Ile razy w życiu zdarzyło ci się sytuacja, w której to chciałaś przykręcić lub dokręcić pewną śrubkę, lecz okazało się, że twoje własne siły i pomocą śrubokręta jest niewystarczająca? Oczywiście to nie musiałbyś twoja wina, po prostu dana śrubka była już zbyt stara i przyrdzewiała w danym miejscu. Niemniej jednak problem ten mógłby się rozwiązać, gdybyś posiadał odpowiednią wkrętarkę. Nic nie sprawdzi się jednak lepiej niż wkrętarki akumulatorowe, które posiadają dość dużą mobilność, jak i długi czas pracy. Pojawia się jednak jedno kluczowe pytanie, a mianowicie jaka jest najlepsza wkrętarka akumulatorowa w 2024 roku?

Wkrętarki akumulatorowe ranking 2024

Jeżeli interesuje Cię dobra wkrętarka akumulatorowa, zajrzyj do przygotowanego specjalnie dla Ciebie rankingu zawierającego najlepsze na rynku produktów, z których z pewnością wybierzesz ten idealny dla siebie.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
wkretarka akumulatorowa GEKO

Wkrętarka akumulatorowa GEKO

9.9

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
Wkretarka akumulatorowa Bosch IXO V

Wkrętarka Bosch IXO

9.8

Średnia

Allegro Logo
 
empik logo
 
wkretarka akumulatorowa VORDON LI ION

Wkrętarka akumulatorowa VORDON

9.7

Tania

Allegro Logo
 
empik logo
AKUMULATOROWA WKRETARKA PARKSIDE

Wkrętarka akumulatorowa PARKSIDE

9.5

Droga

Allegro Logo
wkretarko wiertarka akumulatorowa MAKITA DF012DSE

Wkrętarka MAKITA DF012DSE

9.4

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
 

Zobacz także jaka dobra wiertarka udarowa do betonu sprawdzi się w twoim domu.

1. Siła i ergonomiczność

wkrętarki akumulatorowe ranking

Gdy zależy Ci na rozwiązaniu, które idealnie sprawdzi się zarówno do prac domowych, budowlanych, czy też ogrodowych to nic nie sprawdzi się lepiej niż urządzenie, jakim jest wkrętarka akumulatorowa GEKO. Stykamy się tutaj z kompaktową i bardzo poręczną wkrętarką, która dodatkowo może być używana między innymi w zacienionych miejscach, a to wszystko dzięki wbudowanej diodzie LED. Interesujące jest to, że dostajemy długi czas działania, a to wszystko dzięki akumulatorowi o 1300 mAh, a także łatwym przełączniku obrotów w lewo i w prawo. Samo urządzenie zostało wyposażone w ładowarkę, która umożliwia nam pełne naładowanie akumulatora w czasie od trzech do pięciu godzin, a także szereg adapterów i uchwytów do bitów. Zestaw został wyposażonych w 100 elementów, w tym między innymi w specjalne przejściówki, grzechotki, końcówki bity, a także wiele różnych rozwiązań. W efekcie dostajemy tutaj bardzo kompaktowe i przydatne urządzenie, które jest warte uwagi.

R

Zalety

 • wysoki stosunek jakości do ceny;
 • lekka;
 • wydajna;
Q

Wady

 • brak uwag od strony klientów;

2. Gdy zależy nam na markowym rozwiązaniu

jaka wkrętarka

Wkrętarka akumulatorowa Bosch IXO V to idealne rozwiązanie, które sprawdzi się praktycznie w każdych warunkach. Stykamy się utaj ergonomicznym, nowatorskim urządzeniem, a także technologią litowo-jonową, która nie dopuszcza do samo-rozładowania, dzięki czemu nasze urządzenie zawsze będzie gotowe do użycia. Standardowo jest ona wyposażona w możliwość zmiany obrotów w lewo lub w prawo, a także w automatyczną blokadę wrzeciona. Interesujące jest to, że urządzenie zostało wyposażone także w złącze USB typu micro po to ,aby ułatwić ładowanie i zapewnić jego jak największą wydajność. Dodatkowo posiada ono zintegrowany diodę świecącą pozwalającą na lepsze oświetlenie miejsca pracy, a także wskaźnik poziomu naładowania akumulatora, dzięki czemu nigdy nie zaskoczymy się tym, że nasza wkrętarka się rozładowała. Czas ładowania to 3 godziny, zaś ciężar urządzenia to jedyne 300 g, dzięki czemu bardzo przyjemnie trzyma się w dłoni.

R

Zalety

 • łatwość użytkowania;
 • duża moc;
 • wydajna bateria;
Q

Wady

 • brak dodatkowego wyposażenia;

3. Funkcjonalność w każdym calu

dobra wkrętarka

Jeżeli Poszukujemy rozwiązania, które idealnie sprawdzi się nawet w najbardziej wymagających warunkach, to nic nie sprawdzi się lepiej niż wkrętarka akumulatorowa VORDON LI-ION. Stykamy się tutaj z urządzeniem, które posiada aż 15 stopni do regulowania maksymalnego momentu obrotowego. Dodatkowo dzięki zastosowaniu mechanizmu udarowego pozwala ona na łatwe wiercenie nawet w bardzo twardych materiałach. Oprócz tego urządzenie zostało wyposażone między innymi w wygodny, gumowy uchwyt, czy też nowoczesną lampkę LED pozwalającą na pracę w ciemnościach. Firma Vordon stworzyła rozwiązanie, które posiada bardzo trwała baterię pozwalającą na wiele godzin pracy, a dzięki łatwemu zastosowanie w różnego rodzaju zakończeń wkrętów śrub i nakrętek pozwala ona na wykonywanie najbardziej zaawansowanych prac. Podsumowując to rozwiązanie można stwierdzić, że idealnie sprawdzi się ona zarówno w rękach amatora, jak i profesjonalistów.

R

Zalety

 • funkcjonalność;
 • łatwość użytkowania;
 • duża wytrzymałość;
Q

Wady

 • należy do droższych rozwiązań;

4. Gdy poszukujemy mocnych rozwiązania

 najlepsza wkrętarka akumulatorowa

AKUMULATOROWA WKRĘTARKA PARKSIDE jest to rozwiązanie, które posiadam bardzo mocny silnik z przekładnią dwubiegunową. W efekcie uzyskujemy bardzo wydajny i mocny sprzęt idealnie sprawdzające się w trudnych warunkach. Oprócz tego zostało ono wyposażone między innymi w ładowarkę pozwalająca na ładowanie w 60 minut (co jest wręcz konkurencyjnym wynikiem). Dodatkowo posiada między innymi lampę roboczą LED, a także 3 zakresowy wskaźnik stanu naładowania, dzięki czemu unikniemy sytuacji, w której urządzenie będzie dla nas niezbędne, a nie możemy z niego skorzystać, gdyż jest rozładowane. Interesujące jest także wygląd samej wkrętarki. Mamy tutaj do czynienia z bardzo elegancki i ergonomicznym kształtem, a dodatkowo, dzięki zastosowaniu gumowych elementów ułatwia i zapewnia stabilność wykonywanej pracy. Ponadto istnieje możliwość jej praktycznego mocowania do paska.

R

Zalety

 • korzystny stosunek jakości do ceny;
 • wysoka jakość wykonania;
 • duża moc oferowanego rozwiązania;
Q

Wady

 • brak części zamiennych w przypadku awarii;
 • po pewnym czasie akumulator szybko się psuje;

5. Bogactwo dostępnych rozwiązań

dobra wkrętarka akumulatorowa

Jeżeli interesuje urządzenie, które będzie nie tylko dawało dużą moc, ale także będzie bardzo wydajne nic nie sprawdzi się lepiej niż wkrętarko-wiertarka akumulatorowa MAKITA DF012DSE. Stykamy się tutaj jest urządzeniem, które posiadasz szereg znakomitych funkcji pozwalających na sprawne korzystanie z tego rozwiązania. Doskonałym tego przykładem jest między innymi 21 stopniowa regulacja momentu obrotu plus możliwość wiercenia, a także przestawny kąt rękojeści pozwalający na łatwe wkręcanie, czy też wiercenie praktycznie w każdej sytuacji i pozycji. Co ciekawe jest omp także wyposażone między innymi w funkcji śrubokręta, a także system Auto Stop ułatwiający wykonywanie wiercenia. Ponadto rozwiązanie to ma możliwość przełączanie obrotów w prawo i w lewo, jak i blokadę włącznika chroniącą przed przypadkowym uruchomieniem. Interesujące jest także dodatkowe wyposażenie, gdyż tutaj stykamy się między innymi z potężną ładowarką i dwoma akumulatorami, które pozwolą na ciągłą pracę, nawet w momencie, gdy jeden będzie ładowany, a drugi użytkowany. Oprócz tego oferowany zestaw posiada odpowiednią końcówkę do wkrętarki, a także walizką na akcesoria umożliwiającą jej łatwe przenoszenie. Ostatecznie więc zyskujemy bardzo komfortowe i godne uwagi rozwiązanie.

R

Zalety

 • duża wydajność;
 • korzystny stosunek jakości do ceny;
 • bogactwo różnych możliwości;
Q

Wady

 • brak informacji o stronie klientów;

Jaka wkrętarka akumulatorowa będzie najlepsza?

Zastanawiając się wyborem wkrętarki akumulatorowej powinniśmy rozważyć szereg aspektów. Zacznijmy od tego podstawowego, a mianowicie, czy faktycznie takie urządzenie jest nam niezbędny, gdyż w przypadku gdy wkręcamy tylko kilka wkrętów lub śrubek w ciągu całego roku, to wydawanie pieniędzy na coś, co można zrobić w kilka chwil przy pomocy zwykłego śrubokręta raczej jest zbyteczne. Niemniej jednak ostateczna decyzja zależy tylko i wyłącznie od nas samych. Tak czy inaczej wkrętarka akumulatorowa będzie idealnym rozwiązaniem w szczególności momencie, gdy zajmujemy się majsterkowaniem znacznie częściej niż tylko od święta. Niemniej jednak na rynku w 2024 możemy spotkać się z ogromną różnorodnością wielu modeli. Oczywiście wiele z nich będzie posiadało analogiczne funkcje, jednakże są i takie, które zależą od marki i firmy, z jaką się zetkniemy. Dlatego też, jeżeli zastanawiamy się na zakupem wkrętarki akumulatorowej, warto zastanowić się nad tym, co powinna ona posiadać.

wkrętarki akumulatorowe ranking

Wkrętarka akumulatorowa, jak wybrać dobre rozwiązanie?

Jako, że wkrętarka akumulatorowa ma służyć w miejscu, gdzie nie mamy dostępu do gniazdka, to przede wszystkim musi ona cechować się odpowiednimi poziomem baterii. Tak naprawdę wybierając sobie wkrętarkę powinniśmy zwrócić uwagę na dwa główne parametry, a mianowicie czas pracy, a także czas ładowania. Oczywiście w momencie, gdy będziemy mieli do dyspozycji dwa akumulatory pod warunkiem, że będą one w zestawie, to już czas ładowania nie jest aż tak ważny. Niemniej jednak takie zjawisko jest bardzo rzadkie dlatego też powinniśmy skupić na tych parametrach. Czas pracy mówi o tym. jak długo dane urządzenie wytrzyma przy pracy ciągłej na jednym ładowaniu. Czas ładowania to jak sama wskazuje, jest to czas potrzebny do naładowania baterii to maksimum. W efekcie, gdy czas pracy jest krótszy od czasu ładowania może się okazać, że przy wymagającej pracy i tak ostatecznie skończymy ze śrubokrętem w ręku, nawet posiadając kilka akumulatorów, dlatego też warto wybierać te rozwiązania, które mają stosunek korzystniejszy dla czasu pracy.

Ponadto w sprzedaży spotykamy się z trzema rodzajami akumulatorów. Najbardziej popularnym są te litowo-jonowe, gdyż są lekkie, trwałe i nie dopuszczają do samozadowolenia w momencie, gdy nie używamy naszego urządzenia. Niemniej jednak w momencie, gdy zależy nam na dużej pojemności o wiele lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości akumulatorów niklowo-metalowo-wodorowych lub też niklowo-kadmowych. Kiedyś ustaliliśmy długość pracy naszego urządzenia pozostaje jeszcze zwrócić uwagę na aspekt mocy. Jest to niezwykle istotny parametr, który mówi nam nie tylko o długości pracy, ale także wytrzymałość pod kątem przegrzewania się, jak i także materiałów, z jakim możemy pracować. W efekcie jeżeli poszukujemy wkrętarki, która idealnie sprawdzi się do twardych materiałów, to już nie każdy produkt dostępne na rynku będzie idealny dla nas. Z tego właśnie powodu im większa moc, tym większe możliwości.

Innym istotnym elementem jest obudowa. Tutaj oczywiście wszystko zależy od marki, modelu, a także koncepcji projektantów Niemniej jednak sposób ułożenia przycisków, jak i wygoda trzymania w ręce będzie miała tutaj kluczowe znaczenie, w szczególności w momencie, gdy będziemy wykorzystywać wkrętarkę przez długi okres czasu. Obudowa może przybrać literę T lub P. W pierwszym przypadku są to głównie narzędzie skierowane do wkręcania otworów. W drugim będą one miały głównie zadanie, jakim jest wiercenie otworów. To co jest dla nas najbardziej istotne, będzie miało wpływ na to, jaki model wybierzemy. Na koniec pozostaje jeszcze aspekt wagi. Jakby nie patrzeć wkrętarka akumulatorowa służy temu abyśmy mogli ją wygodnie trzymać w ręce i wkręcać poszczególne wkręty. W momencie więc, gdy będzie dla nas zbyt ciężka nie będziemy w stanie utrzymać jej zbyt długo, co również przełoży się na mniejsza wydajność pracy. Dlatego też warto poszukać modelu, którego waga nie będzie zbyt duża, a dzięki czemu nie będziemy się tak szybko męczyć. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej, zajrzyj tutaj: https://www.budujesz.pl/wiadomosc/wkretarka-akumulatorowa-jak-wybrac-ktora-najlepsza/6478/.

Akcesoria dodatkowe

Oczywiście oprócz popularnych rozwiązań i cech jakie powinny posiadać wkrętarki, warto także zwrócić uwagę na aspekty dodatkowe. Mowa tutaj między innymi o rozwiązaniu, o którym wspomniano wcześniej, a mianowicie o drugim akumulatorze, który jest niezwykle przydatny, gdyż pozwala nam na uniknięcie zmartwień na temat tego, czy nasze urządzenia się rozładuje. Jednakże to jeszcze nie wszystko. Wiele wkrętarek jest także wyposażony między innymi w lampkę, która pozwala na pracę nawet w dość dużych ciemnościach, oświetlając nam miejsce wkręcania, czy też o funkcji szybkiej ładowarki, która skraca czas ładowania nawet do pół godziny. Oczywiście nie zapominajmy, że każda wkrętarka akumulatorowa powinna być również wyposażona w walizkę, dzięki czemu o wiele łatwiej i bezpieczniej będziemy mogli i transportować nasze urządzenie. Nadal nie wiesz na co się zdecydować? Nie martw się, może ten filmik pomoże Ci podjąć decyzję: https://www.youtube.com/watch?v=3GqfkkOuQH4.

jaka wkrętarka

Kliknij i sprawdź ranking laserów krzyżowych 2024: https://przemianydomowe.pl/jaki-laser-krzyzowy-ranking-opinie/.

Kilka słów podsumowania o rankingu 2024

Porównując zakres aspektów, na jakie warto zwrócić uwagę podczas wyboru wkrętarki akumulatorowej, w stosunku do zaproponowanych produktów dość jasno wyróżnia się urządzenie, które powinniśmy wybrać w roku 2024. Mowa tutaj o wkrętarce akumulatorowej GEKO. Jest to rozwiązanie cechujące się dużą mocą, odpowiednią lekkością, a także doskonałą budową, która pozwala na łatwe utrzymanie urządzenia. W efekcie sprawdzi się ono idealnie do każdego typu pracy, dlatego też szukając rozwiązania, jakim jest wkrętarka akumulatorowa, warto brać je pod uwagę.

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaka wkrętarka akumulatorowa
Average rating:  
 0 reviews