Zastanawiasz się nad wyborem myjki do okien w 2024, która niesamowicie ułatwi nam żmudny proces czyszczenia okien? Aby zakupić odpowiednie urządzenie, należy wziąć pod uwagę wiele czynników. Nie możemy bowiem kierować się jedynie ceną lub opiniami innych. Z tego właśnie względu powinniśmy zapoznać się z zestawieniami przygotowanymi przez fachowców, doświadczone osoby w tych urządzeniach oraz oczywiście zweryfikowanych użytkowników, którzy potwierdzili zakup produktu i przez pewien okres go użytkowali. Tylko wtedy będziemy mogli mieć pewność, że zakupiony przez nas produkt spełni nasze oczekiwania i zostanie w rodzinie na długo. Sprawdźmy zatem bez owijania w bawełnę jaka jest najlepsza myjka do okien w rankingu przygotowanym przez naszą stronę.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
KARCHER WV 5

KARCHER WV 5

9.7

Drogi

Allegro Logo
VILEDA WINDOMATIC ŚCIĄGACZKA DO OKIEN ELEKTRYCZNA

VILEDA WINDOMATIC

9.5

Średni

Allegro Logo
LEIFHEIT ZESTAW ODKURZACZ DO SZYB DRYCLEAN

LEIFHEIT DRY&CLEAN

9.4

Drogi

Allegro Logo
Kanwood Sargo e1701428930201

Kanwod Sargo

9.3

Tania

Allegro Logo

TEESA MYJKA DO OKIEN SMOOTH TOUCH

TSA 5010

9.3

Średni

Allegro Logo

KARCHER WV 2

KARCHER WV 2

9.2

Drogi

Allegro Logo

Zwycięzcą rankingu jest niezawodny i uwielbiany przez wszystkich KARCHER WV 5 PLUS 1633 4400

myjki do okien ranking

Podczas poszukiwania myjki do okien karchera, opinie powinny być brane pod uwagę szczególnie jeśli mowa o tym modelu. Jest to unowocześnienie 2024 poprzedniej wersji, który może pochwalić się pojemniejszą baterią. WV 5 Plus charakteryzuje się również trzystopniowym wskaźnikiem LED, dzięki czemu dowiemy się kiedy najlepiej podładować rozładowaną baterię, lub wymienić na drugą. Jest to bardzo dobra myjka do okien, gdyż nie jest tak ciężka jak poprzednie wersje, a ponadto kultura pracy jest o wiele lepsza. Cichsze, lżejsze i bardziej poręczne urządzenie to cechy, jakie wyróżniają tego Karchera od innych urządzeń czy poprzednich modeli. Całość została zaprojektowana w bardzo intuicyjny sposób, dzięki czemu nie będziemy mieć żadnych problemów z, na przykład, wymianą pojemnika z brudną wodą czy dolanie mieszanki czyszczącej. Karcher WV 5 Plus może się również pochwalić dodatkowym wyposażeniem dodatkowym, w którym znajdziemy koncentrat do mycia okien, butelkę ze spryskiwaczem, pad z mikrofibry, czy jedną baterię.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten produkt, jest jedną z najwyższych na rynku. Jednakże, nie płacimy tutaj za markę, jak zapewne myślicie, lecz za niesamowitą jakość wykonania.

R

Zalety

– Regulowana odległość ssawki,
– Bardzo prosta w obsłudze,
– Ergonomiczny uchwyt,
– Wskaźnik naładowania baterii.
Q

Wady

– Bardzo droga.

Jeżeli szukacie alternatywy i dbacie o opinie, myjka do okien VILEDA WINDOMATIC ŚCIĄGACZKA DO OKIEN ELEKTRYCZNA z pewnością was zainteresuje!

 najlepsza myjka do okien ranking
Kolejnym wyborem naszych ekspertów padła myjka, firmy Vileda. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż charakteryzuje się prostotą oraz efektywnością. Myjka ta służy raczej jako ściągaczka i do takiej aktywności jest polecana. Z tego właśnie względu rekomendowane jest uprzednie umycie szyby preparatem, a następnie skorzystanie z opisywanej przez nas ściągaczki. Dlaczego jednak warto zastanowić się nad tym wyborem? Najtrudniejszym i zarazem bardzo żmudnym procesem mycia okien jest wycieranie do sucha. To wtedy cała nasza praca może zostać zniweczona przez pojawienie się smug, o co nietrudno. Wtedy właśnie albo będziemy zmuszeni do powtórnego umycia okna, albo je zostawimy. Z pomocą przyjdzie nam elektryczna ściągaczka do okien, która jest w stanie idealnie ściągnąć ciecz z okna, zostawiając je czyste i bez żadnych zabrudzeń. Model VILEDA może pokryć do 60m2 powierzchni na jednym ładowaniu. Jest to bardzo dobry wynik, ukazujący jak efektywne jest to urządzenie.

Jedynym minusem urządzenia jest czas ładowania baterii, który wynosi aż 6 godzin. Spowodowane jest to niebywale dużą mocą urządzenia. Oczywiście plusem tego jest fakt, że każda kropla zostanie z okna ściągnięta. Cena jednak to nasz sprzymierzeniec – jest to jedna z najtańszych alternatyw dostępna na rynku.

R

Zalety

– Bardzo duża moc,
– Łatwa w obsłudze,
– Tania.
Q

Wady

– Długi czas ładowania.

Trzecim urządzeniem wartym waszej uwagi jest LEIFHEIT ZESTAW ODKURZACZ DO SZYB DRY&CLEAN Z DRĄŻKIEM

dobra myjka do okien
Zestaw odkurzacz do szyb dry&clean to bardzo ciekawe rozwiązanie dla osób, które poszukują nadzwyczaj wydajnej ściągaczki. Mamy tutaj do czynienia z bardzo interesującą technologią, która poprawia wydajność urządzenia i sprawia, że korzystanie z tego odkurzacza do szyb jest o wiele przyjemniejsze. Mowa tutaj o specjalnym systemie, który włącza odkurzacz dopiero po zetknięciu go z powierzchnią. Dzięki temu nie tracimy baterii i zawsze mamy do dyspozycji pełną moc. W porównaniu do poprzedniej oferty, otrzymujemy tutaj dłuższy czas pracy na jednym ładowaniu, aż do 35 minut. Zaletą, która spodoba się nawet najbardziej wymagającym użytkownikom jest możliwość korzystania z urządzenia pod każdym kątem. Nie musimy zatem martwić się o gimnastykowanie się na wysokości – urządzenie nie sprawia żadnych problemów i można je używać poziomo, czy nad głową. Jeśli chodzi o dodatkowe akcesoria, należy również wspomnieć o specjalnej przedłużce dodawanej do każdego urządzenia. Pozwoli ono zamocować odkurzacz i umyć trudno dostępne miejsca oraz wysokie okna.

Cena, jaką przyjdzie nam zapłacić za ten odsysacz jest delikatnie większa, niż w przypadku pozycji numer dwa, lecz mieści się ona w średnim przedziale cenowym.

R

Zalety

– Możliwość korzystania pod każdym kątem,
– Wymienne końcówki,
– Bogate wyposażenie dodatkowe.
Q

Wady

– Po pewnym czasie problemy z akumulatorkiem.

Myjka do okien ranking na czwartym miejscu umieszcza produkt TEESA MYJKA DO OKIEN SMOOTH TOUCH TSA 5010

myjki do okien opinie
Jest to bardzo atrakcyjna oferta, która przyciągnęła wielu użytkowników swoim prostym, lecz nowoczesnym wyglądem. Co więcej, produkt ten idealnie spisuje się do mycia okien oraz innych powierzchni glazurowych takich jak płytki łazienkowe. Poradzi sobie również z lustrem oraz kabiną prysznicową. W porównaniu do poprzednich urządzeń, nie jest to jedynie ściągaczka. Znajdziemy tutaj również rozpylacz do płynu, dzięki czemu nie musimy oddzielnie myć okna, a potem korzystać ze ściągaczki. Jednakże, przed rozpyleniem preparatu do mycia okien, możemy po prostu odkurzyć różne zakamarki i pozbyć się brudu z trudno dostępnych miejsc. Producenci zaoferowali nam tutaj zamienne ssawki w rozmiarach 28 i 17 centymetrów. Są to standardowe wielkości. Jeżeli zastanawiasz się jaką myjkę do okien najlepiej wybrać, warto zastanowić się właśnie nad tym jaką moc oferują i na jak długo wystarcza bateria. W przypadku tego modelu, mamy do dyspozycji 3,7V akumulator o pojemności 2000mAh, który starcza na 40 minut ciągłej pracy.

Cena tego urządzenia ostatecznie zadecydowały o umieszczeniu tej myjki do okien w rankingu. Jest to bardzo tania opcja, ze wszystkimi najważniejszymi elementami.

R

Zalety

– Długi czas pracy,
– Dużo dodatkowych akcesoriów,
– Myjka i ściągaczka w jednym.
Q

Wady

– Trudno dostępna.

Ostatnią opcją, którą polecamy jako alternatywne rozwiązanie, jest KARCHER WV 2 PLUS 1633 3010

myjka do okien ranking
Podobnie jak w przypadku zwycięzcy rankingu, Karcher oferuje wszystko, co najlepsze. Mamy tutaj do dyspozycji bardzo niską wagę połączoną z dużą mocą oraz komfortowym chwytem. Ponadto, znajdziemy tutaj również wskaźnik LED wskazujący stan naładowania baterii. Pomimo tego, że producenci nie zaoferowali nam myjki i ściągaczki w jednym, zagwarantowano nam natomiast spryskiwacz z padem wyłożonym materiałem z mikrofibry. Dzięki temu bez problemu nałożymy preparat czyszczący, a następnie skorzystamy z Karchera i pozbędziemy się całej wody bez zacieków. Podobne rozwiązanie znaleźć możemy w przypadku zwycięzcy tego rankingu, czyli Karchera WV 5. W zestawieniu najlepszych myjek do okien w rankingu, uwzględniliśmy ten model gdyż oferuje pojemny akumulator oraz bardzo wysoką efektywność, a jeśli porównamy opinie tej myjki do okien, zorientujemy się jak idealnie ściąga wszystkie zabrudzenia i nie pozostawia żadnych smug.

Cenowo jest to pośrednie rozwiązanie między bardzo drogim Karcherem z pierwszego miejsca oraz alternatywnych ściągaczek. Jednakże, jest to wciąż droga opcja.

R

Zalety

– Bardzo wydajna,
– Komfortowa,
– Nie pozostawia żadnych smug.
Q

Wady

– Droga.

Jak znaleźć odpowiednią myjkę do okien?

Zastanawiasz się jak określić czy wybrane przez nas urządzenie będzie dobra myjka do okien? Aby odpowiednio dobrać urządzenie i nie martwić się o to, że po miesiącu będziemy musieli szukać nowego, należy zwrócić uwagę na wiele aspektów, lecz tak naprawdę tylko na czterech powinniśmy się skupić. Mowa tutaj oczywiście o wydajności, wielofunkcyjności, dodatkowym wyposażeniu oraz czasie pracy. Interesującą lekturą, która dostarczy wam co nieco wiadomości na temat myjek ciśnieniowych jest https://muratordom.pl/remont-domu/eksploatacja-domu/myjka-do-okien-myjka-do-szyb-aa-gnwy-Qgcn-sMqM.html. Znajdziecie tam podstawowe informacje na temat tych urządzeń. Jeśli jednak zależy wam na bardziej szczegółowym opisie, zapraszamy do zapoznania się z treścią poniżej.

Efektywność urządzenia – jak sprawdzić?

Pierwszym aspektem, który wzięliśmy pod uwagę przy tworzeniu rankingu myjek do okien była oczywiście efektywność, z jaką urządzenia te pracowały. Można to określić przez to jaki silnik został wykorzystany i jaką moc on generuje. Zazwyczaj mocne silniki potrzebują dużych akumulatorów. Im większa moc, tym większa siła ssąca, a co za tym idzie tym mniejsze prawdopodobieństwo powstania zacieków lub smug. Oczywiście na efektywność urządzenia wpływają również dodatki oraz płyny czyszczące. Nie możemy zapomnieć też o końcówkach, gdyż dopiero wysokiej jakości akcesoria mogą nam zagwarantować idealnie czyste okna.

Efektywność urządzenia – jak sprawdzić?

Pierwszym aspektem, który wzięliśmy pod uwagę przy tworzeniu rankingu myjek do okien była oczywiście efektywność, z jaką urządzenia te pracowały. Można to określić przez to jaki silnik został wykorzystany i jaką moc on generuje. Zazwyczaj mocne silniki potrzebują dużych akumulatorów. Im większa moc, tym większa siła ssąca, a co za tym idzie tym mniejsze prawdopodobieństwo powstania zacieków lub smug. Oczywiście na efektywność urządzenia wpływają również dodatki oraz płyny czyszczące. Nie możemy zapomnieć też o końcówkach, gdyż dopiero wysokiej jakości akcesoria mogą nam zagwarantować idealnie czyste okna.

Gadżety oraz wyposażenie dodatkowe

Patrząc na akcesoria takich myjek, należy pamiętać o tym, że nie zawsze im więcej tym lepiej. W wypadku dodatkowego wyposażenia, musimy pamiętać o tym, by było ono wykonane z porządnych materiałów. Najtańsze gumowe końcówki szybko się zniszczą i zamiast wspomagać zbieranie, będą jedynie rozmazywać okna i doprowadzą do jeszcze większych smug niż w przypadku ręcznego docierania. Jeśli jednak zależy nam na porządnym urządzeniu, musimy pamiętać o tym, że każdy szanujący się producent dorzuca zamienne końcówki ssące, zestaw do ładowania akumulatora, a w niektórych przypadkach możemy się pokusić o produkt z przedłużkami, dzięki czemu będziemy w stanie umyć trudno dostępne miejsca oraz wysokie okna

jak myjka do okien

Funkcjonalność urządzenia

Jak myjka do okien może być wielofunkcyjna? Otóż oprócz mycia okien, produkty te mogą posłużyć jako odkurzacze zakamarków, gdzie normalnie nie udałoby się dostać odkurzaczem. Jeśli jednak mamy się trzymać funkcji mycia, to niektóre myjki do okien świetnie się spisują przy myciu powierzchni glazurowanych. Oznacza to, że będziemy mogli umyć płytki w łazience, lustra oraz kabiny prysznicowe. Oczywiście nie każde urządzenie sobie poradzi z uporczywymi brudami. Jednakże, warto na to zwrócić uwagę, gdyż wielofunkcyjność to bardzo ważny element. Wielofunkcyjność to również możliwość korzystania z urządzenia pod różnymi kątami, o czym również powinniśmy pamiętać.

Podsumowując ogół zalet tego typu urządzeń w roku 2024

Wybór odpowiedniej myjki do okien jest prosty tylko z pozorów. Aby znaleźć odpowiednie urządzenie w sezonie 2024, musimy pamiętać o wielu aspektach. Pamiętajcie o wzięciu pod uwagę pojemność akumulatora, moc ssania, dodatkowe akcesoria oraz funkcjonalność. Warto również sprawdzić długość gwarancji oraz co inni sądzą o produkcie. Jeśli jednak nie macie ochoty zbierać informacji dotyczących każdej myjki do okien, opinie karchera oraz wymienione wyżej zalety ułatwią wasz wybór.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

JAKA MYJKA DO OKIEN
Average rating:  
 0 reviews