Kartony ozdobne cieszą się dużym zainteresowaniem klientów, zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorców. Takie pudełka to połączenie estetyki i funkcjonalności. Mają o wiele więcej zastosowań niż zwykłe, szare opakowania. Sprawdź do czego warto je wykorzystać i gdzie można kupić pudełka ozdobne ze  spersonalizowanymi lub uniwersalnymi nadrukami.

kartony

Pudełka kartonowe ozdobne małe na prezenty

Pudełka ozdobne charakteryzują się interesującymi, kolorowymi nadrukami. Niektóre z nich mogą stać się małymi dziełami sztuki. Nic więc dziwnego, że tego rodzaju kartony mogą zastąpić papier i torebki prezentowe. To wręcz idealny wybór dla wszystkich osób, które chcą zapakować upominki w oryginalny, a zarazem prosty sposób. Wystarczy jedynie włożyć do środka prezenty i zamknąć pudełko. Jeśli wybierzesz karton ozdobny fasonowy, nie musisz nawet stosować taśmy klejącej, trzeba tylko wsunąć górne wieko w wyznaczone otwory, żeby zamknąć opakowanie. Dla jeszcze lepszego efektu, warto nieco przyozdobić wnętrze pudełka. Wymość je kolorowymi skrawkami papieru, a same upominki owiń w arkusz bibuły, żeby prezenty wyglądały jak rzeczy klasy premium. Pudełka na prezenty dostępne są tutaj: https://kartony24.eu/pudelka-kartonowe-ozdobne.

Pudełka kartonowe ozdobne duże dla e-commerce

Pudełka kartonowe ozdobne to nie tylko idealne opakowania prezentowe, to również idealne nośniki reklamowe. Czasami wystarczy zadbać o drobny akcent, żeby nazwa Twojej marki na długo zapadła w pamięć klientom. Takim akcentem jest właśnie nadruk na opakowaniu. Wybierz opakowania z napisem „dziękujemy za zakup” albo z uniwersalnym motywem np. kwiatowym, a Twoja przesyłka z pewnością wyróżni się na tle dziesiątek innych, szarych kartonów. W okresie przedświątecznym na rynku pojawiają się pudełka ozdobne z nadrukami wpisującymi się w ten szczególny czas w roku, czyli np. z reniferami, płatkami śniegu lub napisem „Wesołych Świąt”. Wybór takich pudełek to dobry sposób na przyłączenie się do kreowania przedświątecznej atmosfery, którą tak bardzo uwielbiają klienci. Tego rodzaju pudełka możesz zamówić przez Internet na stronie tego producenta opakowań: https://kartony24.eu/pudelka-ozdobne.

Pudełka kartonowe ozdobne do przechowywania

Kartony ozdobne, tak jak wszystkie inne pudełka, można wykorzystać do przechowywania. W sklepach dostępne są większe modele klapowe, które sprawdzą się np. do przechowywania ozdób świątecznych lub ubrań sezonowych. Można kupić też mniejsze opakowania fasonowe, które bez problemu zmieścisz w szufladzie, na półce czy w wąskich przestrzeniach. Nadruk na kartonie będzie dodatkowym elementem ozdobnym, który może ożywić wnętrze, przydać mu nieco więcej charakteru. Warto więc umieszczać tego rodzaju opakowania w widocznych miejscach np. na półkach czy na regałach.

Pudełka kartonowe ozdobne z logo

Pudełka ozdobne można dodatkowo spersonalizować, a taka opcja z pewnością zainteresuje przedsiębiorców z sektora e-commerce. Jeśli zlecisz stworzenie spersonalizowanego nadruku, Twoja marka będzie jeszcze bardziej oryginalna, co przełoży się na większą rozpoznawalność wśród klientów. Pamiętaj, że im bardziej wyrazistą stylistyką się posługujesz, tym bardziej zwiększasz swoje szanse na marketingowy sukces. Warto zatem zadbać, żeby na kartonie znalazło się Twoje logo, hasło reklamowe lub krótka wiadomość dla klientów.

Gdzie kupić ozdobne pudełka?

Kartony z nadrukami można znaleźć przede wszystkim w Internecie. Niewykluczone, że natkniesz się na nie również w sklepach z artykułami papierniczymi, ale to na stronach internetowych producentów opakowań oferta jest najbardziej urozmaicona. Znajdziesz tam kartony w różnych rozmiarach i z różnorodnymi motywami graficznymi. Możesz wybrać odpowiadający Ci model spośród  pudełek z gotowymi nadrukami lub zamówić spersonalizowane opakowanie z niepowtarzalną grafiką, zaprojektowaną specjalnie dla twojej firmy. Co więcej, niektórzy producenci oferują bardziej atrakcyjne ceny przy składaniu większych zamówień.

Pudełka ozdobne nadają się do wysyłki, do pakowania prezentów, ale również do przechowywania rzeczy. To także kartony od zadań specjalnych w marketingu – mogą kreować wizerunek Twojej firmy w oczach klientów, co z czasem przełoży się na zwiększenie zysków.