Ciśnieniomierz naramienny ranking produktów na rok 2024 – sprawdź dostępną ofertę i wybierz najlepszy ciśnieniomierz naramienny dostępny na rynku!

Obok dobrego termometru bezdotykowego najważniejszym przyrządem medycznym, który pozwala kontrolować stan naszego zdrowia, jest ciśnieniomierz. To urządzenie, jak sama nazwa wskazuje, ma za zadanie zmierzyć nasze ciśnienie, co w przypadku osób przewlekle chorych jak i tych o problemach z ciśnieniem jest niezwykle ważne. Co więcej, regularna weryfikacja ciśnienia u kobiet w ciąży czy też małych dzieci też jest kluczem. Dlatego należy wiedzieć jaki będzie najlepszy ciśnieniomierz naramienny.

Niestety, kwestii spornych jest kilka. Przede wszystkim musimy pamiętać o tym, że właściwie dobrany produkt musi charakteryzować się odpowiednimi parametrami. Co więcej, warto też uwzględnić czy będzie to ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem czy też bez. Zmiennych jest jednak o wiele więcej. Aby mieć więc pewność, że podejmiemy właściwą decyzję, postanowiliśmy przygotować dla zainteresowanych ranking ciśnieniomierzy naramiennych.

Obraz

Nazwa

Ocena 0-10

Cena

Sprawdź Cenę

      
CISNIENIOMIERZ NARAMIENNY TECH MED TMA 10 ARYTMIA 1

TECH-MED TMA-10 ARYTMIA
Best Seller Stamp ok

9.9

Tani

Allegro Logo
POLSKI CISNIENIOMIERZ NARAMIENNY GRATIS ZASILACZ 1

OroMed N8

9.8

Średnia

Allegro Logo
Cisnieniomierz naramienny Braun ExactFit3 BUA6150 1

Braun ExactFit3 BUA6150
premium quality stamp ok ok

9.8

Droga

Allegro Logo
CISNIENIOMIERZ NARAMIENNY KARDIO TEST ARYTMIA 1

KARDIO-TEST MEDICAL KTB-02

9.6

Średnia

Allegro Logo
Microlife Cisnieniomierz Naramienny BPA2 ZASILACZ 1

Microlife BPA2

9.5

Średnia

Allegro Logo
Nissei DSK e1707235718236

Nissei DSK

9.4

Droga

Allegro Logo

Lista ta uwzględnia aż sześć różniących się od siebie przedmiotów. Każdy z nich charakteryzuje się jednak odpowiednimi parametrami i właściwościami jak, na przykład, duży zakres pomiaru i jego dokładność. Precyzja w działaniu, bardzo duży zakres temperatury roboczej, jak i odpowiednie funkcje dodatkowe ułatwiające korzystanie ze sprzętu sprawiają, że każda z przedstawionych opcji będzie bardzo dobrym ciśnieniomierzem naramiennym.ropozycje tego typu.  

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY TECH-MED TMA-10 ARYTMIA

ciśnieniomierz naramienny opinie

Jest to produkt o najwyższej dokładności i wiarygodności pomiaru ciśnienia. Urządzenie posiada cyfrowy niebieski wyświetlacz LCD pokazujący czytelne wyniki. Model TMA-10 wykrywa także objawy arytmii. Co więcej, ciśnieniomierz naramienny Tech-Med gwarantuje nam szybki pomiar ciśnienia krwi i tętna oraz szybkie pompowanie mankietu.

Sam mankiet posiada ochronę przed nadmiernym napompowaniem. Oznacza to, że jeżeli ciśnienie przekroczy 300mmHg, ciśnieniomierz automatycznie zacznie szybko spuszczać powietrze. Warto również dodać, że pamięć urządzenia wynosi 2×99 wyników razem z godziną oraz datą danego pomiaru. Co ciekawe, mamy także możliwość wyciągania średniej z trzech ostatnich pomiarów.

Urządzenie zasilamy czterema bateriami AAA lub zasilaczem USB dołączonym do zestawu. Ponadto, mankiet jest standardowy i pasuje na ramię od 22cm do 32cm obwodu. Co więcej, ciśnieniomierz ma tryb automatycznego oszczędzania energii, a to znaczy, że wyłącza się on po minucie, jeśli przez ten czas nie jest używany.

ok
 • Czytelny wyświetlacz;

 • Możliwość wyciągania średniej z ostatnich trzech pomiarów;

 • Zasilacz USB w zestawie;

 • Tryb automatycznego oszczędzania energii.

nook
 • Nieco wyższa cena.
 •  

POLSKI CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY GRATIS ZASILACZ

ciśnieniomierz naramienny

Ciśnieniomierz naramienny marki Oromed to nowoczesne urządzenie elektroniczne, w którym zastosowano oscylomentryczną metodę pomiaru z wykorzystaniem technologii Fuzzy Logic, która gwarantuje najdokładniejszy pomiar. Ciśnieniomierz jest w pełni automatyczny. Za pomocą tylko jednego przycisku możemy zmierzyć ciśnienie.

Warto również wspomnieć o technologii pompowania mankietu, która pozwoli dokonać pomiaru ciśnienia nie uciskając zbyt mocno naszej ręki. Mankiet na rękę jest uniwersalny i ma obwód od 22cm do 32cm. Ponadto, urządzenie posiada inne przydatne funkcje, takie jak rozpoznawanie arytmii serca, zapamiętywanie 2×99 ostatnich wyników pomiaru wraz z datą i godziną oraz kontrolę położenia mankietu. Istotną cechą jest także funkcja daty i godziny.

Co więcej, duży ergonomiczny wyświetlacz LCD pozwoli nam na łatwy odczyt wyniku pomiaru ciśnienia. Decydując się na zakup urządzenia dostaniemy w zestawie nie tylko sam ciśnieniomierz i mankiet, ale także 4 baterie AAA i zasilacz USB oraz instrukcję obsługi w języku polskim.

ok
 • Gwarancja najdokładniejszego pomiaru;

 • Uniwersalny mankiet na rękę;

 • Funkcja zapamiętywania ostatnich wyników;

 • Bogaty zestaw.

nook
 • Nieco wyższa cena.

CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY KARDIO-TEST ARYTMIA

ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem

Ciśnieniomierz naramienny Kardio-Test to urządzenie, które zostało przetestowane klinicznie, co potwierdziło jego najwyższą dokładność oraz powtarzalność pomiarów. Ciśnieniomierz jest bardzo prosty w obsłudze. Wystarczy jedynie przycisnąć jeden przycisk, aby rozpoczął się pomiar naszego ciśnienia. Z kolei duży ergonomiczny wyświetlacz LCD zapewni nam łatwy odczyt wyniku pomiaru.

Warto również dodać, że urządzenie posiada funkcję wykrywania objawów arytmii, dzięki czemu dostajemy sygnał, że powinniśmy skonsultować nasze wyniki z lekarzem. Funkcja pamięci zapisuje 2×99 ostatnich wyników pomiaru wraz z dokładną datą i godziną. Ponadto, ciśnieniomierz naramienny charakteryzuje się także wskaźnikiem poziomu ciśnienia krwi według klasyfikacji WHO, co pozwala nam na samodzielną interpretację pomiaru mierzonego ciśnienia.

Co więcej, specjalna funkcja automatycznego wyłączania zmniejsza zużycie energii. Urządzenie zasilane jest czterema bateriami AAA lub za pomocą zasilacza USB. Jednakże ani jednego ani drugiego nie znajdziemy w zestawie, co wiąże się z dodatkowymi kosztami.

ok
 • Urządzenie proste w obsłudze;

 • Funkcja wykrywania objawów arytmii;

 • Automatyczne wyłączanie po minucie nieużywania.

nook
 • Brak baterii w zestawie.
 •  

Microlife Ciśnieniomierz Naramienny BPA2 +ZASILACZ

ciśnieniomierz naramienny cena

Ciśnieniomierz Naramienny Microlife to testowane klinicznie urządzenie, które idealnie sprawdzi się do mierzenie ciśnienia krwi w warunkach domowych. Przyrząd posiada pamięć 30 ostatnich pomiarów ciśnienia wraz z dokładną datą i godziną oraz funkcję wykrywania arytmii serca. Warto również wspomnieć o zasilaniu ciśnieniomierza czterema bateriami.

Co ciekawe, urządzenie można także naładować za pomocą zasilacza. Zarówno baterie jak i zasilacz znajdziemy na wyposażeniu. Mamy także do dyspozycji czujnik zużycia baterii. Ciekawą funkcją jest również technologia Gentle+ zapewniająca optymalne napełnienie mankietu powietrzem, co z kolei umożliwia wykonanie komfortowych pomiarów bez zbędnego uciskania naszego ramienia. Sam kształt mankietu gwarantuje lepsze dopasowanie i lepszą dokładność.

Ponadto, mankiet możemy regulować w zakresie 22-42cm. Decydując się na zakup ciśnieniomierza naramiennego Microlife warto pamiętać, że przyrząd wykrywa błędy w pomiarze ciśnienia, a także wykrywa ruch ciała. Produkt cieszy się bardzo dobrymi opiniami kupujących.

ok
 • Urządzenie testowane klinicznie;

 • Funkcja wykrywania arytmii serca;

 • Baterie i zasilacz w zestawie;

 • Większa regulacja mankietu.

nook
 • Nieco wyższa cena.
 •  

Ciśnieniomierz naramienny Braun ExactFit3 BUA6150

ciśnieniomierz automatyczny naramienny

Ciśnieniomierz naramienny znanej marki Braun to urządzenie z dwoma mankietami. Pozwoli nam to na łatwe dopasowanie mankietu do własnych potrzeb oraz precyzyjnie zmierzyć ciśnienie. Pierwszy z nich można regulować w zakresie 20-32cm, natomiast drugi powyżej 32cm. Warto również dodać, że możemy samodzielnie wymienić mankiet na inny.

Co więcej, istotną cechą jest tutaj bardzo duży wyświetlacz, co z kolei ułatwia pomiar ciśnienia krwi osobom starszym lub posiadającym problemy ze wzrokiem. Ekran pokazuje nam wyniki w sposób czytelny i prosty. Ponadto, znajdą się na nim takie informacje jak sygnalizowanie o arytmii serca oraz wskaźnik poziomu ciśnienia zgodny z wytycznymi WHO.

Na dodatek, ciśnieniomierz naramienny Braun posiada funkcję zapisywania ostatnich wyników, a konkretnie 2×40 pomiarów. Warto również wspomnieć o dedykowanej aplikacji Braun Healthy Heart, która pomoże nam śledzić ciśnienie krwi i puls, a nawet dodawać wskaźniki stylu życia. Urządzenie jest zasilane czterema bateriami AAA, które są dołączone do zestawu.

ok
 • Dwa mankiety w zestawie;
 • Bardzo duży nowoczesny wyświetlacz;
 • Sygnalizowanie o arytmii serca;
 • Dedykowana aplikacja.
nook
 • Wysoka cena;
 • Nieco niższa pojemność pamięci pomiarów.

Jaki ciśnieniomierz automatyczny naramienny powinniśmy finalnie wybrać? Jeśli dalej nie wiesz, zapoznaj się z poniższymi wskazówkami!cja będzie najlepsza?

Rynek w 2024 roku przepełniony jest najróżniejszymi ciśnieniomierzami naramiennymi z zasilaczem, bez zasilacza, ręcznego, automatycznymi, czy też opcjami na nadgarstek. To wszystko może wywołać niemały ból głowy u osób, które myślą nad zakupem swojego pierwszego urządzenia mierzącego ciśnienie. Nawet u kupujących, dla których będzie to kolejny już przedmiot, zagwozdka jest bardzo duża.

Nie musimy jednak martwić się, że w wyborze jesteśmy osamotnieni. Powyższy ranking przedstawił bardzo ciekawe propozycje. Pojawiły się tam opcje budżetowe, jak i te droższe. Jeśli jednak cena ciśnieniomierza naramiennego nie gra większej roli lub po prostu poszukujemy sprawdzonego i, co ważniejsze, certyfikowanego produktu, to bardzo dobrym rozwiązaniem będzie wykorzystanie poniższych porad. 

Są one skierowane przede wszystkim do osób, które chcą świadomie podjąć decyzję odnośnie zakupu ciśnieniomierza, a żadna ze zrecenzowanych ofert nie spełniła w pełni ich oczekiwań. Wskazówki uwzględniają zarówno te najistotniejsze parametry i cechy szczególne ciśnieniomierzy, jak i te mniej istotne. Dlatego opowiemy nieco więcej o certyfikatach, dokładności pomiarów, a także porównamy ciśnieniomierze ręczne i automatyczne.

dobry ciśnieniomierz naramienny

Certyfikaty kluczowe 

Pierwszym i prawdopodobnie najważniejszym parametrem przy wyborze właściwego ciśnieniomierza jest sprawdzenie czy wybrany przez nas produkt uzyskał certyfikaty, które potwierdzają jego działanie i skuteczność pomiarów. To najważniejsza kwestia z kilku względów. 

Przede wszystkim certyfikaty uzyskane w Polsce czy też za granicą są obiektywnym potwierdzeniem, że dany przedmiot działa i mierzone ciśnienie zgadza się z tym rzeczywistym. Co więcej, bardzo ważne jest też uzyskanie certyfikatu od Europejskie Stowarzyszenie Nadciśnienia Tętniczego.

CIŚNIENIOMIERZ KARDIO-TEST ARYTMIA

ciśnieniomierz naramienny z zasilaczem

CIŚNIENIOMIERZ TECH-MED TMA-10 ARYTMIA

ciśnieniomierz naramienny opinie

Dobry ciśnieniomierz naramienny oferuje też wysoką precyzję działania i duży zakres pomiaru 

Nawet jeśli produkt, który kupimy, będzie oferował nam certyfikat potwierdzający skuteczność działania, to należy też przyjrzeć się dokładności pomiarów. Przyjęło się, że błąd pomiary wynoszacy do 3 mm Hg to maksymalny, jaki jest dopuszczalny. Wartości te obowiązują w całej Europie. Rzecz jasna nic nie stoi na przeszkodzie, aby kupić jeszcze bardziej precyzyjny sprzęt z dokładnością do 1-2 mm Hg. 

Zakres pomiaru to kolejny istotny parametr. Choć większość pomiarów wykonywana będzie do 220-240 mmHg, to bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na maksymalną wartość i wybór sprzętu oferujący nawet do 280-300 mm Hg. W ten sposób będziemy mieli gwarancję, że produkt prawidłowo pokaże to krytyczne nadciśnienie, co pozwoli nam uzyskać bardzo ważne informacje w przypadku sytuacji alarmowej.

Ciśnieniomierz automatyczny naramienny czy może ręczny? 

Następną rzeczą, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę, to rodzaj ciśnieniomierza. Coraz większą popularnością cieszą się te automatyczne z uwagi na prostotę obsługi i fakt, że nie jesteśmy zobowiązani do ustalenia wyniku na własną rękę – ciśnieniomierz zrobi to za nas. Oznacza to, że sprzęt automatyczny wystarczy tylko nałożyć na ramię i włączyć, a resztę zrobi za nas.

Ręczne ciśnieniomierze mają jednak taką zaletę, że nie potrzebują baterii do działania. Co więcej, uznawane są za mniej awaryjne, a dodatkowo oferują większą precyzję. To wszystko sprawia, że obie kategorie mają swoim zwolenników jak i przeciwników. To, którą opcję wybierzemy, zależy przede wszystkim od naszych preferencji.

Ciśnieniomierz Braun ExactFit3

ciśnieniomierz automatyczny naramienny

Ciśnieniomierz naramienny opinie

Wiele osób nie wie dlaczego feedback jest tak ważny podczas zakupu jakiegokolwiek sprzętu. A jest to w gruncie rzeczy bardzo proste. Możliwość zapoznania się z opiniami ciśnieniomierza naramiennego czy też konkurencji pozwala na uzyskanie dodatkowych informacji odnośnie precyzji działania czy niezawodności lub też awaryjności sprzętu.

Bardzo często użytkownicy dzielą się swoimi przemyśleniami po zakupie. Niekiedy pojawiają się uwagi dotyczące długoterminowego użytkowania sprzętu. Dzięki nim dowiemy się wielu ważnych informacji i sprawdzimy czy rzeczywiście sprzęt poradzi sobie przez długi czas, a nie tylko przez pierwsze kilka miesięcy po pierwszym uruchomieniu. 

Nie mniej ważne jest jednak zdanie sobie sprawy, że każdy komentarz czy też uwaga pochodząca od kupującego będzie nacechowana subiektywnością. Nic dziwnego – przecież każdy ocenia produkt według własnych wymagań czy oczekiwań i doświadczeń. Warto jednak patrzeć wyłącznie na te komentarze, które się powielają. Zwiększa to bowiem wiarygodność poszczególnych zalet czy też wad.

Wysoka cena ciśnieniomierza naramiennego, czy może opcja budżetowa? 

Cena to z pewnością jeden z ważniejszych czynników u praktycznie każdego z nas. Jednakże, wybierając sprzęt medyczny powinniśmy tę kwestię odstawić na dalszy plan z bardzo prostego powodu. Kupując tak ważne dla naszego zdrowia urządzenie kluczowe jest wybranie sprzętu sprawdzonego i wiarygodnego. Dlatego jeśli musimy dopłacić kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych do produktu z wszelkimi certyfikatami, to jak najbardziej powinniśmy tak zrobić.

Oczywiście nie zawsze więcej znaczy lepiej. Bardzo często producenci starają się oferować kompaktowe rozwiązania o nieco gorszych parametrach, lecz wciąż spełniających europejskie i polskie wymogi. Po prostu ich funkcjonalność czy dodatkowe udogodnienia są na nieco gorszym poziomie, lecz te kluczowe parametry, jak dokładność pomiaru, pozostają niezmienne.

Podsumowując – jeśli szukamy zapasowego ciśnieniomierza czy też takiego na wyjazdy, to jak najbardziej zakup bardziej budżetowej opcji będzie dobrym rozwiązaniem – pod warunkiem, że oferuje nam odpowiednie certyfikaty i deklarowane przez producenta wartości są potwierdzone.

Podsumowanie rankingu – najlepszy ciśnieniomierz naramienny 2024

Nieważne czy pragniesz kupić ciśnieniomierz naramienny Omron, Microlife, czy też innej firmy, musimy przede wszystkim pamiętać o tym, aby oferta charakteryzowała się wyżej wspomnianymi parametrami. Precyzja działania będzie kluczowa w celu otrzymania wiarygodnych wyników. Zakres temperatury pracy umożliwia używanie sprzętu w każdych warunkach, a dodatkowe funkcje dbają o to, aby produkt był wygodny w użytkowaniu.

POLSKI CIŚNIENIOMIERZ NARAMIENNY GRATIS ZASILACZ to z pewnością jedna z ciekawszych ofert, które w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Gwarantuje nam certyfikat i w zestawie otrzymujemy zasilacz gratis, co z pewnością jest przydatną informacją. Jeśli jednak zależy nam na bardziej zaawansowanej opcji, to możemy skorzystać z poradnika zakupowego i znaleźć produkt idealny niemal natychmiastowo. 

Artykuły

Submit your review
1
2
3
4
5
Submit
     
Cancel

Create your own review

Jaki ciśnieniomierz naramienny wybrać
Average rating:  
 0 reviews