Urządzasz domowe wnętrza, a może czeka Cię remont? Szukasz praktycznych rozwiązań i wysokiej jakości mebli? Obok projektów katowickiego studia Verle Home nie da się przejść obojętnie. Przeczytaj nasz artykuł, znajdź swoje inspiracje i dowiedz się, jak powstają najpiękniejsze kuchnie w województwie śląskim.

Obraz19

Verle – kuchnie, które zachwycają stylem i jakością

Dlaczego warto odwiedzić studio kuchenne Verle w Katowicach? Meble kuchenne, jak żadne inne, narażone są na niekorzystne czynniki, takie jak woda, trudne do usunięcia plamy i zabrudzenia, nagłe zmiany temperatur czy wilgoć. Tworzenie kuchni na bazie słabej jakości mebli, nie ma więc większego sensu. Ich wymiana na nowe okaże się konieczna szybciej, niż może się to wydawać. By tego uniknąć, szafki i blaty kuchenne powinny być naprawdę trwałe. Właśnie dlatego osoby urządzające kuchnię coraz częściej sięgają po rozwiązania wysokiej jakości. Takie meble premium oferuje marka Verle Home, a ze wszystkimi jej kolekcjami i całym jej asortymentem możemy zapoznać się właśnie u jej autoryzowanych partnerów.

Meble niemieckie z 5-letnią gwarancją

Udzielana przez producentów gwarancja to jeden z wyznaczników trwałości produktów. Meble i blaty do kuchni marki Verle wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Wytwarzane są wyłącznie na zamówienie w najlepszych niemieckich fabrykach, z którymi Verle współpracuje od lat. Na wszystkie swoje kolekcje Verle Home udziela aż 5-letniej gwarancji. Możemy więc mieć pewność, że tego rodzaju meble sprawdzą się w trudnych warunkach i posłużą nam przez długi czas. Dodatkowo ich trwałość, ale i użyteczność podnoszą zastosowane w nich nowoczesne technologie, takie jak chociażby powłoka Ant Fingerprint, która zapobiega powstawaniu odcisków palców.

Katowice: kuchnie w każdym stylu

Marka Verle Home oferuje nam bogaty wachlarz kolekcji mebli, które pozwolą nam zaaranżować pomieszczenie w dowolnym stylu. Są to meble modułowe, dlatego z ich pomocą można stworzyć zabudowę idealnie dopasowaną do każdego wnętrza, niezależnie od jego kształtu czy wymiarów. Jednocześnie wszystkie kolekcje projektowane są tak, by wpisywać się w aktualne trendy, ale też mieć ponadczasowy charakter i wyróżniać się elegancją. Wyposażonej w nie kuchni nie można zatem odmówić stylu ani funkcjonalności.

Meble kuchenne Katowice: wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu

Studio kuchenne Verle w Katowicach to miejsce szczególne, ponieważ, korzystając z jego usług, możemy w pełni wyposażyć każdą kuchnię w meble, sprzęty AGD, praktyczne akcesoria i dekoracyjne dodatki. To wyjątkowa oszczędność czasu, kiedy odwiedzając tylko jedno miejsce, jesteśmy w stanie urządzić kuchnię od A do Z i to przy wsparciu profesjonalnych projektantów, designerów oraz specjalistów od AGD, którzy pomogą dobrać nam urządzenia na miarę naszych potrzeb.

Funkcjonalne wyposazenie mebli

Funkcjonalne wyposażenie mebli

Funkcjonalna kuchnia to nie tylko dobrze zaplanowany układ mebli i kuchennych sprzętów. To również odpowiednio wyposażone wnętrze szafek. Wygodę podczas codziennego użytkowania kuchni zapewnią nam akcesoria z oferty Verle, za sprawą których łatwiej będzie nam utrzymać w kuchni porządek, lepiej zagospodarujemy w niej miejsce, a dostęp do wszystkich niezbędnych przedmiotów nie będzie sprawiał najmniejszych problemów. W ofercie Verle znajdziemy m.in.:

  • systemy automatycznego zamykania i otwierania drzwiczek w szafkach górnych,
  • kosze cargo,
  • elektryczne otwieracze do szuflad,
  • organizery do szafek i szuflad,
  • systemy do szafek narożnych,
  • regulowane systemy regałowe.

Studio od kuchni: jak wygląda wizyta w studiu kuchennym Verle w Katowicach?

W studiu kuchni Verle Home możemy liczyć na pełną opiekę specjalistów, już od pierwszego spotkania. Na pierwszej wizycie można szczegółowo zapoznać się z kolekcjami Verle, korzystając z dostępnych na miejscu próbników i wzorników, a także oglądając ekspozycje. Jeżeli wiemy, w jakim stylu ma być urządzona nasza kuchnia, projektant doradzi nam wybór konkretnych frontów, korpusów i blatów. Jeżeli z kolei nie mamy jeszcze sprecyzowanych oczekiwań, zorientuje się w naszych preferencjach i zaproponuje nam rozwiązania, które mogą przypaść nam do gustu. Projektant z całą pewnością zaprezentuje też obowiązującą w danym momencie ofertę promocyjną na meble albo AGD. Kolejne spotkanie odbędzie się w miejscu inwestycji, gdzie dokonane zostaną pomiary. Następnie specjaliści Verle przygotowują propozycję projektu, którą zatwierdzić musi inwestor. Jeżeli się tak stanie, meble wykonuje się na zamówienie, a studio kuchni Verle odpowiada również za ich transport i montaż.

Studio kuchenne Verle w Katowicach

Studio kuchenne Verle w Katowicach

Studia Verle działają już w ponad 20 lokalizacjach w Polsce. W każdym z nich możemy zrealizować marzenia o trwałej i stylowej kuchni, ale nie tylko, bo bogata oferta Verle Home pozwoli nam wyposażyć także salon, łazienkę, przedpokój, garderobę czy pomieszczenia gospodarcze. Na terenie Katowic znajdziemy dwa salony Verle:

BAWER Studio Kuchni Verle Home Katowice

ul. Roździeńskiego 212
Katowice , 40-315

KOTŁOWSKI Studio Kuchni Verle Katowice

ul. Bażantów 6b
Katowice, 40-668