Chcesz kupić biurko z elektryczną regulacją wysokości, ale nie wiesz jakie? Sprawdź najciekawsze produkty w 2024 roku!

Możliwość dostosowania wysokości biurka do naszych własnych preferencji to z pewnością świetna opcja. Jest to zarówno idealne rozwiązania dla dzieci, które rosną i potrzebują czegoś mniejszego, jak i dla osób dużo pracujących przy komputerze i wymagających nieco ruchu czy po prostu zmiany pozycji. Takim właśnie rozwiązaniem okazać się może biurko stojące elektryczne.

Jak jednak wybrać produkt idealny, aby nie popełnić gafy? Biurko elektryczne to mebel który bez żadnych wątpliwości znajdzie zastosowanie zarówno u dziecka jak i dorosłej osoby. Jednakże, nie wszyscy są ekspertami i choć możemy udać się do popularnych sklepów meblowych i sprawdzić jakie oferuje nam Ikea biurka elektryczne, to o wiele lepiej jest uzyskać szczegółowe informacje i znaleźć swój własny idealny produkt, a nie bazować wyłącznie na tym, co ma do zaoferowania jeden ze sklepów meblowych.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Stelaz biurka z Elektryczna Regulacja Wysokosci 1

Ergosolid SR21W

9.9

Droga

Allegro Logo
 
empik logo
BIURKO Z REGULACJA WYSOKOSCI BIURKO ELEKTRYCZNE 1

AD-114B-Pp

9.8

Średnia

Allegro Logo
BIURKO ELEKTRYCZNE PODNOSZONE STELAZ REGULOWANY 1

King Mount 1021

9.7

Tania

Allegro Logo
ELEKTRYCZNY STELAZ DO BIURKA PLYNNA REGULACJA 1

FlexiDesk Hi5 T-PZBIURPODHI5E65B

9.6

Średnia

Allegro Logo
STELAZ BIURKA ELEKTRYCZNA REGULACJA 2 SILNIKI 1

FlexiDesk Hi5 T-PZBIURPODHI5L68B

9.5

Średnia

Allegro Logo
Elektryczny stelaz biurkowy Spacetronik SPE 226AB 1

Spacetronik SPE-226AB

9.4

Droga

Allegro Logo
 
empik logo

Dlatego aby nie kupować biurek elektrycznych Ikei, BRW, Leyora, czy też innego producenta w ciemno, zachęcamy do sprawdzenia dzisiejszego poradnika zakupowego i analizy porównawczej najciekawszych obecnie dostępnych biurek regulowanych elektrycznie, a także foteli biurowych z masażem. Nasi eksperci mieli na uwadze szereg różnych aspektów na uwadze, decydując się wyłącznie na najciekawsze oferty. Sprawdź zatem które biurko regulowane elektrycznie będzie najlepsze w 2024 roku! 

Stelaż biurka z Elektryczną Regulacją Wysokości

ranking biurek elektrycznych

Stelaż biurka to produkt renomowanego producenta Ergosolid, model SR21W to stelaż aktualnie dostępny w trzech kolorach białym, srebrnym oraz czarnym. Stelaż ten pozwoli w kilka chwil dostosować pozycje siedząca do stojącej przy zachowaniu płynnej i cichej pracy siłowników. 

Biurko ma mocną, stabilną konstrukcję a jego waga wynosi 30 kg. Maksymalne obciążenie stelaża to 125 kg co tylko potwierdza jak stabilny i wytrzymały jest to mebel. Z parametrów technicznych warto uwzględnić przede wszystkim zakres regulacji wysokości, który wynosi 580 – 1230 mm oraz zakres szerokości 1100 – 1900 mm. 

Głośność silników nie przekracza 55 dB, a zasilanie to 100V -240V. Z istotnych funkcji mamy tutaj alarm (sygnalizujący by zmienić pozycję pracy) oraz panel sterujący, który pozwala zapisać 3 pozycje wysokości tak by 1 kliknięciem wybrać odpowiednią dla nas wysokość. 

Stelaż dostępny jest bez blatu co zatem daje możliwość wybrania we własnym zakresie odpowiedniego koloru, głębokości, szerokości blatu tak by stworzył świetnie połączenie ze stelażem. Musimy jednak pamiętać, że z uwagi na to, cena ostateczna będzie jeszcze większa – a i tak jest już wysoka.

ok
 • Funkcja alarmu;

 • Bardzo duże maksymalne obciążenie;

 • Pamięć aż 3 pozycji;

 • Duży zakres regulacji wysokości.

nook
 • Wysoka cena;

 • Brak blatu w zestawie.

BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI, BIURKO ELEKTRYCZNE

elektryczne biurko

Biurko elektryczne AD-114B-Pp/B to model do samodzielnego montażu o mocnej, zwartej konstrukcji. Montaż jest łatwy i bez problemu poradzi sobie z nim każdy kupujący. Biurko z regulacją wysokości dostępne jest w 3 wersjach kolorystycznych stelażu: szary, biały oraz czarny. 

To biurko stojące elektryczne to tak naprawdę sam stelaż, a jego podstawowe cechy to przede wszystkim możliwość dostosowania wysokości w zakresie 71 – 121 cm. Producent ZDESK w tym biurku wykorzystuje jednosilnikowy system, który pozwala na zmianę pozycji w kilka sekund. Maksymalna prędkość regulacji wynosi ok 2.5 cm/s. Dokładnie jak w przypadku poprzedniej pozycji mamy tutaj do czynienia z cichym silnikiem który generuje hałas na poziomie nie przekraczającym 52 dB.

Warto zwrócić uwagę na fakt, że nie mamy możliwości regulacji biurka gdy mowa o szerokości, a w zamawianym zestawie otrzymujemy również odpowiedni blat przez co całkowity koszt jest znacząco mniejszy w odniesieniu do zwycięzcy rankingu. W biurku znajduje się także przepust na kable co korzystnie wpływa na aranżację okablowania do komputera czy innej elektroniki.

ok
 • Pełny zestaw w cenie (stelaż + blat);

 • Świetny stosunek ceny do jakości;

 • 3 warianty kolorystyczne;

nook
 • Przeciętna jakość uchwytów do prowadzenia kabli.

Elektryczny stelaż biurkowy marki KING MOUNT KG-1021 SZARY

biurko stojące elektryczne

Model KG 1021 marki King Mount to stelaż elektryczny z jednosilnikowym systemem. To biurko podnoszone elektrycznie dostępne jest w kolorze srebrnym, cała konstrukcja waży ok 30kg natomiast maksymalna nośność wynosi 80 kg. Stelaż jest bardzo prosty w montażu a przymocowanie blatu o odpowiednich wymiarach jest równie łatwe. 

Zakres regulacji wysokości stelażu KG – 1021 to 75 – 110 CM ( 35 cm). Prędkość z jaką dostosowywana jest wysokość wynosi ok 2 cm/s. Napęd w tym modelu jest bardzo cichy, generuje hałas poniżej 50 dB. Z funkcji dodatkowych tego biurka należy przede wszystkim wymienić kontroler do zmieniania wysokości który ma możliwość zapamiętania kilku wysokości.

To, co wyróżnia ten model na tle innych z podobnej półki cenowej to przede wszystkim wyświetlacz, który wskazuje aktualna wysokość biurka. Biurko gamingowe elektryczne KG 1021 posiada 2 systemy zabezpieczające: przed przegrzaniem oraz przed przeciążeniem (szczegóły dostępne są na stronie producenta). Oprogramowanie zabezpieczające automatycznie wykrywa wszystkie awarie co gwarantuje bezpieczeństwo na najwyższym poziomie.

ok
 • Prosty montaż;

 • Wysoki poziom bezpieczeństwa użytkowania;

 • Bardzo cichy napęd.

nook
 • Jeden silnik.

 •  

ELEKTRYCZNY STELAŻ DO BIURKA PŁYNNA REGULACJA

biurko podnoszone elektrycznie

Stelaż do biurka Habys T-PZBIURPODHI5E65B model FlexiDesk marki Hi5 to jeden z ciekawszych produktów w kategorii biurka elektryczne. Jeżeli chodzi o walory wizualne- stelaż mebla w sprzedaży dostępny jest w kolorze czarnym lub białym o matowym wykończeniu. 

Taka kompozycja to klasyka i wpasuje się niemal w każde wnętrze. Co więcej, mebel charakteryzuje się wyższym poziomem stabilności aniżeli zwykłe biurka, gdyż zarówno korpusu jak i blat wykonane zostały z solidnych materiałów metalowych, a konkretniej mowa o stali węglowej walcowanej na zimno. 

Przechodząc do parametrów technicznych – zakresy wysokości stelaża to 70-120 cm, a więc całkiem sporo jeśli porównamy konkurencję. Obciążenie maksymalne natomiast jest średnie, bo wynosi 80 kg, ale to i tak wystarczająco. Waga całkowita – 22 kg, natomiast głośność pracy to ogromne zaskoczenie i pozytyw – emisja hałasu wynosi tylko 45 dB.

Możemy tutaj też zauważyć opcję pozwalającą zapis 3 wybranych poziomów wysokości. Produkt zasilany jest napięciem 220-240V, a czas rozłożenia od wartości granicznych – 20 sekund. Sam przewód zasilający ma długość 2m. Co istotne biurko z elektryczną regulacją wysokości posiada panel sterowania odporny na zapchania i wbudowany system antykolizyjny. Dodatkowym atutem jest także wyświetlacz wysokości (cm) oraz możliwość ekspresowego restartu urządzenia.

ok
 • Wysoka jakość wykonania;

 • Stabilność i wytrzymałość;

 • Łatwy montaż.

nook
 • Jeden wariant kolorystyczny.
 •  

STELAŻ BIURKA ELEKTRYCZNA REGULACJA 2 SILNIKI

biurko regulowane elektrycznie

Kolejnym wartym uwagi produktem jest również stelaż do biurka Habys T-PZBIURPODHI5L68B model FlexiDesk marki Hi5, który na rynku dostępny jest w kolorze białym oraz czarnym o niestandardowym matowym wykończeniu. To elektryczne biurko wykonane zostało ze stali węglowej walcowanej na zimno.

Parametry techniczne produktu są bardzo zbliżone do parametrów innych biurek. Jednak w przypadku tego modelu dopuszczalne obciążenie maksymalne jest wyższe i wynosi 100kg. W odróżnieniu do wcześniej wspomnianego modelu to biurko regulowane elektrycznie posiada aż 2 niemieckie silniki OKIN podnoszące blat.

Parametry techniczne biurek marki Hi5 są gwarantem szybkiej, sprawnej oraz co istotne cichej regulacji poziomu wysokości. Jednakże biurko stojące elektryczne będzie odpowiednie dla bardziej wymagających użytkowników. Model ten posiada także panel sterowania odporny na zapchania i wbudowany, inteligentny system antykolizyjny.

Producent wskazuje również, że jego produkty cechują się wyjątkową stabilnością, co przekłada się na błyskawiczne i sprawne regulowanie wysokości przy jednoczesnym wykluczeniu drgań. Sprzęt posiada międzynarodowe certyfikaty bezpieczeństwa: CE, FDA oraz RoHS.

ok
 • Stosunek ceny do jakości;

 • Wysokie dopuszczalne obciążenie maksymalne;

 • Łatwość czyszczenia.

nook
 • Głośna praca silnika.
 •  

Elektryczny stelaż biurkowy Spacetronik SPE-226AB

biurko z elektryczną regulacją wysokości

Elektryczny stelaż biurkowy Spacetronik SPE-220B to opcja warta rozważenia, jeżeli poszukujesz produktu z kategorii biurko elektryczne regulowane. Mebel w sprzedaży dostępny jest aż w trzech wariantach kolorystycznych – czarnym, białym oraz szarym o efektywnym matowym wykończeniu.

Maksymalne obciążenie to aż 100kg. Jeżeli chodzi o najważniejsze cechy produktu warto wymienić 2-stopniową konstrukcję kolumny, która zapewnia idealne dopasowanie do dowolnie wybranego przez nas blatu. Ponadto produkt posiada wbudowany dwusilnikowy system Spacetronik Ergoline, który zapewnia bardzo szybką i stabilną regulację, a samo przejście z trybu siedzącego do trybu stojącego zajmuje zaledwie 10 sekund.

Maksymalna prędkość regulacji stelaża jest na poziomie 32 mm/s, a sama głośność jego pracy oscyluje w granicach do 50 dB. Ponadto mamy dość szeroką możliwość regulacji stopnia wysokości biurka- w zakresie 69 -118cm.

Producent zadbał także o specyfikacje technologiczne- zaawansowany kontroler z funkcją zapamiętywania pozycji oraz alarmem, który wyposażony jest w wyświetlacz typu LED, programowane przyciski zapisu pozycji oraz przyciski góra i dół, a także przycisk alarmu oraz pamięci. Istotny parametr stanowi także zasilanie- 100-240V.

ok
 • Wysoka jakość wykonania;

 • Bardzo cicha praca silników;

 • Maksymalna nośność 100kg.

nook
 • Przeciętna stabilność przy maksymalnej wysokości.

 •  

Czym charakteryzuje się najlepsze biurko z regulacja wysokości? Dowiedz się na co zwrócić uwagę i podejmij właściwą decyzję!

Możliwość dostosowania wysokości w kilka chwil to duże udogodnienie. Niektóre osoby lubią a nawet powinny pracować na stojąco by poprawić krążenie krwi I utrzymać zdrową pozycję dla naszego kręgosłupa. Biurko z regulowaną wysokością świetnie nada się dla dziecka które stale rośnie a wysokość będzie można dostosować do aktualnego wzrostu dziecka. Dobierz także fotel biurowy wygodny dla kręgosłupa.

Powyższy ranking przygotowany został przez specjalistów, a dzięki ich obszernej wiedzy mogliśmy zobaczyć co tak naprawdę oznacza bardzo dobre biurko elektryczne stojące i jak odróżnić je od konkurencji. Jeśli jednak żadna z ofert nie przypadła ci do gustu, to możesz skierować się obszernej sekcji poradnikowej gdzie dowiesz się wszystkiego co trzeba o biurkach elektrycznych z regulacją wysokości. 

Podczas własnoręcznych poszukiwań zachęcamy wszystkich do zwrócenia uwagi na zakres regulacyjny biurka, ale także i na wykonanie. Niezwykle ważnym kryterium jest maksymalne obciążenie. Ponadto, musimy też pamiętać o tym, że funkcjonalność urządzenia też będzie ważna – jak i waga czy wymiary. Dodatkowym sposobem na sprawdzenie atrakcyjności produktu jest zweryfikowanie kultury pracy silników, a także przyjrzenie się temu co znajdziemy w zestawie. Więcej istotnych informacji znajdziemy tutaj: https://pokochajswojkregoslup.pl/blog/poradnik/jakie-biurko-do-pracy-na-stojaco-regulowane-elektrycznie-wybrac/

jakie biurka elektryczne

Zakres regulacji bardzo istotny

Przy wyborze idealnego biurka elektrycznego należy przede wszystkim zacząć poszukiwania od wybrania stelaża z elektryczną regulacją wysokości. Kolejną istotną funkcją jest zakres tej regulacji. To nad wyraz istotna opcja w przypadku tak naprawdę wszystkich biurek elektrycznych. Wysokość powinniśmy być w stanie ustawić w przedziale wynoszącym minimum 80-120 cm lub 70-110 cm, a więc zakres wynoszący około 40 centymetrów.

Zakres regulacji może występować nie tylko w przypadku wysokości ale również szerokości. Warto się zatem zastanowić jak duże biurko jest nam potrzebne i dobrać taki stelaż, który modyfikować możemy zarówno w wysokości jak i szerokości. Tutaj także im większy zakres, tym lepiej dla nas i naszych preferencji.

BIURKO Z REGULACJĄ WYSOKOŚCI

elektryczne biurko

STELAŻ BIURKA ELEKTRYCZNA REGULACJA 2 SILNIKI

biurko regulowane elektrycznie

Czym jeszcze charakteryzuje się idealny stelaż do naszego przyszłego biurka? Przede wszystkim mocną i stabilną konstrukcją

To właśnie ona zapewnia nam i naszemu sprzętowi bezpieczeństwo a także gwarantuje komfort. Przy wyborze biurka elektrycznego należy zwrócić uwagę na markę gdyż w przypadku nieznanych producentów siłowniki mogą nie być tak wydajne jak te od znanych i polecanych producentów stelaży do biurek. 

Pamiętajmy też, że dobry materiał wykonania podnosi także maksymalne obciążenie. A to wskazuje, że produkt poradzi sobie z nie tylko komputerem, ale także wieloma innymi akcesoriami, które mogłyby się znaleźć na biurku. 

Funkcjonalność to kolejna kwestia podnosząca atrakcyjność sprzętu 

Czego możemy oczekiwać od producentów biurek elektrycznych gdy mowa o funkcjonalności i wszechstronności tych mebli? Przede wszystkim szerokiego zakresu dostosowywania szerokości i wysokości biurek. Wyraźny panel na którym wyświetlana jest aktualna wysokość, jest możliwość zapisywania ulubionych wysokości.

Producenci także wprowadzają funkcję bezpieczeństwa takie jak systemy zabezpieczające przed przegrzaniem, przed przeciążeniem. Również niekiedy znaleźć możemy alarmy, które będą nam sygnalizować by zmienić tryb pracy siedzący na stojący bądź na odwrót. Niekiedy w zestawie z biurkiem możemy dokupić specjalny kanał kablowy, który pozwala nam w krótkim czasie uporządkować okablowanie. 

BIURKO ELEKTRYCZNE PODNOSZONE STELAŻ REGULOWANY

biurko stojące elektryczne

Do niektórych stelaży biurek elektrycznych można dokupić także specjalny uchwyt na napoje bądź uchwyt podwieszany na komputer stacjonarny. Uchwyt do komputera często ma możliwość regulacji tak by zminimalizować ryzyko upadku komputera do praktycznie zera. Ostatnim dodatkiem często wprowadzonym przez producentów jest kanał kablowy, który znajduję się pod blatem.

Mniej istotnymi funkcjami ale jakże przydatnymi okazać się może panel sterujący z funkcją zapisania różnych wysokości, co pozwala jednym kliknięciem dostosować parametry do naszych potrzeb.

Zdrowa pozycja najistotniejsza, dlatego pamiętaj o preferencjach 

Jak wiemy, pozycje pracy z użyciem biurka elektrycznego należy zmieniać. Biurka z regulowaną wysokością blatu jak dobrze widać cieszą się coraz większą popularnością. Dzieje się tak z kilku powodów jednak głównymi jest komfort pracy oraz czynniki zdrowotne. Skupmy się jednak na kwestiach zdrowotnych, jakie korzyści otrzymuje osoba z takim biurkiem? 

Przede wszystkim pozwala odciążyć kręgosłup, dodatkowo zmiana pozycji z siedzącej na stojąca pobudza pracę mięśni. Podczas wielogodzinnego siedzenia w bezruchu mięśnie nie pracują, skracają się i wpływają na prawidłowa pozycję ciała co wiąże się z problemami zdrowotnymi opartymi o układ ruchu. 

ELEKTRYCZNY STELAŻ DO BIURKA

biurko podnoszone elektrycznie

Praca w pozycji stojącej zmniejsza ryzyko wystąpienia choroby zakrzepowej czy przewlekłej niewydolności żylnej. Zmiana pozycji pozwala również poprawić nastrój, zmobilizować do pracy i poprawić koncentrację. Osoby korzystające z biurek elektrycznych z możliwością regulacji wysokości niwelują ból kręgosłupa (szczególnie odcinek lędźwiowy).

To nie wszystkie korzyści jakie otrzymamy gdy wprowadzimy system pracy stojąco – siedzący ale są to najważniejsze zalety o których warto wspomnieć. Mamy nadzieję, że z pomocą naszego poradnika wybierzesz odpowiednie biurko regulowane dla swoich potrzeb.

Podsumowanie rankingu – najlepsze biurka elektryczne 2024

Z pewnością każda osoba zajmująca się pracą biurową czy po prostu spędzająca wolny czas przy biurku rozumie jak istotny jest to element wyposażenia. Odpowiednie krzesło biurowe oraz biurko leżą u podstaw efektywnej, komfortowej pracy. Jeżeli zatem zależy nam na tym by zawsze dawać z siebie sto procent to koniecznie należy się w pierwszej kolejności zaopatrzyć w dobre jakościowo biurko elektryczne z regulacją wysokości. 

Warto dodać, że wszystkie pozycje w naszym rankingu zostały wyselekcjonowane w taki sposób by spełniły oczekiwanią różnych użytkowników uwzględniajac zróżnicowane potrzeby. Z pewnością każdy znajdzie tutaj coś dla siebie a wspomagając ranking obszernym poradnikiem w którym opisaliśmy dokładnie na co zwrócić uwagę jesteśmy pewni ze bez problemu uda się wybrać to idealne rozwiązanie. Jednakże, jedną z najciekawszych jest zwycięzca rankingu 2024, mianowicie Stelaż biurka z Elektryczną Regulacją Wysokości.  Sprawdź też ranking ergonomicznych foteli biurowych.

Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jakie biurko elektryczne wybrać
Average rating:  
 4 reviews
 by kwiatek M.

W tamtym roku sprezentowaliśmy córce, która robi doktorat i dużo siedzi przy biurku. Jest zachwycona. W końcu idealnie dostosowała biurko do siebie a nie siebie do biurka.

 by kala

Tania rzecz to nie jest, ale jak ktośma problem z kręgosłupem to gadżet nieoceniony.

 by maciejka55

Każdy kto pracuje zdalnie powienien mieć takie biurko. Szybko można zmienić pozycje, dostosować biurko do siebie.

 by K_LP

O biurkach elektrycznych usłyszałem w czasie pandemii. Kupiłem. Super sprawa, komfort pracy znacznie poprawiony.