Woda to źródło naszego życia, dlatego też istotne jest to by pochodziła ona z jak najlepszego źródła. Dlatego też, gdy nie mamy dostępu do dobrej jakości wody warto zainteresować się, jej pozyskaniem. W takim przypadku nic nie sprawdzi się lepiej niż jonizator wody. Nim jednak zakupimy tego typu urządzenie, warto zainteresować się, jaki jonizator wody jest najlepszy na rynku. W tym celu niezbędna będzie analiza poszczególnych produktów dostępnych na rynku pod kątem ich bezpieczeństwa i funkcjonalności.
Poniżej specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ranking jonizatorów wody. Może on posłużyć, jako źródło do wyboru najlepszego urządzenia do jonizacji wody lub też, jako punkt wyjścia do dalszych własnych poszukiwań tego typu rozwiązań.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
Aquator Silver Plus

AQUATOR SILVER Plus

9.9

Drogi


 
Allegro Logo
AQUATOR mini SILVER

AQUATOR mini SILVER

9.8

Średnia


 
Allegro Logo
large Jonizator Biontech BTM 3000

BIONTECH BTM 3000

9.6

Drogi


 
Allegro Logo
jonizator do Wody Alkalicznej

jonizator wody alkalicznej

9.5

Tani

Allegro Logo
BIOCERA dzbanek JONIZATOR wody alkalicznej

BIOCERA dzbanek JONIZATOR

9.3

Tani


 
Allegro Logo

Poszukując najlepszego modelu na rynku- AQUATOR SILVER Plus

ranking fotelików samochodowych 15-36

Produkt jakim jest AQUATOR SILVER Plus to najnowsze i najbardziej dostosowane do potrzeb użytkowników rozwiązanie z jonizatorów wody dostępnych na rynku. Posiada on specjalnie zaprojektowany wyświetlacz graficzny, menu w języku polskim oraz ergonomiczny i ciekawy wygląd. Jonizator ma pojemności 3 litrów tworząc tym samym jedyne takie urządzenie, które posiada tak dużą pojemność. W stosunku do licznej konkurencji zamiast plastikowego uchwytu stykamy się tutaj z uchwytem metalowym, który dodatkowo jest wkręcany i wymienny. Oferowany pakiet został wyposażony w samo urządzenie a także instrukcję obsługi jaki książka informującą Dlaczego woda jest zwana jest taka dobra. Istnieje także możliwość dokupienia specjalnej pokrywki, pozwalającej tym samym na stworzenie pełnoprawnego dzbanka alkalicznego.

OCENA PRODUKTU
-BEZPIECZEŃSTWO – 8
-FUNKCJONALNOŚĆ – 7

R

Zalety

-trwałość;
-pojemność;
-jakość wykonania;
Q

Wady

-niekorzystny stosunek jakości do ceny.

Poszukując minimalistycznych rozwiązań postaw na AQUATOR mini SILVER

ranking fotelików samochodowych 15-36 testy

Na rynku możemy zetknąć się z urządzeniem jakim jest AQUATOR mini SILVER 1,5L będącym krewniakiem wcześniej wspomnianego jonizatora wody. Stykamy się tutaj z rozwiązaniem mającym o połowę mniejszą pojemność, a zarazem posiadającym również wysoką jakości wykonania, jak i możliwości jakie oferuje. Projekt ten projekt ten został wyposażony w membranę z nowego materiału które jest znacznie trwalsza, Aa dodatkowo nie deformuje się podczas jonizacji, jak i suszenia. Został również wyposażony w pakiet elektrody srebrnych z metalowym uchwytem dzięki czemu zwiększa się jego jakość, a także wydajność prowadzone jonizacji. Analogiczne jak i jego poprzednik w zestawie znajdziemy książkę informujące o zaletach, jak i mitach dotyczących wody jonizowanej a także płytę DVD z filmem instruktażowym oraz uzupełniającymi informacjami. W środku znajdziemy także wyjmowane naczynie rozdzielające wodę alkaliczną od kwasowej ze specjalną membraną, dodatkowo wymienną końcówkę, a także podstawkę służącą do ustawienia pokrywy z elektrodami po procesie jonizacji.

OCENA PRODUKTU
-BEZPIECZEŃSTWO -8
-FUNKCJONALNOŚĆ – 5

R

Zalety

– trwałość;
– wysoka jakość wykonania;
Q

Wady

– niekorzystny stosunek jakości do ceny;

Poszukując dużej pojemności wybierz BIONTECH BTM-3000

ranking fotelików samochodowych 15-36 kg

Jonizator wody BIONTECH BTM-3000 to rozwiązanie o pojemności, aż czterech litrów które wytwarza wodę alkaliczną i kwasowym o bardzo dużym zakresie pH. Oferowany zestaw został wyposażony w 6 dodatkowych prezentów w tym między innymi elektroniczny miernik ph, dwie książki opisujące zalety wody jonizowanej, broszurę o tym jak wpływa woda na nasze życie, rekomendacjach a także sól himalajską, korzystnie wpływająca na nasze zdrowie. Jonizator został specjalnie zaprojektowany tak, aby oferować jak największą wydajność pracy. Zetkniemy się tutaj z ledowym panelem działania wyposażony we wskaźnik czasu, przyciski obsługujące urządzenie, lampki stanu działania, a także przycisk włączania oraz wyłączania. Wbudowana membrana pozwala na pracę, aż do 8 lat co w przeliczeniu na roboczogodziny wynosi, aż 1200 godzin pracy. Produkt został także wyposażony w dwa pojemniki do przechowywania wody alkalicznej, jak i kwasowej.

OCENA PRODUKTU
-BEZPIECZEŃSTWO -6
-FUNKCJONALNOŚĆ – 8

R

Zalety

-duża liczba dodatkowych produktów w ofercie;
-pojemność;
-jakość wykonania;
Q

Wady

-długi czas pracy;

Gdy zależy nam na mobilności warto wybrać jonizator do Wody Alkalicznej

ranking fotelików samochodowych 15-36 kilogramów

Gdy mówimy jonizatorze wody z reguły kojarzy nam się to z dość topornym i mało praktycznym urządzeniem Na całe szczęście rozwój technologii przyczyniły się do stworzenia całkiem nowych modyfikacji w zakresie tego typu rozwiązań. W efekcie stykamy się z jonizatorem wody alkalicznej pozwalający na łatwe jego przenoszenie. Produkt został wyposażony w filtry z tarczą energii skalarnej, a także zawiera pokrowiec, jak i szereg gratisów. Całość została zaprojektowana przy pomocy wysokiej jakości nanotechnologii, która pozwoliła na stworzenie urządzenia tworzącego najlepszą wodę świata. Wśród zalet tego rozwiązania należy w szczególności wyróżnić możliwość stosowania wody destylowanej, która dzięki odwróconej osmozie będzie nadawała się do picia. Urządzenie wytwarza wodę o ujemnym ORP, która neutralizuje wolne rodniki, dzięki czemu ma działanie m.in. antyrakowe, odmładzające, odkwaszające. Ponadto wytwarza wodę miękką o łagodnym smaku o pH od 7 do 9. Całość została również wyposażona w nanosrebrno, które działa przeciwbakteryjnie.

OCENA PRODUKTU
-BEZPIECZEŃSTWO -9
-FUNKCJONALNOŚĆ – 9

R

Zalety

– jakość wykonania;
– mobilność
– wygląd;
Q

Wady

– brak informacji strony klientów;

Rozwiązanie do każdego domu- BIOCERA dzbanek JONIZATOR wody alkalicznej

dobry fotelik samochodowy 15-36 kg

BIOCERA dzbanek JONIZATOR wody alkalicznej to idealne rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się praktycznie w każdym domu. Stykamy się tutaj z antyoksydacyjnym alkalizującym dzbankiem filtrującym, która jest oryginalnym, rekomendowanym produktem firmy Biocera. Pojemność dzbanka wynosi 3,2 litra zaś realna ilość wody do jednorazowego wykorzystania to 1,8L. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii jego możliwości pozwalają na zastosowanie alkalicznych minerałów w celu podniesienia wartości pH wody. Dodatkowo obniża potencjał redoks, jak i zmniejsza rozmiary cząsteczek wody, dzięki temu jest ona łatwiej przez ludzki organizm. Całość została tak zaprojektowana, że na pokrywie dzbanka znajduje się wbudowany datownik do ustalenia daty wymiany wkładu. Urządzenie idealnie nadaje się do wody alkalicznej do której dodaje minerały takie jak potas, sód, magnez i wapń. Oferta została również wyposażona w szereg dodatkowych informacji na temat zalet jonizowanej wody, a także wkłady które wystarczają na około trzy – cztery miesiące użytkowania. W efekcie stykamy się tutaj z wysokiej jakości urządzeniem, które zapewni nam najlepszą wodę jonizowaną na rynku.

OCENA PRODUKTU
-BEZPIECZEŃSTWO -9
-FUNKCJONALNOŚĆ – 8

R

Zalety

– łatwość obsługi;
– wysoka jakość wykonania;
– korzystny stosunek jakości do ceny;
Q

Wady

-mała trwałość;

Jonizator wody cena i zasada działania

Jonizator wody to niezwykle kontrowersyjna urządzeniem ze względu na funkcje jakie pełni. Tak naprawdę samo zagadnienie jonizacji wody zahacza o wiele różnych dziedzin wiedzy i wiele aspektów naszego podejścia do życia przez co jest różnie postrzegane w zależności od osoby. Zacznijmy jednak od samych podstaw, czyli od tego jak zbudowany jest jonizator wody. W teorii każdy z nas może przygotować takie urządzenie. W praktyce jednak lepiej jest zdać się na fachowców, choć nie tylko ze względu na fakt, iż będzie on lepiej wyglądało, ale także ze względu na to, iż będzie po prostu lepiej działać. Najprostsze urządzenia składają się ze szklanego naczynia, dwóch elektrod i kawałka węża. Wąż z jednej strony jest zanurzony, z drugiej zaś wystaje ponad lustro wody. Napełnia się go wodą, do naczynia wkłada jedną elektrodę, do węża drugą. Do jednej z elektrod przyłącza się diodę prostownicza. W efekcie dochodzi do wytwarzania wody jonizowanej i otrzymywany w procesie elektrolizy. W stosunku do tradycyjnej wody jest ona „lepsza” i określana jest jako woda żywa, która będzie o wiele lepiej i korzystnie wpływa na nasz organizm. Niestety bardzo ciężko jest dotrzeć do rzetelnych naukowych badań na ten temat, gdyż w większości są to czysto handlowe informacje. Nie da się jednak nie zauważyć, że na wchłanianie wody ma wpływ jej osmolalność. Innymi słowy woda jonizowana będzie bardziej aktywna i lepiej wchłaniana przez organizm.

Jak dobrze wybrać jonizator do wody – jonizator opinie

Zastanawiając się nad zakupem jonizatora powinniśmy zwrócić uwagę na kilka aspektów. Tak naprawdę każde urządzenie, które przeznaczone jest do tego celu powinno posiadać określone parametry, które pozwolą mu na produkcję wody o określonych poziomach pH, jak i ORP. Ponadto powinniśmy zwrócić uwagę także na wyposażenie techniczne takiego urządzenia. Mimo iż budowa jego jest niezwykle prosta to z drugiej strony istotne jest to, aby zwrócić uwagę na płyty jonizujące. Niektórzy będą tworzyli je ze stali, inni zaś pokryją je warstwą srebra. W ostatecznym rozrachunku będzie to miało znaczący wpływ na ich żywotność, jak i skuteczność działania. Jeżeli więc szukamy płyt jonizujących najtrwalszych na rynku warto zastanowić się nad tytanowymi rozwiązaniami. Innym istotnym parametrem, na który warto jest zwrócić uwagę jest szybkość przepływu wody. Oczywiście niektórzy producenci będą twierdzili, że im wyższy przepływ, tym jest od nas bardziej korzystne Niemniej jednak pamiętajmy, że w wielu sytuacjach to właśnie wolny przepływ będzie powodował, że dojdzie do lepszej jonizacji wody. Dlatego też najbardziej optymalnym przepływem jest 2 litry na minutę. Ostatnim parametrem, na który warto zwrócić uwagę jest funkcjonalność danego urządzenia. Te naprawdę stykamy się z kilkoma rodzajami jonizatorów tj. min. nablatowe i podblatowe. Te pierwsze cechują się większą zdolnością do przenoszenia i transportu a także mniejszymi gabarytami. drugiej zaś są bardziej wydajniejsze, niemniej jednak zajmują znacznie więcej miejsca (dowiedz się więcej klikając tutaj: https://www.uslugowy.com.pl/handel-i-przemysl/w-jaki-sposob-wybrac-jonizator-wody).

Kilka słów podsumowania – jonizator wody opinie klientów z 2024

Przyglądając się bliżej informacjom zawartym w części poradnikowe wraz z proponowanymi przez produktami nie sposób przejść obojętnie wobec jonizatora wody alkalicznej ze względu na możliwość jego łatwego przenoszenia. Choć nie jest to urządzenie, z którego będziemy korzystali często w domu to jednak zaskakuje na swoją wysoką jakością wykonania, a także możliwościami. Wszystko to zostało także objęte bardzo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii udało się uzyskać produkt, który da nam najlepszą wodę na świecie praktycznie w każdych warunkach, bez względu na to, czy będziemy w domu, czy w podróży. W efekcie więc jest to przykład produktu, na który warto zwrócić uwagę szukając tego typu rozwiązań.

Powiązane Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki jonizator wody wybrać
Average rating:  
 1 reviews
 by Maniek

Chyba osobiście wolę filtr odwróconej osmozy z moim wkładem Ecoperla Elixir 🙂 podnosi pH i dodaje magnezu, a woda przez filtr osmotyczny jest maksymalnie oczyszczona z chemii, bakterii czy mikroplastików. Czego chcieć więcej 😉