Profesjonalne projekty kuchni? Teraz możesz tworzyć je we własnym domu. Kreator Kuchni od imello.pl rozpoczyna totalną rewolucję w projektowaniu wnętrz. Przekonajcie się, jak w prosty sposób możecie stać się projektantem swojej nowej kuchni.

Poznaj Kreator Kuchni imello.pl

Nie potrzeba więcej niż kilka minut, by zaprojektować swoje kuchenne wnętrze. Kreator Kuchni to darmowy program do automatycznego tworzenia projektów kuchni, który udostępniany jest online przez imello.pl. To rewolucyjne narzędzie, zaopatrzone w całą praktyczną wiedzę, która niezbędna jest do funkcjonalnego rozplanowania układu kuchni i stworzenia stylowej aranżacji. Dlatego tworzenie perfekcyjnych, pod każdym względem, projektów kuchni staje się tak proste. Ale, poza projektem, Kreator Kuchni imello.pl oferuje nam znacznie więcej, bo na koniec otrzymujemy także fotorealistyczną wizualizację oraz kod QR, dzięki któremu nasz projekt możemy zobaczyć w rozszerzonej rzeczywistości. I to bez specjalnym okularów, a z pomocą smartphona lub tableta! Co więcej, po zarejestrowaniu się, możemy też zapisać go na naszym kocie użytkownika i skonsultować z partnerskim studiem kuchennym imello.pl z okolicy.

Projekty kuchni w 5 prostych krokach

Jak działa Kreator Kuchni imello.pl? To wyjątkowo proste. Program przeprowadza nas przez cały proces krok po kroku. Na wstępnie trzeba jednak zaznaczyć, że każdy z etapów możemy pominąć. W pierwszej kolejności określamy kształt pomieszczenia i to, czy jest to zamknięta kuchnia czy otwarta, oraz wprowadzamy wymiary. Następnie jesteśmy proszeni o naniesienie na plan przyłączy (woda/kanalizacja, gaz, siła), drzwi lub przejść i okien (do wyboru mamy okna bez podziału, dzielone oraz okna ze szprosami). Kolejny krok polega na wybraniu – na podstawie wyświetlonych zdjęć – stylu kuchni, który najbardziej nam się podoba.

darmowy projekt kuchni w planerze imello pl
Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Zanim zobaczymy wizualizację naszego projektu, możemy określić także układ zabudowy kuchennej (kuchnia w kształcie litery L, U, I lub dwurzędowa) oraz preferowane AGD. Program proponuje nam 6 podstawowych sprzętów: lodówkę, zmywarkę, płytę grzewczą, piekarnik, zlewozmywak i okap, gdzie jesteśmy w stanie np. zdecydować o tym, jakich rozmiarów powinna być nasza chłodziarka i czy ma to być lodówka w zabudowie czy wolnostojąca, czy wolimy małą, czy dużą zmywarkę, czy chcemy mieć okap w zabudowie czy też nie, albo ilukomorowy powinien być nasz zlewozmywak. Możemy też „dobrać” dodatkowe urządzenia, takie jak ekspres do kawy, mikrofalówka, szuflada grzewcza oraz pralka. Jeśli mamy preferowaną markę AGD, możemy wybrać ją z listy (znajdziemy tu najlepszych producentów: Bosch, Kernau, Siemens, Amica, Samsung, Beko Gorenje czy Whirlpool).

projekt z darmowego narzedzia do projektowania kuchni
Przykładowa wizualizacja darmowego projektu z kreatora imello.pl

Na samym końcu pozostaje nam już tylko wybrać rodzaj mebli, a także wzrost domowników (średni wzrost, wysoki, niski), aby na tej podstawie kreator mógł wybrać wygodną dla nas wysokość szafek. I to już wszystko! Teraz możemy cieszyć się kilkoma propozycjami zabudowy kuchennej.

Portal imello.pl – tu czeka na Was moc inspiracji

Kreator Kuchni to najważniejsze narzędzie serwisu imello.pl, ale znajdziemy tu znacznie więcej interesujących projektów. – Stworzyliśmy wyjątkowe miejsce w sieci, gdzie zgromadziliśmy wszelkie niezbędne informacje, praktyczne wskazówki, inspirujące galerie, ale także opracowaliśmy bazę sprzętów AGD najlepszych marek i studiów kuchennych z całej Polski, w których można zrealizować swoje plany. Wszystko po to, by urządzanie kuchni stało się prawdziwą przyjemnością – wymienia e-marketing manager GT Group Barbara Jacek. Warto wiedzieć także, że na imello.pl znajdziemy również strefę promocji, a w niej moc informacji na temat zniżek i wyjątkowych ofert, jakie czekają na nas w autoryzowanych studiach imello.pl.

To co? Do działa! Zacznij projektować kuchnię swoich marzeń: https://www.imello.pl/zaprojektuj