jednym z topowych rozwiązań dla osób oszczędzających na tego typu produktach. Dostajemy tutaj między innymi kontrolka temperatury, pionowy i poziomy wyrzut pary, spryskiwacz i dozownik wody a także strumień pary na poziomie do 25 g na minutę oraz moc na poziomie 2200w. Całość jest dość lekka i może nie zachwyca pod kątem jakości wykonania i solidności, ale  dostałem tutaj bardzo rozsądny stosunek jakości do ceny.

Kilka słów podsumowania recenzji żelazka elektrycznego BRAUN IRONS SI 9187EWH

Ostatecznie stykamy się tutaj z rozwiązaniem niezwykle interesującym, które choć kosztuje nieco więcej niż podstawowe żelazko pozwalające nam uprasowanie ubrania to jednak dostajemy w zamian za to bardzo wysoką jakość wykonania, którą widać i czuć używając tego urządzenia. Do tego zyskamy niepowtarzalną moc, duży wyrzut pary, a także szereg innowacyjnych technologii, które koniec końców pozwolą nam zaoszczędzić czas na prasowaniu i ono same przestanie być, aż tak męczące. Dlatego też jeżeli chcesz zacząć dbać o swoje ubrania, faktycznie powinieneś rozważyć zakup żelazka elektrycznego czy dobrej parownicy do ubrań, a może też i tego produktu.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

BRAUN IRONS SI 9187EWH Recenzja
Average rating:  
 0 reviews